Treningi sportowe- Anna Pilarska szkoleniowiec i sędzia PZJ

Nie obserwujesz Obserwuj
Opis ogłoszenia:
Jestem Szkoleniowcem z listy PZJ (http://pzj.pl/sport/zestawienia/szkoleniowcy?field_wzj_num_value=All&field_uprawnienia_szkoleniowe_value=All&title=Pilarska), sędzią PZJ w skokach (S022416) oraz czynnym zawodnikiem z III klasami sportowymi w ujeżdżeniu i skokach, jak i Halowym II vice-mistrzem Śląska w Skokach Przez Przeszkody z 2016 roku, oraz 27 zawodnikiem w rankingu ujeżdżenia SZJ i 8 w skokach. Jestem również finalistą i 5 zawodnikiem Akademickich Mistrzostw POLSKI w Jeździectwie z 2018r.

Oferuję treningi z dojazdem do klienta w różnych częściach województwa. Cena treningu to 35 zł + koszty dojazdu ustalane indywidualnie (zawsze tą cenę staram się maksymalnie obniżać). Nie wyznaję zasady "godzina jazdy", to bez sensu- pracujemy tyle ile trzeba. Staram się na tyle na ile jest to w moim zakresie wprowadzać przyjacielską atmosferę w pracy, zawsze wszystkich traktuję równo z szacunkiem zarówno do koni jak i ludzi.

Na stałe szkolę się pod okiem najlepszych ujeżdżeniowców i skoczków w tej części kraju. Od 2012 roku z sukcesami reprezentuję barwy drugiego w rankingu Śląskiego Związku Jeździeckiego klubu "Stowarzyszenie kj. Profit w Orzeszu".
Podczas treningów udzielam rad zarówno jako zawodnik, jak i sędzia, co niewątpliwie jest dla ucznia dodatkową zaletą. Oczywiście kiedy pojawia się taka potrzeba wsiadam aby przepracować problem "z siodła". Oczywiście zawodnikom pod "swoimi skrzydłami" oferuję pomoc na zawodach zarówno od strony rozprężeniowej jak i pomocy w organizacji transportu ect. Podczas zawodów nie pobieram opłat za opiekę, a jedynie za dojazd :)

Jako licencjonowany szkoleniowiec przeprowadzam również egzaminy z części "opieka stajenna" na Brązową Odznakę Jeździecką, a w myśl nowych przepisów (2018) część ta staje się normalnie protokołowaną częścią egzaminu, więc do formy egzaminu wyłącznie z opieki stajennej jako swoiste "zaliczenie jej" jeszcze przed ustalonym egzaminem z pozostałych części zachęcam.

Trening samego konia jest na takich samych zasadach i w tej samej cenie co trening par. W przypadku chęci powierzenia konia w stacjonarny trening do rodzimej stajni w Orzeszu, koszt to 1200 zł, Z JUŻ WLICZONĄ OPŁATĄ PENSJONATOWĄ (Stadnina z halą murowaną z podłożem kwarcowym, drugą halą namiotową z piaskiem z włókniną, dużym parkurem piaszczystym, oświetlonym maneżem, wewnętrzną myjką i solarium).


Kontakt ze mną możliwy jest zarówno przez re-voltę, jak i mailowy, jak i telefoniczny, jednak ten preferuję najbardziej- telefony odbieram raczej 24h na dobę :) Jeśli napisali Państwo do mnie sms'a lub maila,a nie otrzymaliście odpowiedzi, to znaczy, że albo wiadomość nie dotarła do mnie, albo moja odpowiedź do adresata- ZAWSZE ODPISUJĘ NA WIADOMOŚCI.

Informacje

Ogłoszenie dodane 28 lutego 2018 o 19:22
Odświeżone 26 lutego 2020 o 08:12
Wyświetlane do 27 marca 2020

ID ogłoszenia: 91197
Liczba osób obserwujących: 21
Liczba wyświetleń: ponad 9000

To ogłoszenie jest niezgodne z regulaminem? Zgłoś do moderatora
reklama