Końska rewia mody cz. V (2011)

patrząc na jej kolekcje... to możecie spać spokojnie  😁
wątek zamknięty
vissenna   Turecki niewolnik
09 czerwca 2011 20:39
[b] juliadna[/b]No, to od teraz możemy nazywać Cię królową Szmatoholików.... lub też największą wariatka na RV  😀iabeł:
wątek zamknięty
noen   A story of a fighter of our human race
09 czerwca 2011 20:41
vissenna, nie zapominajmy o wariatce xxagaxx 😁 Która nie chce zrobić nam fotki, zeby się nie załamać chyba 🤣 😤
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
09 czerwca 2011 20:47
vissenna królową to można nazwać s. to jest guru , ona potrafi znaleźć każdą perełkę
wątek zamknięty
noen   A story of a fighter of our human race
09 czerwca 2011 20:52
ojtam, ojtam, jestescie wsyztskie 3 na podium, i nie zapominajmy o minerwie :kwiatek:
wątek zamknięty
ja cieee, co za dziewczyna  🤔wirek:


mi się tam śniła ostatnio kolekcja Agi i jestem bardzo ciekawa ile ona ma tych swoich szmat.
Może zrobimy święto szmatoholiczek i w ten dzień nasze największe artystki (tak, szmatoholizm to rodzaj sztuki. 🙂 Jesteście artystkami, jak tam pięknie ubieracie konie :kwiatek: ) powiedzą te magicznę dwucyfrowe liczby?  :kwiatek:


s. wszystko?  😀
wątek zamknięty
sandru skąd wiesz, że to liczba dwucyfrowa  😂
wątek zamknięty
vissenna   Turecki niewolnik
09 czerwca 2011 21:03
MInosia nie oszukujmy się, obecnie już "naście" szmatek nie robi w tym wątku n nikim wrażenia 😀
wątek zamknięty
ejj no!! Bez przesady, aż tak źle ze mną już nie jest :P Ale spokojnie, policzę i się oficjalnie przyznam żeby potem nie było!!
wątek zamknięty
noen   A story of a fighter of our human race
09 czerwca 2011 21:11
xxagaxx, ahhh, w końcu! Fotka zbiorowa też by się przydała 💘 A Ciebie to na odwyk trzeba dać, bo za dobrze to też nie jest 😁
wątek zamknięty
nie wierzę, że Aga ma tylko kilka. ja obstawiam przedział 20-30, ale mogę się mylić.  👀

juliadna, też ma sporo swoich pięknych Anek. W tym paprika!  😍
Livia i kolekcja Anek, w tym Lilac, który naprawdę ukradnę!  😀iabeł:
Klami, pisała, że ma kilkanaście cotton'ów.
disco i wszystkie czapraki, które tak pięknie wyglądają na tym jej koniu.  😍

więcej nie pamiętam, ale trochę tego jest.  🤣

edit: Nadszedł ten dzień! Aga policzy! myślę, że do grudnia jej zejdzie i wtedy będzie koniec świata.  👀  😀iabeł:
wątek zamknięty
no wiecie co?? Nie gadam z wami! :P Chciałam policzyć bez konieczności zlokalizowania wcześniej wszystkich szmat i umieszczenia w jednym miejscu, muszę kurde jutro wszystko zebrać. ALe więcej niż 30 nie mam!
Bo derek nie liczę! :P
wątek zamknięty
sandru, Klami ma troche tych cottonów. Nie wiem ile konkretnie, bo nie liczyłam.
wątek zamknięty
jak zaczniesz szukać to dopiero zejdzie do grudnia.  😁 czyba, że ma być jakiś koniec świata wcześniej. Nie wiem, bo wiadomości nie oglądam ostatnio, a na kompie to tylko fs,fbl i rv.  😁

Już nie proszę o policzenie szmat, które Edek miał na sobie, bo to już chyba bardzo duża liczba.  👀 👀

edit:sandru, Klami ma troche tych cottonów. Nie wiem ile konkretnie, bo nie liczyłam.
właśnie wiem, bo już kiedyś się pytałam i nie wiedziałaś.  😁 "kilkanaście"  😁
wątek zamknięty
Wiem, że to marzenie ściętej głowy, ale zapytam...

Gdzie można szukać owijek iceblue/mocca?  Może ktoś posiada na sprzedaż  😁

Lub ewentualnie jakie pasują 🙂 ?

:kwiatek:
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
09 czerwca 2011 22:00
dziewczy nie przesadzajcie Aga jest rozsadna, kupuje i sprzedaje. Juz 2 razy wstawiala zbiorowo swoje kolekcje
Są lepsze od niej insanity z dziewczynka maja juz obstawiam ponad 40-50 czapraków.
No i nikt nie wie jaki stan u Precelka, a przypuszam ze tu by wszytskim kopary opadły 😉

S. potrafi wyczarować wszystko! potwierdzam!!!

wątek zamknięty
bo nie ma rzeczy nie do dostania 😉 s. ogarnia reitforum a tam to tylko kwestia ceny 😀 Livia utorowała drogę na bokt.nl i naprawdę nie ma teraz rzeczy niemożliwych xD
wątek zamknięty
możę, niech każda wielka szmatoholiczka powie swój aktualny stan szmat. Ja jestem bardzo ciekawa tego.  👀
Zairka, tu się zgodzę, że Aga sprzedaje, ale i tak wcale ich mało nie ma. 😉

W takim razie idę do s. 🙂 skoro jest cudotwórczynią. 🙂
wątek zamknięty
Czy może ma ktoś porównania czapraków pink z kolekcji chocopink z czaprakiem pink NICI?
wątek zamknięty
Zairka nieprawda!! ja mam swoich 18 sztuk aktualnie 😀 i moje są VS a kolekcja mojej siostry to same DL (około 15 sztuk) i to są zdecydowanie dwie odrębne kolekcje i liczą się oddzielnie 🤣
wątek zamknięty
insanity, dobre!  👍
wątek zamknięty
Zairka niech stan moich szmat, derek kantarów i innych dupereli pozostanie wieczną tajemnicą  😁
jak dla mnie bezapelacyjnie na miano cudotwórcy zasługuje S. wyczarowała mi już z 10 perełek wśród perełek  😍  :kwiatek:
wątek zamknięty
przynajmniej daj nam przedział  🤔
30-40 ? 40-50 ? więcej?!  👀
wątek zamknięty
to ja mam nie wiele mniej co wy razem dla Polinezji  😡
ale ja mam wymowke, bo nie mialam jednego konia, tylko stado🙂 skladajace sie z dwoch osobnikow, ale nie wazne - staado  🤣
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
09 czerwca 2011 22:38
Insanity e tam do 1 konia to 1 kolekcja! 😁 Chyba cos posprzedawałayscie ze wam ubyło, co?

Precelku Pogodziłam się z tą myślą 😕

ja mam 26 ale juz mysle co pojdzie na odstrzał 💃
wątek zamknięty
parę sztuk poszło w świat, ale to takie bardzo nietrafione kolory dla Poli jak lind, jade ES, irish (generalnie zielony nie jest kolorem Polinezji 😉) czy chocochip
wątek zamknięty
Zairka jak mi kiedyś się to wszystko znudzi (a nie wykluczam opcji przerzucenia się tylko np na biele i beże) to cyknę fotkę zbiorową ku przestrodze  :kwiatek: ale to odległa wizja jest
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
09 czerwca 2011 22:49
jak sie bedziesz wypprzedawać daj znać, wczesniej zainwestuje w ujeżdzeniówke 😁
wątek zamknięty
Jak z jakością HV polo?
wątek zamknięty
Dramko HV polo są ponoć BARDZO wytrzymale , u nas w stajni ma jedna dzieczyna od dłuższej czasu i trzyma się rewelacyjnie  😀
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.