MONTEGO VS ~ KUC CONNEMARA ~ GRUPA D ~ STANÓWKA ~ GWARANCJA ŻYWEGO ŹREBIĘCIA

 • Przeznaczenie:
  Ujeżdżenie
  Skoki
  Western
  WKKW
  Zaprzęgi
  Kuce
  Rekreacja
 • Rasa:
  Kuc welsh pony
Nie obserwujesz Obserwuj
Opis ogłoszenia:
Hodowla Kuców Sportowych VS oferuje STANÓWKĘ fenomenalnym OGIEREM rasy KUC CONNEMARA.

Montego VS to ogier, który zachwyca ruchem, doskonałymi parametrami skokowymi (w skoku szybki, bardzo silny, o doskonałej technice przodu i zadu) oraz niezwykle zrównoważonym charakterem. Jest zbonitowany na 81 pkt., wpisany do księgi głównej. Wymiary: 143-174-18. Polowa próba wstępna 5/5 pkt. Ma znakomite pochodzenie oraz wszelkie atuty ogiera, spełniającego oczekiwania hodowlane stawiane nowoczesnym kucom sportowym.

Montego VS jest synem ogiera Ares, startującego z sukcesami w dyscyplinie skoków, który dał wiele uzdolnionego sportowo potomstwa, startującego na parkurach i czworobokach wielu krajów, posiadającego na swoim koncie liczne tytuły, w tym mistrzowskie. Ares jest synem najlepszego na świecie, sportowego ogiera connemara Fort Doolin, od strony matki prowadzi niezwykle cenną linię Borderi.

Matka Montego VS, importowana z Niemiec klacz Mefisa, posiada niemiecką premię państwową oraz wszelkie cechy wybitnej matki koni sportowych. Dała znakomite potomstwo, cenione zarówno za uzdolnienia sportowe, jak i cechy hodowlane. Łączy ona w sobie wiele cennych linii i rodów connemara. Jest córką ogiera Bigge Boy, który u naszych zachodnich sąsiadów odnosi sukcesy w dyscyplinie WKKW.

Najstarsze potomstwo Montego pokazały się jako kuce o nienagannej anatomii, pięknym ruchu, doskonale skaczące, o bardzo dobrym charakterze, bezproblemowe w zajażdżce, bardzo chętnie współpracujące z człowiekiem.

Warto dodać, że kuce connemara to najbardziej jezdne, najlepsze pod względem charakteru, jezdności i możliwości skokowych oraz najbardziej wszechstronne kuce na świecie. Najlepszym tego przykładem jest ogier connemara STROLLER, 145 cm wzrostu, który w 1986 roku pod Marion Coakes zdobył srebrny medal indywidualny na Igrzyskach Olimpijskich w Meksyku! STROLLER był jednym z dwóch koni, które miały wszystkie zerowe przejazdy. Warto dodać, że wysokość przeszkód przekraczała wtedy 2 metry. Kuce connemara są użytkowane zarówno przez dzieci, jak osoby dorosłe i krzyżowane ze wszystkimi rasami w celu poprawienia charakteru, jezdności i możliwości skokowych.

Link do rodowodu: https://www.bazakoni.pl/montegovs-ares-mefisa

Serdecznie zapraszamy do stanówki - wysyłka nasienia chłodzonego. W ramach jednej opłaty stanówkowej oferujemy nielimitowaną liczbę prób dla wytypowanej klaczy w jednym sezonie (w przypadku wysyłki nasienia, za każdym razem pobierane są koszty pobrania i wysyłki), aż do uzyskania źrebności. Dla klaczy, które nie zaszły w ciążę, poroniły lub urodziły martwe źrebię, 100% opłaty stanówkowej przenosimy na kolejny sezon!
Cena stanówki: 1000 zł
Pobranie i wysyłka nasienia świeżego na terenie kraju: 350 zł. Nasienie wysyłamy codziennie, bez względu na dni wolne czy święta.
Miejsce postoju: Wrocław
Tel. 603913770 lub 607828984

Nasza strona www: https://robocze2000.wixsite.com/sportspony
Nasz fanpage FB: https://www.facebook.com/sportspony/

Na zdjęciach kolejno: Montego VS, Ares, Ares, Mefisa, Bigge Boy, pierwsze źrebięta po Montego VS

Informacje

Ogłoszenie dodane 01 lutego 2019 o 04:58
Odświeżone 08 lipca 2024 o 16:38
Wyświetlane do 07 sierpnia 2024

ID ogłoszenia: 161949
Liczba osób obserwujących: 74
Liczba wyświetleń: ponad 20000

To ogłoszenie jest niezgodne z regulaminem? Zgłoś do moderatora
reklama