NIEUCZCIWI RE-VOLTOWICZE

zairka tak zgadza się, to będzie koleżanka Nirv, bo rzeczy są Nirv, nie zwróciłam na to uwagi. Tylko teraz nie wiem co robić, czy mają w domu wyglądać paczki, czy nie...Mogłaby chociaż napisać, że jednak nie sprzedaje..
to nie jest kolezanka nirv, tylko nirv. i dostala kolejnego bana, na tym nowym koncie.
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
14 kwietnia 2011 21:38
chciałam dobrze a wyszło że przezemnie dostała bana 😵 😵
ash   Sukces jest koloru blond....
14 kwietnia 2011 22:23
Zairka, ale to chyba dobrze! Dostała bana za podwójne konto, a teraz zakłada nowe 😵
Zairka, ja wiem, że wy to macie solidarność szmatoholiczą 😉 no ale coś takiego to tępić trzeba, szczególnie, że NIRV już się tu popisała.
Sprawa z Jago, czyli z Nirv wyjaśniona. Paczka doszła.
konie24   Qualitat ist kein luxus :)
20 kwietnia 2011 22:20
OGROMNY - dla jascus199

UWAGA! Nie wysyłajcie mu paczek za pobraniem, bo nie odbiera i tym samym wpędza was w koszty za przesyłkę w obie strony! Ja na przykład popłynęłam na nim 25 zł!!!!!
[s]Niestety jestem zmuszona wpisać tutaj noen .
Miałyśmy się zamienić ... paczkę miała wysłać zaraz po powrocie do PL czyli bodajże ok.16 kwietnia ... dzisiaj jest 27 i zero odzewu jedyny odzew jaki miałam od niej 20 kwietnia ,że paczkę wyśle "jutro" ,ale nie dostałam później informacji czy takowa paczka została wysłana czy też nie chociaż pisała do mnie 22 kwietnia .... :-( Jest mi przykro ponieważ dziewczynie zaufałam, moja paczka doszła - to potwierdziła 20 kwietnia ... Ja rozumiem problemy rodzinne ... ale jakiś kontakt niech chociaż będzie !! Ja do niej nr. telefonu nie mam - ona mój posiada więc nawet głupi sms mógł być pt " Wysłałam" lub "jeszcze nie wysłałam" a tu po prostu CISZA jak kamień w wodę ... Na forum widziałam : Ostatnio aktywny: Kwiecień 24, 2011, 09:32:54
Jeśli się noen poczuje do jakiejś odpowiedzialności zostawiłam wiadomość na gg odnośnie odesłania mojej wysylki lub przesłania mi pieniędzy wraz ze zwrotem kosztów przesyłki - wymiana jak dla mnie już NIEAKTUALNA. [/s]

sprawa wyjaśniona rzecz od noen doszła  😉
naciau  - ma problem z uregulowaniem należności w zabawie Urodziny Revoltowiczów, wielokrotnie proszona, już-już wpłacała. Termin minął na koniec kwietnia.
Całkowita nieodpowiedzialność!
noen   A story of a fighter of our human race
07 maja 2011 19:02
qniara, ja chciałam się wypowiedzieć na mój temat. W 100% rozumiem, że zostałam tu wpisana, i nie mam ani pretensji do qniara, ani nie uważam, że jestem ''niewinna''. Miałyśmy wymianę, dostałam paczkę od qniara, punktualnie, i za to bardzo dziękuję, ale z mojej strony wyszło opuźnienie. Pad nie był u mnie a u jednej z forumowiczek. To już dłuższa historia. Ja nie miałam w Polsce prawie wg neta, a na gg nie wchodziłam, bo jak już mialam internet to strasznie wolny. qniara, podała mi swój numer tel. ale kartkę zostawiłam w Norwegi więc inaczej niż rv nie mogłam się skontaktować, a zapomniałam jej nicku więc zostało gadu, na którym byłam 3x. Miałam też na początku mały problem rodzinny, dlatego też nie załatwiłam tego od razu. Nie miałam na myśli oszukać użytkowniczki qniara, i mam nadzieje, że ona to zrozumie. Po prostu trochę nieodpowiedzialnie do tego podeszłam - przyznaję. Mogłam pomimo tego problemu załatwić to wcześniej, no ale wiadomo, mądry Polak po szkodzie.
Ja dziękuję za transakcje qniarze, oraz przepraszam, jeszcze raz - publicznie, za spóźnienie, i tak jak już pisałam, jak będę w Polsce wyślę nauszniki w ramach rekompensaty, bo rozumiem, że był to dla niej troche stres oraz zdenerwowanie, i to jeszcze w czasie świąt. :kwiatek:

To wszystko, przepraszam, i postaram się na drugi raz nie zapominać kartek z numerami oraz szybciej wszytsko załatwiać 😉
Do listy oszukujących dodaje użytkownika Dramka. Kupiłam od niej między innymi strzemiona Sprenger Bow Balance (nadal można znaleźć to ogłoszenie), które miały być w stanie IDEALNYM, a przyszly poprzecierane  i z dziurami w gumach, przez które prześwituje metal. Byłam bardzo zaskoczona, bo kupowalam od Dramki dość dużo i jako stala klientka przeznaczałam sporo kasy na zakupy u niej. Zaraz do niej napisalam, że wystąpił taki problem, zrobiłam fotki i przesłałam. W odpowiedzi napisała, że nie zauważyla tych dziurek i może mi zaproponować wymiane na inne strzemiona, z inna wkładką, gdy POKRYJE KOSZTY PRZESYŁKI. Odpisłam jej, że jest to bardzo nie fair, dlaczego mam tracić nie z własnej winy i jeszcze dostać inny przedmiot, ktorego nie chciałam kupić. Napisała, żę nic innego mi nie zaproponuje, towaru nie przyjmie, po czym kontakt z Dramką się urwał. Dla mnie jako człowiek jest skreślona, wielki OSZUST I KŁAMCZUCH !!! Towar, który wystawiała jako idealny, był w stanie dostatecznym i bardzo zużytym.
FirstLight

Kupiłaś po pierwsze używane strzemiona, więc jako używane będą nosić ślady użytkowania. Po drugie jeżeli były tak zniszczone jak w twoim wpisie przy wysyłce bym zauważyła bo nie sprzedaje towar zużyty jako idealny. Nie jedna osoba może to poświadczyć. Po trzecie wysłałaś mi fotkę jednej dziureczki, mogłam ją nie zauważyć, więc zaproponowałam ci wymianę na inne takie same strzemiona. Szantaż na mnie nie działa.

PS. Stałą klientką moja nigdy nie byłaś.
Kupiłam używane w stanie IDEALNYM, wiesz co to oznacza??? W ogłoszeniu zamieściłaś fotki katalogowe, a nie fotki sprzedawanych zniszczonych strzemion, to wprowadza w błąd.
Pisałam ci, że w obu strzemionach sa dziury, wytarte symetrycznie po obu stronach.
Zaproponowałaś wymiane na strzemiona z inną wkładka, czyli nie takie same. Koszty przesyłki mialam pokryć sama.
Wytłumacz mi dlaczego??? Skoro błąd twój, ja mam ponosić strate???
Zaproponowałam wymianę na takie same tylko inna wkładka..jakbyś napisała o real foto bym ci wysłała.
noen   A story of a fighter of our human race
09 maja 2011 20:31
FirstLight, a mozesz wkleić na forum fotki tych ''dziurek'' ? 🙂 Wtedy można zobaczyć czy Dramka coś ukrywała, czy po prostu wyolbrzymienie wychodzi z Twojej strony. Bo na fotce Dramki wyglądają na prawdę jak stan bdb/idealny 😉
ktore to sa te strasznie zniszczone?
Gdyby nie groźby i szantaż pewnie byśmy sie dogadały.

Prawda jest taka ze kupiłaś używane strzemiona za pół ceny, a oczekiwałaś chyba nowe..

noen dramka nic nie ukryła  😉 dziurki nie zauważyłam wiec zaproponowałam wymianę.
noen   A story of a fighter of our human race
09 maja 2011 20:47
Dramka, możliwe, dlatego, może nam kumpela podrzuci fotki, te które ona zrobiła tym ''dziurką''. Bo jesli będą minimalne, to nie można Ciebie winić o niedopatrzenie czegoś, co ani nie przeszkadza w użytku, ani nie jest widoczne. Bo logiczne ze strzemiona uzywane, będą nosić ślady uzytkownika 😉 Ale jeżeli będą to :
poprzecierane  i z dziurami w gumach, przez które prześwituje metal

strzemiona, to wątpie, ze tego nie dało rady zauważyć 😉 Dlatego ja bym poczekała na zdjęcia, zanim spaliła Dramkę na stosie 😉
noen już po bólu zostalaś wykreślona z tego wątku ,a za przeprosiny już seeetne  🤣 dziekuje ,ale nie musiałaś  :kwiatek:
Ja dostałam taka fotke. Strzemiona są wygiete, guma naciagnieta, stad dziurka wyglada na wieksza, inaczej bym zauważyła. A gumy wytarte do metalu to juz napewno!
noen   A story of a fighter of our human race
09 maja 2011 21:03
Dramka, zmniejsz fotkę, zanim modzi przyjdą, a jeśli to jest ta dziurka o którą się rozchodzi to ja padłam ze śmiechu 🤣 😂
Dramka, jestem wielka klamczucha, nigdy ci nie grozilam i nie szantazowalam. Ty zachowalas sie bezczelnie i aroganco, stwierdzilas, ze nie przyjmiesz z powrotem uszkodzonych strzemion, ktore mialy byc w stanie idealnym. Zaproponowalas wymiane na strzemiona z inna wkladka i to ja mialam pokryc koszty przesylki. Gdybys byla uczciwa, przeprosila bys za zaistniaja sytuacje i sama pokryla koszty. Kupowalam u ciebie wielokrotnie i zawsze bylam zadowolona, tylko tym razem kupilam strzemiona i popręg, za co zaplacilam 600zl. Tak nie traktuje sie klientow.

Fotki tego co dostalam oczywiscie wstawiam:


noen   A story of a fighter of our human race
09 maja 2011 21:09
FirstLight, ja Ciebie przepraszam, ale czy Ty uważasz, że to są tak wielkie dziury, ktore uniemożliwiają użytkowanie strzemion , i tak bardzo je widać.  🤔 Bo uwierz, że ja też okreslilabym stan strzemion na idealny  😉
Idealny oznacza bez jakichkolwiek wad. A to jest stan dostateczny.
Po prawej widać dziurke jak rzeczywiscie wyglada bez rozciagniecia.  👀

noen to nie dziurka tylko przetarcie do metalu!

FirstLight Przykro mi bardzo ale z terrorystami dramka nie negocjuje
hmm myślę że Dramka zauważyła, ale dalej nie wiem w czym to przeszkadza. Jest to niewielka dziurka która absolutnie nie wpływa na użytkowanie. Ile dałaś za te strzemiona?? Bo nowe kosztują 614,00zł, a Ty za 600 kupiłaś strzemiona i popręg. Więc sory, ale jakby były nowe to by kosztowały 600 a nie jak się domyślam prawie połowę tej kwoty!
noen   A story of a fighter of our human race
09 maja 2011 21:14
FirstLight, Ty chyba żartujesz ? 🤔 To jest stan DOSTATECZNY ? To Ty chyba nie widziałaś strzemion w stanie dostatecznym 😉

trzynastka   In love with the ordinary
09 maja 2011 21:15
xxagaxx- dała  299 zł jeżeli dobrze sprawdziłam w ogłoszeniach dramki, czyli nawet nie połowę...  😉
Dramka, przeciez za pół ceny to one powinny być nieużywane z metką i oryginalnie zapakowane !  🤬
Daje słowo nie zauważyłam dlatego zaproponowałam wymiane.

Musze przed wysłanem ogladac towar pod lupą.

xxagaxx Dodam ze popreg passier ktory wart jest 2 razy tyle.. 😁
Moon   #kulistyzajebisty
09 maja 2011 21:17
Nine, nie zapominaj o darmowej przesyłce :]
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się