Watrusia

Konto zarejstrowane: 01 marca 2009
Ostatnio online: 24 września 2023 o 22:48

Najnowsze posty użytkownika:

Howrse gra :)
autor: Watrusia dnia 31 sierpnia 2023 o 16:04
Czy ktoś już wszedł na te testowanie nowego typu gry? Ja wpisuję swój login i hasło i nie mogę wejść, tak samo jak wpisuję te podane przez grę? Może coś robię źle? hmm
Pralka i inne AGD - uwagi i rady.
autor: Watrusia dnia 04 sierpnia 2023 o 20:11
Nie mam płyty indukcyjnej, pomyślę o takiej podkładce . Dzięki 🙂
Pralka i inne AGD - uwagi i rady.
autor: Watrusia dnia 03 sierpnia 2023 o 21:42
Ja mam zagwozdkę, kupiłam frytkownicę niskotłuszczową, i postawiłam na blacie kuchennym, za chiny nie wiem z czego ten blat, bo był prezentem, znalazłam podobny w necie, pisze że to dębowy, ale czy ten mój jest taki to nie wiem, ale do rzeczy. Frytkownica jak działa to się ten blat nagrzewa, czy trzeba ją postawić na jakiejś podkładce, czy zostawić jak jest? Szukałam w necie jakiejś informacji, ale nie znalazłam. Może ktoś doradzić?
kącik porad prawnych
autor: Watrusia dnia 11 lipca 2023 o 01:01
ajstaf, dzięki 🙂
kącik porad prawnych
autor: Watrusia dnia 10 lipca 2023 o 19:54
Czy piecza zastępcza może sama ograniczyć matce widzenie się z dzieckiem, mimo wyroku sądu, o ustalonych dniach widzenia?
PSY
autor: Watrusia dnia 11 marca 2023 o 15:42
madmaddie, mój musi mieć do 4% tłuszczu. Je teraz animonda integra protect kurczak, chcę mu zmienić, coby nie jadł ciągle tego samego, a niestety nie za bardzo stać mnie na puchę za 18 -20 zł , bo ją wciąga jedną dziennie. A to psiak po przejściach, starszy i z wiekiem wychodzi mu bokiem wcześniejsze życie.

Czy ktoś stosował olejek CBD u psa z padaczką? Były jakieś efekty?
PSY
autor: Watrusia dnia 10 marca 2023 o 23:21
Czy ktoś może karmił psa mokrą karmą Hill's Canine Mature Adult 7+ ( kurczak) ?
Zadziwiające, nietypowe ogłoszenia
autor: Watrusia dnia 10 grudnia 2022 o 00:29
Dla mnie tragedia, i nie chodzi o przyuczanie źrebaka do zaprzęgu. Po jaką cholerę ten niespełna roczny źrebol ma założone chomąto i ogłowie które jest na niego za duże, sznurkiem przywiązane do kantara. O ile lepiej by wyglądało gdyby był przyczepiony do matki, bez tego zbędnego balastu.
Kto/co mnie wkurza na co dzień?
autor: Watrusia dnia 01 listopada 2022 o 16:32
keirashara, ale ja to wszystko rozumiem, jeździłam w klubie po lasach ponad 30 lat temu, jeździłam sama, nigdy nie było jakiegoś wypadku, widzieliśmy myśliwych, oni widzieli nas, niekiedy się pomachało. Teraz po prostu jest strach, właśnie przez takich oszołomów. Dosyć że strzeli, zabije, to zwiewa i tłumaczy się że widział dzika, to jest żałosne, brak cywilnej odwagi. A ile razy było że dla zabawy celował do ludzi albo psa stojącego przy nodze, znam takie przypadki, to powinno być karalne, tacy ludzie powinni od razu przestać być "myśliwymi" Wtedy nie byłoby hejtu, byli by inaczej postrzegani, niestety tacy dalej "polują" bo skargi nic nie dają. Gdyby takich ludzi usuwano z kręgu myśliwych, to pewnie atmosfera wokół mysliwych byłaby dużo czyściejsza. I tu chyba jest pies pogrzebany.
Kto/co mnie wkurza na co dzień?
autor: Watrusia dnia 01 listopada 2022 o 11:36
keirashara, no niedokładnie tak, jak zabijasz kaczkę, to wiesz w jakim celu i że to kaczka, a strzelanie bo cos się rusza w krzakach, i może to dzik, to już co innego, życia nie zwrócisz. Ja jak miałam kuckę, to bałam się jechać do lasu, bo mogłam być w stajni tylko w weekend, a były polowania, byc wzięta za dzika, średnia przyjemność.
Kto/co mnie wkurza na co dzień?
autor: Watrusia dnia 31 października 2022 o 23:35
To chyba mają problem z oczami, może okulista się kłania na częstsze badanie. Zabiją człowieka, psa, konia, krowę, kota, to tłumaczą się że widzieli dzika. W regulaminie tak mają wpisane czy co?
KOTY
autor: Watrusia dnia 04 września 2022 o 22:28
Moja pozwala się wąchać bez problemu, nie przeszkadza jej bliskość mojej twarzy, co więcej, sama wbija swoją głowę w moją twarz, a potem buziak 🙂
KOTY
autor: Watrusia dnia 31 sierpnia 2022 o 22:46
Ja właśnie mam zamontowaną taka siatkę na okno, kot nie wyjdzie, komar nie wleci. Mnie komary nie żrą, zamontowałam ją ze względu na Tajgę.
rekreacja wrocław
autor: Watrusia dnia 31 sierpnia 2022 o 00:47
Pchla, bo to nie ona ma mówić że nie skacze, tylko Ty, jako matka, i to zdecydowanie, końcu za jadę płacisz, jak można ustawiać specjalnie przeszkodę, dla kogoś , kto nie skacze, jak dla mnie nie pojęte.
rekreacja wrocław
autor: Watrusia dnia 31 sierpnia 2022 o 00:23
Pchla, ale ja dalej nie rozumiem, czy tam wszyscy mają parcie na skakanie? , Po co skakać, jak córka się boi i nie czuje pewnie, przecież jazda ma sprawiać przyjemność a nie strach. Niech inni sobie skaczą, a ona niech omija, położyć jej dragi na ziemi, będzie miała ćwiczenie. Nie ma tam nikogo sensownego żeby wytłumaczyć łopatologicznie że córka na razie nie skacze? . Niech córka na razie szlifuje jazdę, dosiad, żeby czuła się na tyle pewnie że pewnego dnia zacznie sama skakać. Nie ma co jej szukać trenera do skoków, bo to raczej nie zda egzaminu, jak już, to dobry trener żeby ćwiczył z nią jazdę.
rekreacja wrocław
autor: Watrusia dnia 30 sierpnia 2022 o 21:36
Pchla, hmmm zadam dziwne pytanie, a musi skakać? Przecież może szlifować jazdę bez skoków, kiedy będzie gotowa, upora się z tym problemem. Takie uczenie skakania na siłę, może przynieść więcej szkody niż pożytku. Może warto zmienić ośrodek, bo nie uczy się konia, wsadzając na niego kogoś, kto sam się uczy.

Pensjonaty we Wrocławiu
autor: Watrusia dnia 21 lipca 2022 o 20:40
aspiw, dalej go prowadzi Bogdan Jarząbek?
Howrse gra :)
autor: Watrusia dnia 15 lipca 2022 o 20:15
Ja też gram Deni 🙂
Zdjęcia z wypadów w teren. Reaktywacja tematu!
autor: Watrusia dnia 11 lipca 2022 o 21:28
Sivrite, a gdzie ja napisałam żeby dawać do głaskania???? Chodziło mi o formę jak to napisane jest w postach. Trochę rozszerzyłam o swoje doświadczenia i tyle.
Zdjęcia z wypadów w teren. Reaktywacja tematu!
autor: Watrusia dnia 11 lipca 2022 o 20:33
Sivrite, nie, nie jest mi przykro że ktoś ma inne poglądy, każdy ma inne, ja też, nie wiem skąd Ci się wydumało że z tego powodu jest mi przykro, bo nic takiego nie sugerowałam. Tak jak napisałam wcześniej, stara baba jestem i patrzę na to inaczej, może to mnie skłoniło do tego " może dam pogłaskać, może nie dam, zależy od mojego humoru" itp Jak dla mnie dziecinada, no mam konia, łaskawie pozwolę dziatwie pogłaskać. Ja rozumiem, że różnie może być, koń to koń, ale większość koni, to nie wariaty gryzące i kopiące, w końcu większość z nas trzyma je w pensjonatach, gdzie właściciele stajni albo pracownicy zajmują się nimi i żyją, w końcu też trzymałam w pensjonatach. Pewnie że koń to nie dobro publiczne, i nie każdy życzy sobie głaskania, ja to doskonale rozumiem, ale uprzejmość nie boli, a daje w sumie satysfakcję. Ja przez tyle lat nie miałam z tym problemu, chociaż zmieniałam stajnie i okolice, moje nikogo nie zabiły, nie podeptały, nie pogryzły, nikt mnie po sądach, policjach nie ciągnął, a jeżdżąc w większej mierze w tereny, nie sposób nie trafić na ludzi. Już dawno na forum w tematach koni nie pisałam, bo po śmierci Etny, na razie nie jeżdżę, ale powinnam pamiętać, że tutaj jak ktoś ma inne zdanie, to od razu przypisuje się to, co się nie napisało.
Zdjęcia z wypadów w teren. Reaktywacja tematu!
autor: Watrusia dnia 11 lipca 2022 o 16:45
No to ja chyba rzeczywiście mieszkam na innej planecie, bo licząc najpierw Denizę razem 19 lat, potem Etnę 2 i pół oraz wcześniej wszelakie inne nie moje konie, miałam tylko raz przypadek taki że facet był o krok od wybatożenia palcatem, za to słychać mnie było na pół wsi. A tak ogólnie dzieci spokojnie podchodziły, a i dorośli byli ogarnięci. Widocznie tak trafiałam. Dlatego odniosłam takie wrażenie.
Zdjęcia z wypadów w teren. Reaktywacja tematu!
autor: Watrusia dnia 10 lipca 2022 o 21:21
Zniesmaczyło mnie to, czemu okazanie odrobiny dobrej woli bez wywyższania się jest takie trudne? Jeżdżąc na swoich kobyłach dzieścia lat, tylko raz okazałam niechęć, gdy facet z piwem chciał moją pogłaskać. Może ja żyję na innej planecie, bo za każdym razem gdy jechałam w teren, nie miałam problemu z ludźmi, moje nie gryzły ani nie kopały, wiec nie widziałam problemu, żeby jakiś dorosły, czy dziecko, nie bachor, pogłaskało. Dzieci raczej nie latają gromadnie samopas po lesie, w pobliżu są dorośli, zawsze można zawołać, albo odjechać szybko i tyle. Rozumiem jak koń niezbyt bezpieczny w kontaktach z obcymi, albo człowiek niemiły, to się ostrzega albo rusza szybciej i po kłopocie. Jakoś smutno mi się zrobiło czytając posty wyżej, ale ja stara baba, wiec może dlatego.
Wrocławianie :))
autor: Watrusia dnia 09 czerwca 2022 o 21:37
branka, dzięki, znalazłam adres na Sępolnie 🙂
Wrocławianie :))
autor: Watrusia dnia 04 czerwca 2022 o 12:59
No i znowu ja szukam wsparcia. Szukam dobrego laryngologa ( nie wiem czy są tacy bardziej od uszu) Wybaczcie, lekarza to ja widzę sporadycznie. Jestem zarejestrowana na sierpień w ramach NFZ, ale niestety wynikło coś, że muszę przyspieszyć, wiec wchodzi wizyta prywatna i w miarę szybko. Na razie zdycham na zwolnieniu, ale w ciągu 2 tygodni, to chciałabym się gdzieś dostać, Macie jakieś namiary?
Co mnie wkurza w jeździectwie?
autor: Watrusia dnia 26 kwietnia 2022 o 00:00
Co to jest?? 😡
Howrse gra :)
autor: Watrusia dnia 30 marca 2022 o 17:28
Sto lat temu zaczynałam i już nie pamiętam, a samouczek też się na przestrzeni lat pewnie zmieniał. Ale chyba można sprzedać , albo ewentualnie oddać do schroniska, Tylko jak krótko grasz, nie wiem czy trzeba odczekać ileś, czy można sprzedać od razu na aukcji.
Ukraina
autor: Watrusia dnia 15 marca 2022 o 18:28
Może nie wrócą ...👿
Ukraina
autor: Watrusia dnia 27 lutego 2022 o 16:04
I tego się boję, bo jak już nie będzie miał nic do stracenia, to naciśnie guziczek...
Rozmowy pogonionych przez moderację i na każdy dowolny temat - OT nie istnieje
autor: Watrusia dnia 26 lutego 2022 o 14:51
espana, wiemy, dziewczyny napisały ostrzeżenie do grup pomocowych, a ja jeszcze ogólne ostrzeżenie na FB, żeby ktoś kto zna rosyjski, napisał na Ich portalach, grupach, i ostrzegł przed nią.
In memoriam
autor: Watrusia dnia 19 lutego 2022 o 16:34
dzikadermi, współczuję, niby wiemy że ten czas nadejdzie, ale to nigdy nie jest odpowiedni czas 🙁 Trzymaj się.
Wrocławianie :))
autor: Watrusia dnia 18 lutego 2022 o 14:38
Dreamer113, dziękuję🙂
Wrocławianie :))
autor: Watrusia dnia 18 lutego 2022 o 13:52
Gdzie zgłosić że sklep oszukuje w cenach, inne ceny są naklejone na produkcie, a inne na metkach,
Zadziwiające, nietypowe ogłoszenia
autor: Watrusia dnia 13 lutego 2022 o 14:19
Próbowałam powiększyć obraz, ale ona ma tak ustawiona stopę, że nie można określić rodzaju obuwia 😉
Co mnie wkurza w jeździectwie?
autor: Watrusia dnia 07 lutego 2022 o 14:52
espana, nie wiem jak daleko od ciebie, ale przy Astrze dalej jest budka z mlekiem, tam przy wejściu od ulicy tego dużego Samu.
Howrse gra :)
autor: Watrusia dnia 18 stycznia 2022 o 00:06
Hej, wysłałam zaproszenie.
In memoriam
autor: Watrusia dnia 16 stycznia 2022 o 22:37
xxagaxx, bardzo mi przykro, współczuję z całego serca, trzymaj się. 🙁
Rozmowy pogonionych przez moderację i na każdy dowolny temat - OT nie istnieje
autor: Watrusia dnia 31 grudnia 2021 o 12:40
Koniokrad2, naprawdę sprawia ci przyjemność obrażania ludzi? Byłeś na tym forum, udzielałeś się, Większość forumowiczów interesujących się sprawą Izki, dołożyła się pieniężnie, reszta wspierała pomagających realnie, dobrym słowem. Naprawdę sadzisz że tutaj ktoś wierzy w kradzieże i wywózkę do Izraela, żałosne, Wszyscy wiemy że konie mają dobrze. Dałbyś sobie spokój. Po tylu przeprawach, wszyscy byli przekonani że Izka za to odpowie, wyszło inaczej, nie ma się co dziwić, że to bulwersuje.
Rozmowy pogonionych przez moderację i na każdy dowolny temat - OT nie istnieje
autor: Watrusia dnia 30 grudnia 2021 o 11:22
_Gaga, tak, o konie się pytasz, ale już drugi człon zdania, był insynuacją.
Wszyscy się pytamy, bo mimo że docierają wiadomości, to wiadomo że nie siedzi się cały czas na forum, i żyje życiem Izki.
Rozmowy pogonionych przez moderację i na każdy dowolny temat - OT nie istnieje
autor: Watrusia dnia 28 grudnia 2021 o 22:14
Mam nadzieję ze poznamy pełną i prawdziwą treść wyroku, w sumie nie ma się co dziwić ludziom, bo natchniona pisze że uniewinniona i pisze kocomoty, a wyszło że sprawa umorzona bo ona walnięta. Na FB, podszywa się co rusz za Asię, Kasię, czy Pelasię i wypisuje na fundację.
Rozmowy pogonionych przez moderację i na każdy dowolny temat - OT nie istnieje
autor: Watrusia dnia 27 grudnia 2021 o 18:16
_Gaga, możliwe, ja jednak jestem przekonana, że osoby, które doprowadziły te konie do normalnego stanu, poświęcając swój czas i kasę, zrobią wszystko, żeby one do niej nie wróciły.
Rozmowy pogonionych przez moderację i na każdy dowolny temat - OT nie istnieje
autor: Watrusia dnia 27 grudnia 2021 o 16:21
Dziewczyny, nie mamy co gdybać, zwierzęta i tak do niej nie wrócą, minus tej sprawy taki, że nie zostanie pociągnięta do odpowiedzialności o znęcanie się. Ja nie rozumiem tej historii z chorobą, bo była badana i wychodziło, że jest świadoma tego co robi, a tu choroba i umorzenie, i to jest niesprawiedliwe.
Rozmowy pogonionych przez moderację i na każdy dowolny temat - OT nie istnieje
autor: Watrusia dnia 27 grudnia 2021 o 10:14
Myślę tak samo jak MoniMoni i blucha, kilka lat szarpania się żeby odpowiedziała za swoje czyny, bo całkowicie była świadoma tego co wyczyniała. Była badana, podobno zdrowa, a teraz chora?? Pisze na blogusiu, że niewinna. Dostała s powrotem suczki, i co? Już ich nie ma. A sprawa koni umorzona. Ja się nie znam na prawie, ale wydaje mi się że jest rozprawa, jak wyrok nie pasuje którejś ze stron, to jest apelacja i finito, a u niej te sprawy to ciągną się jak wagony w towarowym, dlatego tak myślę że sąd miał już tego dosyć i umorzył, a tak nie powinno być.
Rozmowy pogonionych przez moderację i na każdy dowolny temat - OT nie istnieje
autor: Watrusia dnia 25 grudnia 2021 o 15:15
desire, ja już wiem, że sprawa umorzona 🙁 z powodu jej rzekomej choroby. Z jednej strony chora, z drugiej nie chora, ręce i cycki opadają.
Rozmowy pogonionych przez moderację i na każdy dowolny temat - OT nie istnieje
autor: Watrusia dnia 24 grudnia 2021 o 21:40
MoniMoni, teraz już wiem że bredzi i nic nie wygrała.
Rozmowy pogonionych przez moderację i na każdy dowolny temat - OT nie istnieje
autor: Watrusia dnia 23 grudnia 2021 o 00:12
Bredzi że wygrała sprawę o konie, może ktoś bardziej obeznany napisać coś na ten temat?
Rozmowy pogonionych przez moderację i na każdy dowolny temat - OT nie istnieje
autor: Watrusia dnia 17 grudnia 2021 o 21:48
Dziewczyny, dzisiaj była rozprawa, natchniona napisała na tym swoim blogusiu, że nie było prawnika Eli i jej samej, a natchniona oglądała filmiki w sądzie z tego swojego sranczo i tam stwierdzili że nie było zaniedbywań koni. Może ktoś obeznany z sytuacją coś napisać? Bo jak mniemam ona fantazjuje, ale jak ma możliwość nabałaganienia , to to zrobi. Ile to jeszcze będzie trwało, rany.
Wrocławianie :))
autor: Watrusia dnia 24 listopada 2021 o 17:34
Ja mam takie pytanie, czy ktoś korzysta z jakiegoś innego dostawcy prądu, niż Tauron? Jakie są tego korzyści?
rekreacja wrocław
autor: Watrusia dnia 21 listopada 2021 o 18:21
Gdzie w okolicach Wrocławia, albo Jelcza Laskowice jest ogarnięta hipoterapia?
PSY
autor: Watrusia dnia 19 listopada 2021 o 15:43
Udało mi się zdobyć na szybko kalmvet expert.
PSY
autor: Watrusia dnia 19 listopada 2021 o 01:09
madmaddie, dzięki, tylko nie wiem czy mi się uda to jutro do południa załatwić, no nic, spróbuję.