VODKATINI

  • Przeznaczenie:
    Skoki
    WKKW
  • Rasa:
    Hanowerska
Nie obserwujesz Obserwuj
Opis ogłoszenia:
CENA NASIENIA: 1000zl

NASIENIE DOSTĘPNE 24H/7 dni w tyg. Wysyłamy bez ograniczeń do konca roku kalendarzowego.

UWAGA!: Dla klaczy po karierze sportowej ( skoki min 120cm, wkkw) cena nasienia to 800zl !!

Licencja: PZHK
Mozliwość opisu w Zangershide, AES, lub Zwiazku Oldenburskim (OS)

WZROST :166cm

VODKATINI to ogier rasy hanowerskiej, który bardzo dobrze zdał próbe dzielności Polskiego Zwiazku Hodowców Koni w Racocie w roku 2022.
Otrzymał bardzo wysokie noty za skoki (8,5) oraz za galop ( 8,3) co uplasowało go w ścisłej czołówce.

Vodkatini to ogier w bardzo nowoczesnym typie, szlachetny, w długich liniach. Szybki i zwinny, o bardzo dobrej technice skoku, w tym w szczególności "szybki przodem".
Ojcem naszego ogiera jest wschodzaca gwiazda hanoweru - Viscerado (Viscount x Raphael) urodzony w 2013roku. Jego obecnym jezdzcem jest Marco Kutscher, który udanie rozpoczał na nim starty w konkursach 145cm.
Viscerado w wieku 4 lat wygrał kwalifikacje do Mistrzostw Hanoweru koni skokowych pod wodzą swojego jeźdźca Christophera Dittmanna z wynikiem 8,8 z powodu niemal perfekcyjnego galopu, ekstrawaganckich możliwościi i doskonałego wyczucia rytmu. W finale para ta wykonała r niemal perfekcyjną rundę. Tylko z powodu małej winy czasowej przeoczył pierwsze miejsce i został wicemistrzem.

Ale wkrótce kolejne zwycięstwo przypadło Viscerado. Zdominował swój 50-dniowy test w Neustadt Dosse z końcowym wynikiem 9,19 z naciskiem na skoki. Zaprezentował fantastyczny galop pod górę i doskonałe technike skoku (9.0) oraz az 9,5 za nastawienie do pracy, jezdność i mozliwości. Sędziowie docenili ogólne wrażenie tego prawdziwego sportowca doskonałymi 10 punktami.

Matka ogiera VODKATINI to hanowerska Geranie , córka hanowerskiego ogiera roku - zasłużonego GRAF TOP. Druga matka to z kolei córka kolejnej światowej gwiazdy - ogiera CONTENDRO I.

Ten niesamowity dziedziczny potencjał linii macierzystej w połączeniu z Viscerado doprowadził do powstania VODKATINI – ogiera, przy którym niczego nie przegapisz.

Doskonały serwis, sprawna i bezproblemowa wysylka - kurierem lub pociagiem. Nasienie bardzo dobrej jakości.
Wysyłka nasienia bez ograniczen ilościowych w roku 2022.

Zapraszamy do kontaktu tel: 608-535-734

Informacje

Ogłoszenie dodane 26 kwietnia 2022 o 21:49
Odświeżone 30 września 2022 o 17:29
Wyświetlane do 30 października 2022

ID ogłoszenia: 437806
Liczba osób obserwujących: 65
Liczba wyświetleń: ponad 7000

To ogłoszenie jest niezgodne z regulaminem? Zgłoś do moderatora
reklama