Pensjonat Stajnia Ojcowizna

Nie obserwujesz Obserwuj
Opis ogłoszenia:
Zapraszamy do naszego pensjonatu! Nieważne, czy jeździsz rekreacyjnie czy sportowo, czy Twój koń jest młody czy stary - o każdego zadbamy jak o własnego. Naszym priorytetem jest zapewnienie koniom jak najlepszych warunków do życia, a ich właścicielom jak najlepszych warunków do treningu i przebywania ze swoimi końmi.

Oferujemy:
- dla każdego konia duży, jasny boks z automatycznym poidłem. W każdym boksie jest duże okno na bezpiecznej wysokości. Stajnia jest wysoka i dobrze wentylowana, nie robi się w niej zaduch. Boksy są ścielone słomą, sprzątane codziennie. Jest możliwość wyboru innej ściółki. Karmienie według życzenia właściciela, służymy pomocą w układaniu dawki żywieniowej.
- ok. 8ha łąk - wszystkie konie są wypuszczane na trawiaste wybiegi przez cały rok na możliwie jak najdłuższy czas. Na niektórych łąkach są drzewa, idealne do schronienia przed słońcem lub wiatrem. Jeśli z powodu suszy lub w zimie nie ma trawy, konie dostają siano na wybieg. Zapewniony stały dostęp do wody.
- właścicielami stajni są lekarz weterynarii i technik hodowca koni; właściciel i stajenny mieszkają na miejscu
- do dyspozycji pensjonariuszy: kryta ujeżdżalnia 20x60m z podłożem kwarcowym z dodatkami syntetycznymi Equi Project, zewnętrzna ujeżdżalnia 30x70m piaskowa z fizeliną, obie ujeżdżalnie regularnie polewane i równane; zestaw drążków, cavaletti, stojaki do przeszkód, pachołki; kryty lonżownik, karuzela, myjka zewnętrzna i wewnętrzna z ciepłą wodą, solarium, pralka, łazienki z prysznicami. Każdy pensjonariusz dostaje do dyspozycji zamykaną, wentylowaną szafę na sprzęt w ciepłej, dużej siodlarni.
- piękna okolica do jazdy w teren,
- możliwość zakładania ochraniaczy, derek itd.
- przy stajni funkcjonuje niewielka restauracja (nie organizujemy dużych imprez, wesel itd) oraz minispa,
- na terenie znajdują się domki gościnne, możliwość wakacji z własnym koniem,
- prowadzimy niewielką naukę jazdy na własnych koniach, ale nie ma tu tłoku na ujeżdżalni, zastępów na 8 koni i całodniowych jazd. Na naszych jazdach są maksymalnie 3 osoby na raz. Stajnia pensjonatowa jest oddzielona od stajni rekreacyjnej.

Stajnia znajduje się ok. 40 km na północ od Warszawy (okolice Serocka), dobry dojazd samochodem, nie ma niestety bezpośredniego dojazdu komunikacją miejską (najbliższe przystanki autobusowe: Serock, Wierzbica, Dzierżenin.

2100 zł za miesiąc.

Więcej zdjęć i informacji na:
- http://stajniaojcowizna.pl/
- https://www.facebook.com/stajniaojcowizna/
- https://www.instagram.com/stajnia_ojcowizna/
- https://www.youtube.com/channel/UCJGxbwOVwVO9Pj8QGcPrZ-g

Kontakt:
- biuro@stajniaojcowizna.pl
- tel. 605636001

Zapraszamy!

Informacje

Ogłoszenie dodane 21 listopada 2019 o 21:20
Odświeżone 02 czerwca 2024 o 22:28
Wyświetlane do 02 lipca 2024

ID ogłoszenia: 226150
Liczba osób obserwujących: 53
Liczba wyświetleń: ponad 20000

To ogłoszenie jest niezgodne z regulaminem? Zgłoś do moderatora
reklama