pilka33

Konto zarejstrowane: 20 grudnia 2008

Najnowsze posty użytkownika:

Pensjonaty we Wrocławiu
autor: pilka33 dnia 27 lutego 2009 o 12:15
(...) naprawde sa to tak wspaniali ludzie prawdziwi miłośnicy koni znający sie na rzeczy(...)
pozdrawiam


Ja również ich nieco znam i jakoś nie odniosłam wrażenia, aby "znali się na rzeczy". Oczywiście ludzie się zmieniają. Możliwe, że prowadzenie własnej stajni wiele ich nauczyło. Jednak nic nie zastąpi wieloletniego doświadczenia, a im z pewnością go brakuje.
Pensjonaty we Wrocławiu
autor: pilka33 dnia 26 lutego 2009 o 09:13
Bombal - nie chciałam wzbudzać tu żadnej sensacji, bez przesady. Po prostu taka wiadomość do mnie dotarła i ją tu przekazałam. Pewnie pensjonariusze Magnic wiedzą na czym stoją, ale gdy zagląda tu ktoś, kto robi wstępne rozpoznanie, taka informacja może być dla niego przydatna. A jakoś nie widziałam, żeby pojawiła się gdzieś wcześniej przy okazji komentarzy o stajni.
Pensjonaty we Wrocławiu
autor: pilka33 dnia 25 lutego 2009 o 12:50
Obawiam się, że co do Magnic (tak jak zaznaczyła Branka) może to być mniej niż 4 lata. Przecież tam ma się zaczynać obwodnica Wrocławia. Jak tylko ruszy budowa, ceny ziemii (i tak już niebotyczne) pójdą tam jeszcze w górę. A grunty pod przemysł będą szły jak ciepłe bułeczki. Jak teren ma już budynki i uzbrojenie będzie rozchodził się w pierwszej kolejności.
Ogólnie patrząc mam nadzieję, że tę obwodnicę zbudują nam szybciej niż za 4 lata, bo już teraz człowieka trafia w korkach w mieście.
Pensjonaty we Wrocławiu
autor: pilka33 dnia 25 lutego 2009 o 11:57
Co do Magnic jedna uwaga.
Świat jest mały. Niedawno dowiedziałam się (z pewnego źrodła), że osoba (czy też osoby) prowadząca stajnię jest jedynie jej dzierżawcą, a nie właścicielem. A cały teren wystawiony jest na sprzedaż. Więc po raz kolejny nie wiadomo jak długo dana stajnia będzie funkcjonowała.
Kącik Seniora - czyli koń na emeryturze
autor: pilka33 dnia 30 grudnia 2008 o 19:30
Ja mam dwa seniory na emeryturze. Pierwszy tydzień temu wszedł w dorosłość, kończąc 18 lat, a drugi w luty będzie mógł kupować alkohol we wszystkich stanach USA - skończy 21 lat. Oba po intensywnych (zbyt) karierach sportowych. Trafiły do mnie już tylko na dożywotnie lenistwo. Odpukać, trzymają się dobrze. Jedynie na początku musiałam doprowadzić je do porządku. Teraz całymi dniami podziwiają widoki ze swojego padoku i z utęsknieniem czekają na lato i hektary zielonej łąki.