trenerzy w okolicach Szczecina

Znacie jakiś godnych polecenia trenerów w okolicach Szczecina? Zależy mi bardziej nad jakimś ujeżdżeniowcem, aczkolwiek nie koniecznie musi nim być.
Jeżeli taki temat już był to bardzo przeprzaszam i proszę na nakierowanie na niego.  😉
a moze tu?🙂
http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,14602.0.html 
troche malo napisalas jakie masz wymagania, czy trener dojezdzajacy, jaki poziom cie interesuje, jak dlaeko od miasta, itp..
chodzi mi głównie o trenera dojeżdżającego. Nie chodzi mi o jakiegoś nie wiadomo jak wysokiej klasy, ale żeby dość znał się na ujeżdżeniu.
masz Filipa Poszumskiego  i Wiktorie Siergiej lepszej klasy specjalistów nie znajdziesz  🙂
z tego co wiem to Filip nie ma czasu i bardzo ciężko się z nim umówić, ma dość treningów u siebie w stajni , dlatego też szukam kogoś innego. Nie ukrywam, że gdyby miał czas to bardzo chętnie wziełabym  z nim trening.
To może przyjedziesz na trening do stajni, do Filipa? Np. raz w tygodniu lub tak, jak Tobie pasuje.
nie wiem czy to nie wiąże się z celem. Więcej bym zapłaciła za przyczepę niż za trening. Ma to jakiś sens?
Szukam raczej trenera dojeżdżającego
Dojeżdżającego dokąd? Szczecin długi i szeroki , nie każdy nie wszędzie dojeżdża... a trenerów "dość się znających" w Szczecinie wielu, wybierać, przebierać itd...
okolice pilchowa


Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się