Pensjonat Stajnia Ojcowizna

Nie obserwujesz Obserwuj
Opis ogłoszenia:
Zapraszamy do nowego pensjonatu! Nieważne, czy jeździsz rekreacyjnie czy sportowo, czy Twój koń jest młody czy stary - o każdego zadbamy jak o własnego. Naszym priorytetem jest zapewnienie koniom jak najlepszych warunków do życia, a ich właścicielom jak najlepszych warunków do treningu i przebywania ze swoimi końmi. Ponieważ pensjonat dopiero zaczyna swoją działalność, chętnie przyjmiemy osoby z większą ilością koni. Zapraszamy również klientów indywidualnych.

Dla pierwszych klientów atrakcyjne zniżki! Aż 15% taniej!

Oferujemy:
- dla każdego konia duży, jasny boks z automatycznym poidłem i lizawką. W każdym boksie jest duże, systematycznie myte okno na bezpiecznej wysokości. Stajnia jest wysoka i dobrze wentylowana, nie robi się w niej zaduch. Boksy są ścielone peletem drzewnym, sprzątane codziennie. Jest możliwość wyboru innej ściółki. Karmienie według życzenia właściciela, służymy pomocą w układaniu dawki żywieniowej.
- ok. 8ha łąk - wszystkie konie są wypuszczane na trawiaste wybiegi przez cały rok na możliwie jak najdłuższy czas. Na niektórych łąkach są drzewa, idealne do schronienia przed słońcem lub wiatrem. Jeśli z powodu suszy lub w zimie nie ma trawy, konie dostają siano na wybieg. Zapewniony stały dostęp do wody.
- właścicielami stajni są lekarz weterynarii i technik hodowca koni; właściciel i stajenny mieszkają na miejscu
- do dyspozycji pensjonariuszy: kryta i zewnętrzna ujeżdżalnia z podłożem kwarcowym z fizeliną regularnie polewane i równane; zestaw drążków, cavaletti, stojaki do przeszkód, pachołki; kryty lonżownik, myjka zewnętrzna i wewnętrzna z ciepłą wodą, solarium, pralka, łazienki z prysznicami. Każdy pensjonariusz dostaje do dyspozycji zamykaną, wentylowaną szafę na sprzęt w ciepłej, dużej siodlarni.
- piękna okolica do jazdy w teren,
- możliwość zakładania ochraniaczy, derek, podawania leków, wcierek, zmiany opatrunków itd.
- przy stajni funkcjonuje niewielka restauracja oraz minispa,
- na terenie znajdują się domki gościnne, możliwość wakacji z własnym koniem,
- prowadzimy niewielką naukę jazdy na własnych koniach, ale nie ma tu tłoku na ujeżdżalni, zastępów na 8 koni i całodniowych jazd. Na naszych jazdach są maksymalnie 3 osoby na raz. Stajnia pensjonatowa jest oddzielona od stajni rekreacyjnej.

Stajnia znajduje się ok. 40 km na północ od Warszawy (okolice Serocka), dobry dojazd samochodem, nie ma niestety bezpośredniego dojazdu komunikacją miejską (najbliższe przystanki autobusowe: Serock, Wierzbica, Dzierżenin).

Cena od 1950 zł za miesiąc.

Więcej zdjęć i informacji na:
- http://stajniaojcowizna.pl/
- https://www.facebook.com/stajniaojcowizna/
- https://www.instagram.com/stajnia_ojcowizna/
- https://www.youtube.com/channel/UCJGxbwOVwVO9Pj8QGcPrZ-g

Kontakt:
- biuro@stajniaojcowizna.pl
- tel. 601420924 (gdybym nie odbierała, proszę o sms, oddzwonię w wolnej chwili)
- wiadomość na fanpage na Facebooku lub na Instagramie


Zapraszamy!

Informacje

Ogłoszenie dodane 21 listopada 2019 o 21:20
Odświeżone 19 lutego 2020 o 19:34
Wyświetlane do 20 marca 2020

ID ogłoszenia: 226150
Liczba osób obserwujących: 13
Liczba wyświetleń: ponad 14000

To ogłoszenie jest niezgodne z regulaminem? Zgłoś do moderatora
reklama