Grzeczna, czteroletnia klacz pełnej krwi – Finitessa

 • Płeć:
  Klacz
 • Data urodzenia:
  2020
  (4 lata)
 • Maść:
  Ciemnogniada
 • Rasa:
  Angielska pełna krew
 • Wzrost:
  160 cm
 • Ojciec:
  Ruler Of The World
 • Matka:
  Finiszova / One Cool Cat
 • Hodowla:
  Klacz do hodowli
Nie obserwujesz Obserwuj
Opis ogłoszenia:
Na sprzedaż grzeczna, zdrowa, czteroletnia klacz pełnej krwi angielskiej, aktualnie użytkowana rekreacyjnie – Finitessa.
Wymiary: 160-172-20
Rodowód: https://www.pedigreequery.com/finitessa
Kariera wyścigowa: https://homas.pkwk.org/wyszukiwarka/horse/35492

Klacz po nieudanej karierze wyścigowej, aktualnie użytkowana przez właściciela rekreacyjnie sporadycznie. Początkowo aktywna, przy regularnej pracy grzeczna i komunikatywna. Chętna do pracy i do kontaktu z człowiekiem. W treningu wyścigowym jeżdżona również przez amatorów, ambitna. Mimo braku odpowiednich warunków fizycznych, wkłada z pracę całe serce. W obejściu grzeczna, bez żadnych złych nawyków, bezproblemowa w stadzie.
Regularnie rozczyszczana, szczepiona i odrobaczana, bez nałogów i narowów.

Ojciec Ruler Of The World to zwycięzca Investec Derby G1 2400m na torze Derby, jak również gonitw G2 i G3. Dał m.in. świetną Iridessą (czterokrotna zwyciężczyni gonitw G1na dystansach 1600-200m), La Petite Coco (Alwasmiyah Pretty Polly Stakes G1 2400m) czy Northern Ruler (G2 i G3 w Niemczech i Francji). W Polsce po jednym wyścigu wygrała Zoya RMP i Prince Of Lyra, rzetelnie biegał również Armorist.
Matka Finiszova biegała dwa sezony, wygrywając cztery gonitwy, cztery razy druga. W hodowli dała najlepszego polskiego dwulatka 2020 ogiera Falvio (zwycięzca Nagrody Intensa, trzeci w Strzegomia, czwarty w Iwna, szósty w Derby), który następnie zwyciężył we Francji, aktualnie w treningu skokowym. Finiszova dała również bardzo dobrą Frantic (5 x I w tym Novary, druga w Soliny, trzecia w Rzeki Wisły) i ogiera Furor Divinus (w ciągłym treningu, jeden wygrany wyścig).
Ojciec Finiszovej to amerykański One Cool Cat, zwycięzca m.in. Dunnes Stores National Stakes G1 1400m, Independent Waterford Wedgwood Phoenix Stakes G1 1200m. W hodowli dał takie konie jak Catcall (2 x G3, 2 x Listed), One Clever Cat (1 x G3, 1 x Listed) czy Kya One (G3 i Listed). W Polsce dał wygrywającą Cool Diamond, a spokrewnione są z nim również genialny w steeplach French Chardonney (3 x I i 2 x II w pięciu startach) czy wygrywające Tajfun, Sadak i Mobecq.

Klacz stoi w okolicy Góry Kalwarii.
Możliwa jazda próbna.
Więcej informacji przez whatsapp lub numer telefonu +48 728 314 192

Informacje

Ogłoszenie dodane 14 maja 2024 o 21:29
Wyświetlane do 13 czerwca 2024

ID ogłoszenia: 593305
Liczba osób obserwujących: 25
Liczba wyświetleń: ponad 15000

To ogłoszenie jest niezgodne z regulaminem? Zgłoś do moderatora
reklama