zaz12

Konto zarejstrowane: 15 czerwca 2019
Ostatnio online: 14 kwietnia 2024 o 00:02

Najnowsze posty użytkownika:

Pensjonaty we Wrocławiu
autor: zaz12 dnia 14 lutego 2023 o 17:07
Orientujecie się czy jest teraz w okolicach jakaś stajnia odpowiednia dla astmatyka i wrzodowca? Najlepiej nie wolnywybieg, chociaż może być w okresie letnim na dworze w nocy, ale w zime chowany bo źle znosi zimno, max 30 km od Wrocławia, najlepiej na północ. Gdzie nie ma problemu z sianem i konie nie stoją w wielkich stadach i nie ma bojek o dojście do siana! Jakaś przydomówka?
szkolenia, kursy
autor: zaz12 dnia 28 września 2022 o 22:16
Czy ktoś na dolnym Śląsku prowadzi kursy z kinesiotapeingu u koni?
Pensjonaty we Wrocławiu
autor: zaz12 dnia 24 lipca 2022 o 10:23
A ma ktoś jakieś info o małej stajence w Wielkiej Lipie?
Pensjonaty we Wrocławiu
autor: zaz12 dnia 22 lipca 2022 o 17:15
Napisałam że w stajni(w budynku) stoją ogiery, 20 koni na padoku to wałachy pod handel, dalej za nimi jest pastwisko z 40stoma klaczami hodowlanymi i źrebakami(choć może ich być nawet więcej) po drugiej stronie są tez ogiery niekryjące 🙂 lepiej sprecyzować nie mogę 😉 nie wiem skąd wniosek, że jak stajnia jest hodowlana to stoją na padoku same ogiery 😂 Te wałaszki stoją na calodobówce, wiec one do stajni nie wracają. zaz12, to chcesz mi powiedzieć, że stadko 20 koni na padoku to ogiery? I to na dodatek kryjące.
aspiw,
Pensjonaty we Wrocławiu
autor: zaz12 dnia 22 lipca 2022 o 10:40
Jakie dziwne rzeczy pisze?😂 Bywałam tam jeszcze pół roku temu, stajnia „Belfegor” nie istnieje już kilka lat (od 12 lat na pewno) bo zmieniono jej nazwę na stajnie Adonai. Wiem, że pensjonatu nie ma(już od 2007 z tego co widzę po forum!) bo odwiedziłam ją kilka razy i w samej stajni stoją tylko ogiery bo jest to już stajnia typowo hodowlana. Jeśli dobrze pamietam do jazd mają tylko jednego konia i na nim odbywa się „rekreacja”. Odpowiadając na pytanie Pan Bogdan nadal to prowadzi 🙂zaz12, piszesz dziwne rzeczy, Adonai jest jeździeckim klubem sportowym przy stajni Belfegor i ta stajnia ma pęsjonat. Tak opisane jest na stronie internetowej.
aspiw,
Pensjonaty we Wrocławiu
autor: zaz12 dnia 21 lipca 2022 o 09:32
To na pewno stajnia Adonai 😊 Typowa hodowla tam jest, budynek stajenny chyba tylko dla ogierów 🙂 Z tego co się orientuje prowadzą tylko coś w typie oprowadzanek, a nie jazd, ale pensjonatu na pewno nie ma
Pensjonaty we Wrocławiu
autor: zaz12 dnia 19 lipca 2022 o 00:58
A ma ktoś już może jakieś opinie o stajni w Szewcach? Odkąd jest nowy właściciel? Widzę ze konie wyglądają super na zdjeciach, ale jedynie martwi mnie brak cienia na padokach i chyba jest słabo z terenami? Czy ktoś mógłby się wypowiedzieć? 😊
Pensjonaty we Wrocławiu
autor: zaz12 dnia 22 czerwca 2022 o 21:28
Ale kto powiedział, że oczekuje że ma być tanio? 😂 Jestem świadoma inflacji w Polsce i tego jak wyglądają koszty utrzymania konia. MÓWIĘ o cenach ADEKWATNYCH do warunków. Czyli STAŁY dostęp do siana i wody, utrzymaniu porządku w boksie i całoroczne padokowanie od rana do wieczora bo stanie większość dnia w boksie mnie nie satysfakcjanuje, nie wiem jak Ciebie 😉 pytam na forum żeby dowiedzieć się czy rzeczywiście warunki są takie jak oferuje stajnia, bo już nie raz się na tym przejechałam, a teraz stoje w stajni w której sama muszę robić przy swoim koniu, mimo że płace za pensjonat niemałe pieniądze. zaz12, - a przepraszam bardzo, jakich cen oczekujesz przy obecnych kosztach? 😉 Ja też płacę 3x tyle co kiedyś 🤷 Wszystko poszło do góry to ceny pensjonatów też, na przestrzeni ostatnich kilku lat strzeliły jak szalone.
Znam dziewczyny stojące w Ozorowicach i są zadowolone. Sama się mocno zastanawiałam za względu na odległość, ale mój jest rekonwalescentem i niestety w jego obecnym stanie jest tam kilka minusów nie do przejścia.

keirashara,
Pensjonaty we Wrocławiu
autor: zaz12 dnia 19 czerwca 2022 o 23:06
Co to się porobiło, że w okolicach Wrocławia nie ma normalnej stajni? 😐 już drugi miesiąc szukam czegoś żeby mój koń po prostu wychodził na cały dzień na normalny padok i miał stały dostęp do siana, a ogłoszenia świecą pustkami 🙁 widziałam ogłoszenie z Piszkawy i Ozorowic, ale nie wiem czy cena adekwatna jest do warunków.
Pensjonaty we Wrocławiu
autor: zaz12 dnia 29 maja 2022 o 19:29
Czy ktoś wie coś o stajni w Kamieniu koło Długołeki? Pilnie szukam stajni i chciałabym się doinformować
Pensjonaty we Wrocławiu
autor: zaz12 dnia 11 maja 2022 o 09:53
A czy ktoś się orientuje gdzie są miejsca w stajniach? Gdziekolwiek narazie pytam, bez żadnych wymagań
Pensjonaty we Wrocławiu
autor: zaz12 dnia 30 kwietnia 2022 o 21:03
Frans, gdyby tylko było bliżej to z miłą chęcią ale niestety teraz nie jestem w stanie sobie pozwolić na tak oddaloną stajnie 🙁
Pensjonaty we Wrocławiu
autor: zaz12 dnia 29 kwietnia 2022 o 14:35
Perlica, a wiadomo ile mniej więcej?
Sasini, to prawda, teraz widzę to jeszcze bardziej 🙁 ale No wiadomo, stajnie bez hali, tylko z łąkami i ewentualna ujeżdżalnią powinny jeszcze się mieścić w moim przedziale cenowym 🙈 (+/-1100)
Pensjonaty we Wrocławiu
autor: zaz12 dnia 29 kwietnia 2022 o 13:30
epk, dostałam to info od dziewczyny, która kiedyś tam stała i ma stamtad znajomych, szczerze jak to usłyszałam to się więcej nie interesowałam, ale w takiej stajni wolny wybieg na pewno nie jest dużo tańszy. Tak jak pisałam mi nie zależy na super zapleczu treningowym i tez nie wyobrażam sobie nas w stajni sportowej-zawsze stałam w bardziej kameralnych miejscach. Tak jak mówię, nie oczekuje złotych klamek tylko dobra dla mojego konia, wiec fajnie jakby cena tez nie była wywalona w kosmos
Pensjonaty we Wrocławiu
autor: zaz12 dnia 29 kwietnia 2022 o 12:59
Perlica, wolny wybieg 1700, to niestety tez nie wchodzi w mój budżet 😀
Pensjonaty we Wrocławiu
autor: zaz12 dnia 29 kwietnia 2022 o 11:32
morale, niestety, nie mieści sie w moim budżecie, teraz słyszałam że tam za boks 2tysiace sie płaci, ja super zaplecza treningowego nie potrzebuje tylko wszystkiego co do życia potrzebuje koń…niestety w stajniach w okolicy chyba z tym ciezko
Pensjonaty we Wrocławiu
autor: zaz12 dnia 29 kwietnia 2022 o 00:14
Szukam stajni max 30km od Wrocławia, już rozkładam ręce…jedyne na czym mi zależy to żeby koń miał dobrze(siano+woda koniecznie) może być wolny wybieg koniecznie z wiatą i kawałku placu do jazdy/tereny. Mam astmatyka i wrzodowca, przestaje wierzyć że w okolicach Wrocławia jest miejsce, które dobrze się nim zajmie🙁 Jakieś wieści gdzie NAPRAWDĘ nie trzeba będzie się bić o siano i dobro konia? Coś kameralnego?