Przyczepa do 2 koni Humbaur używana DMC 2000 kg

Nie obserwujesz Obserwuj
Opis ogłoszenia:
MODEL PRZYCZEPY: R.99.271

Solidność i trwałość: Ta przyczepa jest stworzona z myślą o długotrwałym użytkowaniu. Jej mocna konstrukcja oraz wysokiej jakości materiały zapewniają bezpieczny transport Twoich koni przez wiele lat.

Komfort dla koni: Gumowana podłoga ułatwia utrzymanie czystości i zapewnia wygodę podczas podróży. Drzwi boczne obsługowe oraz trap tylny ułatwiają koniom wchodzenie i wychodzenie z przyczepy, eliminując stres związany z transportem.

Wszechstronność: Ta przyczepa nie służy tylko do koni. Może być używana także do przewozu innych zwierząt, takich jak byki, cielaki, bydło, krowy, owce, kozy, alpaki i wiele innych, dzięki czemu jest doskonałą inwestycją dla każdego właściciela gospodarstwa.

Bezpieczeństwo i legalność: Przyczepa jest zarejestrowana i ubezpieczona w Polsce, co daje Ci pewność zgodności z przepisami i możliwość natychmiastowego użycia jej po zakupie.

Dane techniczne: Przyczepa posiada idealne wymiary dla dwóch koni, zapewniając im komfortową przestrzeń. Układ jezdny z hamulcami, instalacja elektryczna 12V (z możliwością zmiany na 24V) oraz kompletny zestaw oświetlenia sprawiają, że podróż jest nie tylko wygodna, ale także bezpieczna.

Dodatkowe udogodnienia: Warto zwrócić uwagę na wyposażenie, takie jak plandeka tylna rolowana, trap wejściowy kombi z amortyzatorami gazowymi, koło zapasowe czy osłony wewnętrzne ścian. To wszystko sprawia, że korzystanie z tej przyczepy jest naprawdę przyjemne i wygodne.

Na daną przyczepę wystawiana jest Faktura Vat marża

DMC 2000 kg

TEL. +48 577 415 007

Informacje

Ogłoszenie dodane 26 kwietnia 2024 o 13:45
Odświeżone 10 lipca 2024 o 09:32
Wyświetlane do 09 sierpnia 2024

ID ogłoszenia: 590141
Liczba osób obserwujących: 1
Liczba wyświetleń: ponad 100

To ogłoszenie jest niezgodne z regulaminem? Zgłoś do moderatora
reklama