zaz12

Konto zarejstrowane: 15 czerwca 2019
Ostatnio online: 26 czerwca 2022 o 23:08

Najnowsze posty użytkownika:

Pensjonaty we Wrocławiu
autor: zaz12 dnia 22 czerwca 2022 o 21:28
Ale kto powiedział, że oczekuje że ma być tanio? 😂 Jestem świadoma inflacji w Polsce i tego jak wyglądają koszty utrzymania konia. MÓWIĘ o cenach ADEKWATNYCH do warunków. Czyli STAŁY dostęp do siana i wody, utrzymaniu porządku w boksie i całoroczne padokowanie od rana do wieczora bo stanie większość dnia w boksie mnie nie satysfakcjanuje, nie wiem jak Ciebie 😉 pytam na forum żeby dowiedzieć się czy rzeczywiście warunki są takie jak oferuje stajnia, bo już nie raz się na tym przejechałam, a teraz stoje w stajni w której sama muszę robić przy swoim koniu, mimo że płace za pensjonat niemałe pieniądze. zaz12, - a przepraszam bardzo, jakich cen oczekujesz przy obecnych kosztach? 😉 Ja też płacę 3x tyle co kiedyś 🤷 Wszystko poszło do góry to ceny pensjonatów też, na przestrzeni ostatnich kilku lat strzeliły jak szalone.
Znam dziewczyny stojące w Ozorowicach i są zadowolone. Sama się mocno zastanawiałam za względu na odległość, ale mój jest rekonwalescentem i niestety w jego obecnym stanie jest tam kilka minusów nie do przejścia.

keirashara,
Pensjonaty we Wrocławiu
autor: zaz12 dnia 19 czerwca 2022 o 23:06
Co to się porobiło, że w okolicach Wrocławia nie ma normalnej stajni? 😐 już drugi miesiąc szukam czegoś żeby mój koń po prostu wychodził na cały dzień na normalny padok i miał stały dostęp do siana, a ogłoszenia świecą pustkami 🙁 widziałam ogłoszenie z Piszkawy i Ozorowic, ale nie wiem czy cena adekwatna jest do warunków.
Pensjonaty we Wrocławiu
autor: zaz12 dnia 29 maja 2022 o 19:29
Czy ktoś wie coś o stajni w Kamieniu koło Długołeki? Pilnie szukam stajni i chciałabym się doinformować
Pensjonaty we Wrocławiu
autor: zaz12 dnia 11 maja 2022 o 09:53
A czy ktoś się orientuje gdzie są miejsca w stajniach? Gdziekolwiek narazie pytam, bez żadnych wymagań
Pensjonaty we Wrocławiu
autor: zaz12 dnia 30 kwietnia 2022 o 21:03
Frans, gdyby tylko było bliżej to z miłą chęcią ale niestety teraz nie jestem w stanie sobie pozwolić na tak oddaloną stajnie 🙁
Pensjonaty we Wrocławiu
autor: zaz12 dnia 29 kwietnia 2022 o 14:35
Perlica, a wiadomo ile mniej więcej?
Sasini, to prawda, teraz widzę to jeszcze bardziej 🙁 ale No wiadomo, stajnie bez hali, tylko z łąkami i ewentualna ujeżdżalnią powinny jeszcze się mieścić w moim przedziale cenowym 🙈 (+/-1100)
Pensjonaty we Wrocławiu
autor: zaz12 dnia 29 kwietnia 2022 o 13:30
epk, dostałam to info od dziewczyny, która kiedyś tam stała i ma stamtad znajomych, szczerze jak to usłyszałam to się więcej nie interesowałam, ale w takiej stajni wolny wybieg na pewno nie jest dużo tańszy. Tak jak pisałam mi nie zależy na super zapleczu treningowym i tez nie wyobrażam sobie nas w stajni sportowej-zawsze stałam w bardziej kameralnych miejscach. Tak jak mówię, nie oczekuje złotych klamek tylko dobra dla mojego konia, wiec fajnie jakby cena tez nie była wywalona w kosmos
Pensjonaty we Wrocławiu
autor: zaz12 dnia 29 kwietnia 2022 o 12:59
Perlica, wolny wybieg 1700, to niestety tez nie wchodzi w mój budżet 😀
Pensjonaty we Wrocławiu
autor: zaz12 dnia 29 kwietnia 2022 o 11:32
morale, niestety, nie mieści sie w moim budżecie, teraz słyszałam że tam za boks 2tysiace sie płaci, ja super zaplecza treningowego nie potrzebuje tylko wszystkiego co do życia potrzebuje koń…niestety w stajniach w okolicy chyba z tym ciezko
Pensjonaty we Wrocławiu
autor: zaz12 dnia 29 kwietnia 2022 o 00:14
Szukam stajni max 30km od Wrocławia, już rozkładam ręce…jedyne na czym mi zależy to żeby koń miał dobrze(siano+woda koniecznie) może być wolny wybieg koniecznie z wiatą i kawałku placu do jazdy/tereny. Mam astmatyka i wrzodowca, przestaje wierzyć że w okolicach Wrocławia jest miejsce, które dobrze się nim zajmie🙁 Jakieś wieści gdzie NAPRAWDĘ nie trzeba będzie się bić o siano i dobro konia? Coś kameralnego?