Wynajmę stajnię, gospodarstwo rolne, mieszkanie

Nie obserwujesz Obserwuj
Opis ogłoszenia:
Wynajmę stajnię, gospodarstwo rolne, z komfortowym mieszkaniem w Czyżowicach, gmina Prudnik, woj. opolskie. Gospodarstwo o powierzchni całkowitej 2,6 ha.
Budynek stajni o powierzchni 750m2 jest murowany z wysokim poddaszem. Mieszkanie powstało 7 lat temu, o wyższym standardzie z własną biooczyszczalnią ścieków, centralne ogrzewanie, pompa ciepła, kominek. Stajnia na 11 koni, z możliwością dostawienia kolejnych 12 boksów w pozostałej części budynku, myjka z ciepłą wodą, stanowisko do czyszczenia koni, siodlarnia i pomieszczenia socjalne. Obszerny strych pozwala na magazynowanie całorocznych zapasów siana i słomy. Silos na owies. Maneż piaszczysty do jazdy konnej. Wysokiej jakości ziemia pozwala na utrzymanie pastwisk z trawą przez cały sezon. Budynek magazynowy, w którym można a przygotować kryty lonżownik.

Działka jest ogrodzona, przy drodze asfaltowej.

Lokalizacja: Przepiękne umiejscowienie wokół pół uprawnych, z widokiem na góry Opawskie. Czyżowice, 4km do Prudnika woj. opolskie. 35 min do autostrady A4, 10 km do granicy czeskiej. Nysa 26km, Opole 48km, Kędzierzyn Koźle 49km, Krapkowice 34km.

Podana cena jest cena wynajmu jednego boksu. Mogę wynająć samą stajnię, bądź część stajni, wszystko do uzgodnienia.
Wynajem boksu, dostęp do pastwisk, placu do jazdy i myjki, 600zl/m-c za 1 boks. Aktualnie dostępnych 11 boksów.

Oferta bez pośrednika.

Informacje

Ogłoszenie dodane 07 czerwca 2023 o 10:27
Odświeżone 09 lipca 2024 o 09:29
Wyświetlane do 08 sierpnia 2024

ID ogłoszenia: 526626
Liczba osób obserwujących: 20
Liczba wyświetleń: ponad 8000

To ogłoszenie jest niezgodne z regulaminem? Zgłoś do moderatora
reklama