Czaprak a pad?

Dramka właśnie dlatego miałam wątpliwości 😉 Ja ze względów finansowych pozostanę przy oddzielnym futrze med, ale po głębszym zastanowieniu doszłam do wniosku że to faktycznie fajna sprawa  😁
Macie może zdjęcie jak to wygląda na koniu? Jestem ciekawa czy tak jak czaprak + futro?
Nie wiem czemu, ale ja wolę czaprak + futerko med niż gotowe połączenie tego. Jakoś tak bardziej mi pasuje pod tyłkiem i bardziej estetycznie wygląda moim zdaniem 😀
Nie wiem czy pisze w odpowiednim wątku, ale chciałam się Was poradzić z Waszych doświadczeń co jest według Was lepsze pod względem wytrzymałości pad czy czaprak? i jeśli już to jaka firma według Was jest najlepsza pod tym względem wytrzymałości?🙂😉 bo potrzebuje kilka kupić i nie wiem na jaki wybór sie zdecydować 🙂😉  :kwiatek: :kwiatek: dzieki!
polecam zamówic u ivett albo zorilla . do wyboru do koloru - grubosci, kroje. jakosc i wytrzymalosc przetestowane 🙂 i cena dobra 🙂
Nie wiem czy pisze w odpowiednim wątku, ale chciałam się Was poradzić z Waszych doświadczeń co jest według Was lepsze pod względem wytrzymałości pad czy czaprak? i jeśli już to jaka firma według Was jest najlepsza pod tym względem wytrzymałości?🙂😉 bo potrzebuje kilka kupić i nie wiem na jaki wybór sie zdecydować 🙂😉  :kwiatek: :kwiatek: dzieki!


oprócz tego co napisała horse_art polecam Jarpol
no i najlepsze z najlepszych Euro-Star stripe in
po prostu nie ma lepszych.
Ankowe lubię, ale to też zależy od kolekcji
znacie sklepy (najlepiej internetowe) gdzie można tanio dorwać czapraki lub pady ujeżdżeniowe?
http://jezdziectwo.york.info.pl/produkt/kategoria/149

chodziło mi bardziej o takie strony 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się