hucuły.

Ostoja,
świetna i ten ogon 🙂
Ja dziś z bohemą miałam jedną przeszkode na 1 metr i nie zwaliła ani nie spłyneła. Jestem z niej  taka zadowolona 😜 💘 A parkur dziś skakaliśmy od 80 do tego magicznego metra 😁
Ja tam dziś miałam kowala. Młodziaki obydwa się położyły podczas strugania (ich pierwszego) jeden to szalał strasznie, tylko kopyta śmigały mi nad głową. Więc kobyły delikatnie na lonży pochodziły.

Załamuje mnie coraz bardziej prognoza na weekend!!!
U nas też jak młoda Bahama miała robione kopyta to skakała i woge ale kłaść się nie kładła ale jak pamiętam to raz próbowała 😎 Mam kilka jej zdjęć wogle niewiem jak wziąść się za jej grzywe to jest po prostu masakra  : 😵
nie, nie, nie piszcie już nic o prognozach pogody na najbliższy weekend!!!
Już kiedyś były u nas zawody w deszczu i ... no  wszyscy wiedzą jak było  :emot4:
( ale chociaż nie musieliśmy wyjeżdżać na zakończenie, bo było w namiocie przy stajni :P )
kasiawrz to było w 2009 r wtedy tam pierwszy raz byłam  😉
bielanska, może na początek przerwij, bo gęsta strasznie 😉
w pierwszy weekend czerwca miała być okropna pogoda ( pamiętam, bo moja córka szła na rajd) i było pięknie. Oby i tym razem się mylili!!!

Ja korzystając z dnia gospodarczego poprzerywałam Witce grzywę, ale jeszcze trochę roboty mnie czeka aby ją ogarnąć do końca.
Jest jakiś regulamin na zawody w Sielcu?
Chodzi Ci o jakiś ogólny czy do konkretnej konkurencji?
Alicja_8   Z pasja...z miłością...
21 czerwca 2011 16:04
Mazowieckie Dni Rolnictwa🙂
Filmik mojego autorstwa:
Szumka94   This opportunity comes once in a lifetime yo ! ♥
21 czerwca 2011 17:23
To ja pochwalę się moim małym podłym (kochanym  :hihi🙂 kucykiem Szumuszkiem, który ma coraz lepszą technikę skoku 🙂

kasiawrz ogólny i do konkurencji skoki
Szumka94 przecież on technike miał zawsze obłędną  😉
Szumka94   This opportunity comes once in a lifetime yo ! ♥
21 czerwca 2011 19:24
no tak, ale nóżki mu wisiały a teraz zaczął je składać do klaty  🙂
a ja mam pietra :P już
bielanska21, skoki - konkurs szwajcarski zgodnie z regulaminami PZJ dt. tej konkurencji.
a ogólny to niestety tyle co w propozycjach.
aa a przyjazd koni do godziny 7 w sobote ?? a odprawa już o 7.30 czy o 8.00?
Najlepiej byłoby gdyby wszystkie konie były już w piątek wieczorem (poza tymi do próby, bo niektórzy chcą przywieźć konie tylko na sobotę na próbę, wtedy tak - zwózka do 7.00)

Odprawa planowana na 7.30.
bielanska- to o której Wy musicie wyjechać? Ja chociaż mam 50km nie porywam się na pakowanie konia nad ranem  🤔
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
21 czerwca 2011 21:31
kasiawrz a co z tym ubezpieczeniem? Można u Was wykupić czy jak? To ma być jakieś specyficzne NNW?
Strucelka- ja byłam u agenta i pytałam o ubezpieczenie NNW podczas uprawiania dyscypliny hippicznej ( tak on to miał chyba w systemie nazwane) no i takie wykupię. A Wy?
Nie będzie u nas żadnego agenta, u którego można by wykupić ubezpieczenie. Wszystko trzeba załatwić wcześniej.
To musi być albo właśnie do jazdy konnej/ dyscypliny hippicznej (czy jak oni tam to sobie nazywają) albo ogólnie do sportów ekstremalnych.
mi powiedział 32 czy 33 zł za jeden dzień ( za dwa chyba 50) a suma ubezpieczenia była ok 5000, ale chyba można na mnie się ubezpieczyć myślę.
marysia550 -- jak sie zachowuje Witka i Wektorek ?  😀
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
22 czerwca 2011 13:12
Ok, wszystkie papiery załatwione 🙂 Ubezpieczenie wykupione, zaświadczenie lekarskie ważne, jeszcze tylko spakować siebie i konia i będzie wszystko gotowe 🙂
Ale się cieszę 😜
Jutro wyjazd 😎
Ja też chyba już wszystko mam, jeszcze tylko skoczę po srebrną taśmę  🤣
my mamy gdzieś ponad 200 km wiec wyjeżdżamy w piątek jeszcze niewiem dokladnie o której bo mamy siano do sprasowania i zwiezienia ale chyba damy rade do piątki się wyrobić zobaczymy 😉 Ja też już wszystko mam tylko jeszcze posmarować i wymyć cały ekwipunek 😜 Już się niemoge doczekać  😁
Ja w sumie też gotowa 🙂 Papierologicznie, sprzętowo , końsko i psychicznie. Nawet przyczepę dziś ugadałam. Rok szkolny zakończony, więc w sumie mogę nawet dziś wyruszać  😎

wesiz- odpisałam na maila.
Zastanawiam sie czy nie pojechać na ścieżkę huculską ...
Tylko co tam się wg.robi ?
wesiz wygoogluj, jest dużo informacji na ten temat w necie. Jeżeli masz konia huculskiego, to jedź, na pewno Ci się spodoba (:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się