Olsztyńscy voltowicze

Dziewczyny sorki za pomyłkę, ale mam tyle na głowie, że nie ogarniam już. Oczywiście, że zwykły to to samo co ścigany. Mini LL i LL będzie zwykły a L z rozgrywką. Parkur już zrobiony czeka na Dągowiadę 😉 Teraz tylko oby nie padało i widzę wszystkich na imprezie bo jak nie to  🤬
ooo L z rozgrywka, to chyba jednak nie mam szans ;d
Kurcze, dobrze ze sie nie nastawialam na Dagowiade, bo moje konisko zgubilo podkowe, wiec pauzujemy do poniedzialkowej wizyty kowala.

pozdrawiamy 😉



Mariana z gąbką zabawy




Promujemy Kortowiade  😎
Angeel śliczne fotki !
trzymam kciuki za Was w sobotę
ilovegerman dacie radę w tamtym roku była L i nie było tak ciężko ani strasznie 🙂
angeel super fotki ;D
moneta jak rozumiem ilovegerman chodzi o to ze bedzie rozgrywka - czyli w rozgrywce MOZE ale nie musi stac 110 cm. (zazwyczja jednak stawia sie wyzej)a na swoim championie jechala tylko raz chyba L, cio? ale ja tam w Was wierze 😉 heja wiśta wio do przodu  🏇 😅
hehehe i co wszystcy juz przygotowani na dagi ? ja nie moge sie doczekac hmmm ciagle mysle o dzisiejszym ognisku chodz deszcz kropi
Lke 2 razy jechałam na Barbim, ale ja się nie boję wysokości tylko że pozrzuca na początku i się nie dostanę do rozgrywki a chcę puchar xd bo mój champion to się raczej nie boi, skacze wszystko :P
nastepny niedowiarek!!! wiem ze wysokosci sie nie boicie bo nie ma czego  😀 ilovegerman jedz tez LL to bedziesz miec w razie czego puchar  😜 za L dostaniesz najzywje drugi  💃 od przybytku glowa nie boli  😜
mils   ig: milen.ju
27 maja 2011 19:54
Robi się konkurencja dla Arcusa. 😀 2 czerwca ma być już nowy sklep jeździecki na ul. Kopernika otwarty! 🏇
...z tym , ze ten nowy sklep to głównie bedzie miał tylko pasze 😉 aa no i produkty matessa (czy jak to sie tam pisze)
hehe a z tego co ja wiem z sił wyższych jedziemy LL i L ;D

Dziś konie zawiezione do Jacka i troszkę u niego pojeździliśmy i coś kicneliśmy i było super  😀
mils   ig: milen.ju
27 maja 2011 22:00
Silver ale wg ulotki będą zamawiali dla klienta dużo różnych innych rzeczy (Prestige, Veredusy, Eskadrony itp.). Ciekawa jestem jak to będzie wyglądało. 👀
u Pawła tez przezciez mozna zamawiac przez neta to czego w sklepie nie ma  😉


a ja zycze wszystkim udanej DAGOWIADY 2011, zerowych przejazdow i ladnej pogody w tym ze wyjatkowym dniu  😅 💃 🏇 :kwiatek: 🥂  40km za olsztynem - ale trzymam kciuki  :kwiatek:
Jak ktoś chce fotki z Dągowiady to niech pisze na andzi1322@wp.pl



asek132 a masz gdzieś na stronke wstawione wszyyyystkie zdjęcia z Dagowiady? :P
dawajcie relacje i foty z Dągowiady !! jak komu poszlo, komu gratulowac ? 🙂
No tak, wszyscy w Dągach imprezuja teraz :P
Jeszcze nie, ale jak ogarnę wszystkie fotki to mogę wstawić na jakąś stronkę. Ja się dobrze bawiłam na Dągowiadzie i na pewno będą miłe wspomnienia 🙂 Najlepsze były wrzuty do wody zwycięzców. A na końcu jeszcze karmiłam kucyka bigosem z łyżki :P
a więc puszczam wici, że na starej warszawskiej, naprzeciwko piwiarni, jest taki szmateks, gdzie są bryczesy za 28zł/kg. Teraz zmieniła się sprzedawczyni, dziewczyna jest super i od razu bierze wymiary chętnych i mówi, że jak jest w hurtowaniach i może wybierać detalicznie, to wtedy patrzy na te wymiary, czy pasuje 🙂 polecam!
dagowiada super gratulacje zwyciezcom jacku jak sie plywalo a dzis co kochani pewnie kac po dagach mega ale zauje z enie ozstalam a fuuuu
My to z dziewczynami umieramy bawiłyśmy się do końca 🙂

Zajęłam drugie miejsce w LL ja i jacek mieliśmy jako jedyni przejazd na czysto, LL jechałam raz. Potem jechałam L, ale skończyło się upadkiem ; D ale został jeszcze jeden mi przejazd więc pojechałam jeszcze raz i miałam drugie miejsce z jedną zrzutką ;D

No i na koniec ja ja jacek pływaliśmy w stawie hehe

asek ja proszę o foty na moneta88@wp.pl  :kwiatek:
moneta i jeszcze Justyna  😀
a my też zajęłyśmy drugie, ale mini LL  😅

mam filmiki z przejazdów mini LL i LL !
podawać e-maile to wam powysyłam  😎

a jak ma ktoś moje fotki to bardzo proszę o ich przesłanie na limii2@wp.pl
z góry bardzo dziękuję  :kwiatek:


foto z filmiku ..

limii ja proszę jak coś na moneta88@wp.pl

no fakt fakt zapomniałam
No to ja dodam jeszcze, że ogólnie było 13 koni. Iza na Dalmacji ( LL i L ), Iza również wystartowała na Grecji ( mini LL i LL ), Daria na Limonce ( mini LL i LL), Kasia na Bandim ( LL i L ), Haker ( LL ), Justyna na Malinie ( LL, były to pierwsze zawody w życiu Maliny ), Monika i Barbór ( L ), Fregata ( LL i L ), Angelika na Felicji ( LL i L ), Gryps ( LL i L ), Magda na Toaście ( LL ), Feronimo ( chyba mini LL i LL oraz L ), Justyna na Carmen ( mini LL), Jacek na Carmen ( LL i L ).


jakie ładne zdjecia 😀 jak masz jakies Grypsa z L to ja poprosze ( ewcik.001@gmail.com )
asek132 na Malinie jechała Ola Justyna : imie to Ola a nie Justyna ;p a ja jechalam jeszcze mini LL  na Toascie ;d
asek
Karolina na Farinie (LL i L) i Paulina na Hakerze(LL)
magdanik wymiatacie z toastem co byla na zawodach wiem opowiadac co bylo na imprezie
jascus199   :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
29 maja 2011 14:57
Na imprezie jak zawsze towarzyszył nam umór🙂 🥂 🥂 🥂, było supa, tance na stole... i wiele wiele innych atrakcji , impreza skonczyła sie kolo 2  😜
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się