Pożar w Korzkwi. 11 koni padło!

Wiem.
Też to przeżyłam...
stala Nala w botoi ale w innej stajni
Kami   kasztan z gwiazdką
20 grudnia 2009 15:09
Rozmawiałam rano z Anią - Nala jest cała
Ja.   krwawa sielanka.
20 grudnia 2009 15:10
Współczuję bardzo, jest mi przykro, bo sama miałam styczność i pracowałam z tymi końmi, zanim jeszcze się tam znalazły.
Wyrazy współczucia i kondolencje dla wszystkich. Trzymajcie się. Jeśli potrzeba jakiejś pomocy, ja zrobię wszystko co w mojej mocy...
Koń Remedios też?
Matko Boska.....dziewczyny...strasznie mi przykro !! Nie wiem co powiedzieć.  🙁
dempsey   fiat voluntas Tua
20 grudnia 2009 15:11
najgłębsze wyrazy współczucia wszystkim właścicielom, którzy stracil swoje Konie
  😕 😕
Hej. Tutaj jest link do strony forum z botoji:

http://www.botoja.fora.pl/dyskusja,1/pozar,92.html

Cytuję przedostatni post:

"
zgineło 11 koni.
Spłoneła hala wraz z nowymi boksami.

Stare stajnie jak (sportowa i rekreacyjna) stoja cale i konie,ktore w nich staly zyja.

Konie,które najprawdopodobniej zginęły to : jowitka, smok, fajka, dylan, kuba, jasper, golden, winner, gigant, soraya,luna

Wszystkim nam jest przykro z zaistniałej sytuacji. Właścicielom koni bardzo współczujemy to straszna tragedia ...

"

Ze swojej strony chciałem również przekazać najszczersze wyrazy współczucia, tym bardziej że jeżdżę w Botoji i znaczną
część koni i właścicieli znam osobiście. Żadne słowa nic nie pomogą, ale miejcie chociaż świadomość tego, że myślimy o Was najcieplej jak się da...
Boże znałam Ankę z czasów Przyjaciela Konika i wpadłam tam jeszcze kilka razy jak przeniosła konia do Korzkwi. Wpadłam w histerię jak pomyślałam,że jej koń mógł zginąć... Reszty koni nie kojarzę,bo już parę lat mnie tam nie było... Ogromnie współczuję wszystkim właścicielom zwierząt...
Kami   kasztan z gwiazdką
20 grudnia 2009 15:29
Właśnie się dowiedziałam, że znajomy koleżanki jest strażakiem i gasił ten pożar. Konie podobno najpierw się udusiły dymem, potem spadł na nie płonący dach i się spaliły. Miejmy więc nadzieję, że śmierć nastąpiła bezpośrednio przez uduszenie i nie cierpiały aż tak bardzo  😕
Pursat   Абсолют чистой крови
20 grudnia 2009 15:30
Dziewczyny, trzymajcie się jakoś. 🙁 Nie wiem co napisać, żadne słowa chyba nie będą właściwe, łzy same się cisną do oczu. 😕
Boże...straszne...Nie mogę przestać myśleć o tej tragedii 😕
Tak bardzo szkoda mi koni, które zginęły- mam nadzieję, że nie cierpiały długo 😕 😕
Współczuję też właścicielom, którzy stracili swoich przyjaciół, trzymajcie się jakoś.
Kamiliko, Black_mamba bardzo wspóczuję, to straszne  stracić tak przyjaciela. Wyrazy współczucia dla Wszystkich którzy utracili w pożarze swoje konie 🙁
lostak   raagaguję tylko na Domi
20 grudnia 2009 15:43
cholera 😕

strasznie mi przykro. zarowno wspoloczuje wlascicielom osrodka, jak i koni.

z drugiej strony ciekawe co moglo sie stac, z tego co jest napisane to nowe budynki stajnenne, nowa hala. elektryka, grzejniki, niedopatrzenie pracownikow, podpalenie?
ushia   It's a kind o'magic
20 grudnia 2009 15:51
lostak, tamta stajnia caly czas cos udoskonala - nie wiem, czy akurat w sobote cos robili w okolicach nowej stajni, jezeli tak, to mogl byc zapruszony ogien np przy spawaniu, tlil sie i rozpalil dopiero w nocy
druga opcja to elektryka
grzejnikow tam niet
a trzecia, ktora mnie osobiscie od razu przyszla do glowy - fajnie im szlo, biznes sie krecil i komus to przeszkadzalo :/
Ada   harder. better. faster. stronger.
20 grudnia 2009 15:53
[']

Najszczersze wyrazy współczucia  😕

Trzymajcie się mocno  :grupa:
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
20 grudnia 2009 16:00
Taka straszna, straszna tragedia.
Dziewczyny trzymajcie się mocno!
Ogromnie współczuje wszystkoim właścicielom koni, które zginęły.
Także mnie najpierw przyszło do głowy umyślne podpalenie. Oby nie,  równie dobrze mógł to być wypadek.
Co to sie dzieje... ktory to juz raz w tym roku? wiosną splonelo 11 koni w sąsiedniej stajni u nas.

Wiem, co przezywają dziewczyny, tego sie nie da opisac. Trzymajcie sie!

Mirabelka   Małe jest piękne! :)
20 grudnia 2009 16:19
Ech, kolejna tragedia, następna stajnia w płomieniach... 😕
Najszczersze wyrazy współczucia... 🙁
Doma   Folbluciki folbluciki folbluciki :)
20 grudnia 2009 16:24
Mój Boże, to straszny koszmar i to tak blisko  🙁 najszczersze kondolencje dla wszystkich dotkniętych tą tragedią, aż trudno mi uwierzyć 😕 bardzo współczuje!!!!
Dynamo   Dynamicznie :))
20 grudnia 2009 16:29
Black mamba, kamiloko...  😕 wielkie wyrazy współczucia..
okropne.. kolejny pożar, kolejna tragedia.. aż brakuje słów 🙁
[']
To prawda, że słowa już nic nie pomogą, ale dla wszystkich właścicieli, których konie zginęły - ogromne wyrazy współczucia.
Wyrazy głębokiego współczucia... [*]
ElMadziarra   Mam zaświadczenie!
20 grudnia 2009 16:47
Kamiliko, Black_mamba  w takiej chwili żadne słowa nie mogą złagodzić bólu, który musicie czuć. Bardzo Wam współczuję. Mam nadzieję, że konie nie cierpiały i bardzo szybko popędziły na wiecznie zielone pastwiska, gdzie do końca wszechświata mogą cieszyć się wolnością.

Bardzo, bardzo Wam współczuję. :przytul: jak i pozostałym właścicielom koni które zginęły w tym pożarze.

[*]

Oglądałam reportaż  w Kronice Krakowskiej.  🙁
Manta   Tyłkoklep leśny =)
20 grudnia 2009 16:55
wistra - i co mowili?

dowiedziałam się rano-z radia,niewyobrazalna strata!!! Zdjęcia potworne-ten otwarty w koszmarnym bólu pysk....
Tyle pozarów nasuwa pytanie-czy budujac/remontując obiekty tak kosztownie wyszłoby zamontować czujniki dymu i zraszacze? Czy gdziekolwiek w znanych Wam stajniach sa takie zabezpieczenia? Przecież chodzi o życie...
Bardzo współczuje właścicielom koni......
Manta - powiedzieli, że 4 konie udało się wyprowadzić ze stajni i są pod opieką weterynarzy.
Poza tym wszystko tak, jak tu napisano.
Trudno mi znaleźć słowa, bo w takiej sytuacji chyba żadne nie pomogą, nie pocieszą. Jest mi strasznie, ogromnie przykro, bo Botoją znam osobiście. Dla wszystkich Właścicieli dotkniętych tą tragedią - trzymajcie się, proszę, myślami jesteśmy z Wami.

[']
Tragedia, której nie złagodzą żadne słowa...
[*]

Kondolencje dla właścicieli.
To straszne 🙂 najgorsze jest to że mieszkam w tej miejscowości... i teraz w codziennej drodze do szkoły będę widziała ten budynek 🙁  😕
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się