Howrse gra :)

ok wysłałam pracę 🙂
jak przejdzie będziecie głosować ?
Bardzo fajne, tylko na tym mogłaś coś napisać żeby nikt nie skopiował  😉 Jeśli przejdzie to zagłosuję  😉
na aukcjach: zwój, błyskawiczne: kupon (kupiłam róg i krew meduzy) 🙂
mam pytanie. na lewym koncie kupilam 60 rzep, kase mi odjęto a rzep nie ma  🤔wirek: mam się zgłosic z tym do modow? niby kasy nie duzo, ale...
pianissima2003  Na Twoim miejscu zgłosiła bym to do modów, ale uważaj aby Cię nie nakryli, że masz lewe konto  😉 I gdyby Ci nie odpisali to nie będzie dużej szkody bo to niewiele kasy i lewe konto  😉
Ma ktoś na sprzedaż piorun ???  👀
Zapraszam! Bardzo dobry koń za małe pieniądze !
http://www.howrse.pl/marche/vente/voir?id=1261937&message=vente

edit: Robi tu ktoś konie do czarnej perły? Brak talentu graficznego... Dobrze zapłacę! Nawet kupon!
eh... tak dawno na howrse nie byłam że zaczyna mi się odechciewać... ale z drugiej strony szkoda mi tego, że tyle nad tym siedziałam, tyle w to włożyłam, tak dobierałam konie... macie jakiś pomysł żeby znów zachciało mi się w to grać ? jakieś nowości ?
Może zaangażuj się w sprzedaż... hoduj i sprzedawaj...
a mnie się spodobały sprzedaże błyskawiczne😀 Już 2 razy wygrałam (no  w sumie to 4 ^^)
Szukam zaufanej osoby do zajęcia się moim kontem od niedzieli/poniedziałku do piątku w najbliższym tygodniu: zajęcie się kilkoma końmi, czasem w miarę możliwości kryć rogi i fajnie by było upolowac mi coś na błyskawicznych 🙂 Nie będę miała możliwości grania ponieważ wyjeżdżam za granicę 😉 Za pomoc mogę coś dać-nie byle co np piorun 😉 
ma ktoś piorun na angielskim ?! dam za niego coś z polskiego howrse i z ang.  :kwiatek:
Psycha ♥   okrutna rzeczywistość .
05 czerwca 2011 10:27
Witam, można się przyłączyć ? :kwiatek:
Można, a grasz w howrse ? 😀
Psycha ♥   okrutna rzeczywistość .
05 czerwca 2011 10:33
Dunkaa Gram 😉 2
a ja się nazywasz ? 😀
Psycha ♥   okrutna rzeczywistość .
05 czerwca 2011 10:48
Mam 2 konta. 1 Baja99 a 2 to Karacik99
Nigdy nie pisz, że masz drugie konto  🤬
za to mogą cię ukarać, np. zabraniem karmy, więc radze ci to usunąć z prezentacjii...
Psycha ♥   okrutna rzeczywistość .
05 czerwca 2011 10:53
aha. dzięki, że mówisz  :kwiatek:
przecież na howrse, jest wyaźnie napisane, że multikonta są zabronione 😉
Dunkaa myslisz, że wszyscy to czytają ? nie raz widziałam konta gdzie w prezentacji było " to i to to moje konto zapraszajcie mnie do znajomych" albo " mam dwa konta [ wypisane nicki ] tu hoduje to a tu to"  🙄
Psycha ♥   okrutna rzeczywistość .
05 czerwca 2011 11:15
Dunka a ty jaki masz login ?
tajfunowaa, wiem przecież  🙄 sama mam lewe.  😁
Psycha , iguhh
Psycha ♥   okrutna rzeczywistość .
05 czerwca 2011 11:46
iguhh ? śmieszny trochę ;P
nie rozumiem, co w tym śmiesznego.  🙄
jako że nie będzie mnie praktycznie przez całe wakacje wyprzedaję wszystkie konie z wyjątkiem zakładek z jednorożcami, końmi specjalnymi i końmi do GP 🙂
oferty pisać na PW tutaj bądź na howrse
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1240
EDYTUJ LINKI !  🤬
O matko...ale link😀
No w sumie wydaje mi się ze jest dobra:P

ps. sprzedam konie z zakładki "na sprzedaż" a o inne na pW:P
czeszka
nie ma nikt objęć na wymianę? Mogę dać Herę :kwiatek:
moje jednorożce szaleją  😲 Jedna dała 3 na 3 ostatnie krycia, ogólnie mam teraz 6 małych rożków, a jeden sprzedany za 3 kupony, a nie liczyłam na to, że się  sprzeda  🏇
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się