Wałach sp -Prymus

 • Płeć:
  Wałach
 • Data urodzenia:
  2021
  (3 lata)
 • Maść:
  Gniada
 • Rasa:
  SP szlachetna półkrew
 • Wzrost:
  170 cm
 • Ojciec:
  Medof-T
 • Matka:
  Prima
Nie obserwujesz Obserwuj
Opis ogłoszenia:
Wałach 3 lata sp ur.05.05.2021r. -Prymus

Podaje wszystkie nogi, chodzi na lonży, przyzwyczajony do pasa do lonżowania i siodła, przyjął bezproblemowo jeźdźca, jest po pierwszych mini spacerkach. Grzeczny w obejściu i w prowadzeniu. Odczulony na straszaki typu folia, w trakcie odczulania na ruch uliczny. Był na pierwszych spacerach w terenie, grzeczny i uważny na człowieka. Po pierwszych skokach w korytarzu.

Charakterowo jest koniem ciekawskim i myślącym, jeśli człowiek go ukierunkuje to na prawdę zrobi wiele. Ze względu na twardszy charakter szuka upartego ale kochajacego człowieka. Prymus chętnie przychodzi się przywitać z człowiekiem i jest ciekawy świata. Znany jest mu też join-up (chodzi za człowiekiem jak grzeczny szczeniaczek:) ).

Przyszłościowo w odpowiednim treningu nada się na sport/mały sport, pomimo domieszki ślązaka jest bardzo zwinny, szybki i zapowiada się na calkiem skocznego konia;)

Zainteresowanym mogę przesłać filmy z ruchu luzem i na lonży

matka: Prima (śłązak)
ojciec: Medof-T (małopolska)

W rodowodzie ojca możemy znaleźć Emira (potomek Campetota i Cross xx). Ojciec Medofa-T -Artedy zostawił liczne potomstwo. Wśród pół braci występują Emetyt i El Paso (startuje w paraujeżdżeniu, 5 miejsce w mistrzostwach polski w paraujeżdżeniu). Inbread na Emira.

Ojciec do obejrzenia na miejscu

możliwość negocjacji ceny jeśli trafi do super człoweka z dobrymi warunkami dla konia:)

handlarzom z góry dziękuje

Po więcej informacji i nagrania proszę pisać sms lub przez WhatsApp nr. 574 464 655 (rzadko mam możliwość odebrania, proszę pisać)

Informacje

Ogłoszenie dodane 18 listopada 2023 o 13:08
Odświeżone 15 maja 2024 o 23:07
Wyświetlane do 14 czerwca 2024

ID ogłoszenia: 561319
Liczba osób obserwujących: 46
Liczba wyświetleń: ponad 4000

To ogłoszenie jest niezgodne z regulaminem? Zgłoś do moderatora
reklama