galeria zdjęć dla forumowiczów-szmatoholików

darolga   L'amore è cieco
04 czerwca 2011 10:00
Co do wędzidła, to zgodzę się i nie zgodzę. Zgadzam się, że nie powinno się przypinać konia za wędzidło, ale nie zgodzę się, że jest to aż takie potworne. Nawet jeżeli się odsadzi, to prędzej pójdzie ogłowie niż wędzidło konia okaleczy, a poza tym koń odsadzi się w tył, więc siła uwiązu będzie działać w sposób "wyciągający" wędzidło z pyska, a nie ciągnący je w górę za kąciki. Ewentualnie szarpnie w dół albo w bok, ale tak czy siak myślę, że paski policzkowe tego nie przeżyją, a koński pysk - tak. Ja nie mówię, że to jest dobre i tak można, bo to nie jest dobre, ale nie demonizujmy. Gdybym była na miejscu asds to po prostu nie robiłabym zdjęcia i tyle albo ustawiła na samowyzwalacz. Albo chociaż przełożyła końcówkę uwiązu bez karabinczyka przez wędzidło, by luźno zwisała, skoro na konia sam fakt obecności "uwiązania" działa tak kojąco... Aczkolwiek, asds, Twoje argumenty są naprawdę bezsensowne, to już inna sprawa... No ale koniec offa, wszystko już chyba zostało powiedziane w tej kwestii.

A inna sprawa to jakość zdjęć. Rozumiem, że nie każdy dysponuje super aparatem i tak dalej. Ale cholera, to jest galeria... Tutaj mają być zdjęcia ładne, estetyczne, dobre jakościowo, poglądowe! Powiecie, że Ci bez możliwości zrobienia dobrego zdjęcia są dyskryminowani. A kto im zabrania pochwalić się w KRM? Muszą się zaraz pchać do galerii? To aż taki prestiż? Niedługo nie będzie to żaden prestiż, skoro galeria będzie się składać z większej liczby takich zdjęć jak, niestety, np. asds... Koraba w galerii jest tylko kilka zdjęć. Mam oprócz tego jeszcze sporo kompletów, ale nigdy nie miałam okazji zrobić im dobrego zdjęcia, dlatego się nie pcham, poczekam, może kiedyś uda się je fajnie obfocić. Nie rozumiem zatem skąd takie chore parcie na istnienie w galerii... po prostu nie rozumiem.
I dzięki, kujka  :kwiatek:


Fatamorgana - dla mnie 1 lub 3, ale chyba 3 prowadzi... Bardziej widać "pasowalność" koloru czapraka do maści ;-)
+
Kantar z kolekcji:   Navy / green



Mniejsze zdjęcie Cardial:
sei   . let's grow old together & die at the same time .
04 czerwca 2011 13:56
a ja bym była wdzięczna, gdyby któryś z moderatorów ogarnął ten burdel. niepotrzebne posty przenieść do innego wątku  :kwiatek:
Coś tam wybrałam, na marginesie, te derki naprawdę _są_ za duże...
Derka eskadron dralon Royal/Navy
Derka eskadron dralon Fango/walnut/sky
etosha
Royal ekstra, ale nie sądzisz, że te derki są dużo za duże na Twojego konia  😵 ?
Fatamorgana Pierwsza  😅
Nie dobre są derki, tylko przymierzane w pośpiechu .Royal jest M,a fango L.
A może te lepsze są fotki.
noen   A story of a fighter of our human race
04 czerwca 2011 16:56
edit: już nic 😡
horka   black horse <3
04 czerwca 2011 20:42
etosha one są za duże, szczególnie ta druga...
Zmienione.
Mogę prosić o podmianę tego zdjęcia:
http://szmatoholicy.konskieforum.pl/zobacz/43/1504#i
na to:
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
04 czerwca 2011 21:41
etosha może ma wiekszą derkę bo zarzuca na siodło  😉
Fantazja nie mogłam się powstrzymać - jak Ci panna wypiękniała, teraz jest taka laleczka że aż miło patrzeć
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
04 czerwca 2011 22:01
Trudna decyzja, ale postawię na drugie - bardzo ładne, a w galerii mamy jak dotąd tylko fotki w pełnym słońcu.
komplet Anky Jade

w słońcu


duże: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/35fb1e6709396c2b.html

w cieniu , nie wiem które lepsze ... :

duże: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/1fa29930c656992a.html

albo to :

duże: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/0bbdd16d822d3dd5.html
noen   A story of a fighter of our human race
04 czerwca 2011 22:05
juliadna, chyba pierwsze 🙂
juliadna to drugie jest śliczne, takie katalogowe  🙂
juliadna, drugie najlepsze
chilli2, dzięki  :kwiatek:
juliadna mi najbardziej podoba się pierwsze, zaraz potem drugie 🙂
vissenna   Turecki niewolnik
05 czerwca 2011 09:24
+
Może się przydadzą:

(od lewej) brillant aubergine, cotton aubergine, nici violet, anky black, owijki: violet, creme, nici navy, nauszniki nici navy, kantar i uwiąz z aubergine/violet


(od lewej) anky emerald, anky shitake, brillant creme z kolekcji chock/petrol, cotton chocko, owijki: eskadron creme, no name ptrol, anky shitake, nauszniki eskadron ale z jakiej kolekcji to nie mam pojęcia bo wyhaczone na e-bay, kantar z kolekcji chocko/petrol
darolga   L'amore è cieco
05 czerwca 2011 11:40
juliadna - drugie!

vissenna - super kolekcja i super zdjęcia!
Visenna - no, super 😀 Ja w sobote obfocie jeszcze polopad , derkę i kantar z uwiązem z aubergine/violet, a na zawody ubieram łezkę violet i nauszniki violet, mam nadzieję, że jakies ładne zdjęcie się trafi ^^
+
Rude w Kreta Blue




Większe zdjęcie:

za duze zdjecie!
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
05 czerwca 2011 22:43
Celtowa mi się bardzo podoba  😉
Celtowa pierwsze jest spoko 🙂
Zdjęcie jest bardzo ładne, ale faktycznie jego tematem jest koń i jeździec bardziej, niż szmatka. Nie będzie czegoś lepszego?
Pad ES white/smaragd 😉
+
natt92 Jak dla mnie mało widoczny ten pad ;/

Gniady w kantarze z kolekcji Nightblue/Moon

juliadna   siwek czarnogrzywek <3
06 czerwca 2011 20:02
Celtowa nie masz innych zdjęć , to trochę razi tym przepaleniem
Może to bo reszta jest hmmm nie udana ;/


horka   black horse <3
07 czerwca 2011 12:33
Celtowa a jakby to pierwsze przyciemnić?
vissenna   Turecki niewolnik
07 czerwca 2011 21:01
[b]celtowa[/b] proszę:
vissenna jej dziekuje  :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się