Olsztyńscy voltowicze

Freska   Trakeńska Szczęśliwa Miłość
09 marca 2012 18:52
Agaleon badania możesz zrobić w Olsztynie u sportowego. tel 89 5398298 adres ul.Wojska Polskiego 37, jak zadzwonisz kobietka powie Ci jakie badania wymagają i to możesz raczej zrobić w każdej przychodni, z tego co pamiętam to krew, mocz a EKG zrobią Ci na miejscu 😉 A opłaty licencji to robisz przelew internetowy lub na poczcie 😉
Dziękuję 🙂

A czy na zawodach będą wiedzieli,że ten przelwe poszedł ?  🙄 🙄 🙄

Skoro,nie będę miała,żadnego papieru...
Freska   Trakeńska Szczęśliwa Miłość
09 marca 2012 19:28
Przy przelewie internetowym można wydrukować potwierdzenie przelewu 😉 Jeśli chodzi Ci o wydanie licencji na ten rok to wystarczy, że wyślesz mejlowo dokumenty i na zawodach można odebrać 😉
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
09 marca 2012 19:58
edit: Już się dowiedziałam, co chciałam.
niby jaka stajnia?

Na kurs masażu  zostały 2 wolne miejsca
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
10 marca 2012 14:59
http://www.viva.org.pl/index.php?id=tablica  Piąte ogłoszenie od dołu.
ale jaką niby przejął ?
Drodzy olsztyniacy,oddam we współdzierżawę klacz małopolską.Stoimy w pensjonacie w Tomaszkowie(5 km od Olsztyna).Szczegóły na priv. 😉
Właśnie Dementek, jaką stajnie i czyje konie przejął pan J. Kojrys?
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
11 marca 2012 19:27
Aż żal koni, zawsze mnie zastanawiało czemu jego "stadnina" istnieje...
mils   ig: milen.ju
11 marca 2012 19:32
Miyako jak goście widzą głównie to, co dzieje się na weselach w stodole, to się podoba i tak interes się kręci. Poza tym, są ludzie, którym się tam bardzo podoba, jeżdżą tam, bo tereny super, konie cały dzień na pastwisku, więc jest ok itp.
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
11 marca 2012 19:45
ja stamtąd szybko uciekłam.
Nie mogłam patrzeć na tamten jeden wielki syf.
Obraz tej stajni to zdecydowanie smutny widok🙁 Ale działa to wszystko już tyle lat, że już chyba wszyscy stracili nadzieje, że coś się zmieni, żadne interwencje nie pomogły.
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
11 marca 2012 20:00
Musi mieć mocne plecy, skoro nic to nie pomogło ;/
mils   ig: milen.ju
11 marca 2012 20:10
Miyako ja też szybko uciekłam. Niestety... Moooże kiedyś uda się to komuś odkupić i cokolwiek z tym zrobić albo chociaż koniom, które jeszcze zostaną podarować lepszy los.
No ja myślę, że gospodarstwo nie jest na sprzedaż, zresztą p.Kojrys nawet niechętnie sprzedaje konie o ile w ogóle jakieś sprzedaje (?) i dopóki będzie się to kręcić i będą goście, działalność również będzie funkcjonować. Syf tam straszny, nie tylko konie mieszkają na metrowym gównie, ale i gości przyjmują w brudzie. Jaki Pan taki kram 🙁 🙁
mils   ig: milen.ju
11 marca 2012 21:45
Ola owszem, ale p. Kojrys wieczny nie jest.
mils, hehe no wieczny nie jest, ale jakimś dziadkiem też nie jest więc nie usmiercałabym go tak szybko😉 Zresztą chyba ma jakąś rodzinę, więc pewnie ktoś to po nim przejmie, aczkolwiek fakt niewiadomo czy stajnia bez niego funkcjonowałaby.
ma rodzinę - syna Łukasza, który jest menagerem zespołu Enej więc wątpię żeby bawił się w prowadzenie "stajni"    😉 
jest tam komu po januszu sprawe przejac olcia wiesz menager lukasz menadzerek ale jakby co i na stajnie tez by czas znalazl wiecie jak to pieniadz ciagnie pieniadz
Ja także szybko się stamtąd usunęłam.Piękne miejsce ale jak tam konie są traktowane to szkoda słów...ludzie także. 🤔
Fakt, gdyby nie to że konie są przetrzymywane w tragicznych warunkach i nadmiernie wykorzystywane byłoby to bardzo fajne miejsce, szkoda 🙁
przerywając dyskusję, mam ogromną prośbę do tych którzy mieszkają w Olsztynie mógłby ktoś mi napisać tutaj lub na pw adresy ( mogą być tylko ulice, albo orientacyjnie - gdzie) lombardów?
z tego co kojarze to na dworcu, kolo sklepu Gacek na Grunwaldzkiej, i chyba na Partyzantow na przeciwko Arcusa.
ircia2   KARULA ZOŁZULA:)
15 marca 2012 12:55
Na Starej Warszawskiej też jest lombard, kilka kroków za solarium.
na Wilczyńskiego, na przeciwko kościoła tego pod Pieczewem
dzięki bardzo, jak ktoś sobie przypomni jeszcze jakiś to niech da znać  :kwiatek:
emade napewno na mazurskiej masz 3 lombardy
a ja chciałam zaprosić wszystkich olsztyńskich voltowiczów  na zawody towarzyskie, które odbędą się 28.04.2012 r. w naszej stajni, niedaleko Szczytna, 43 km od Olsztyna  😀 Zorganizujemy zawody ujeżdżeniowe razem ze skokowymi  😅  jak ktoś zainteresowany proszę o kontakt  😉
ircia2   KARULA ZOŁZULA:)
15 marca 2012 21:54
alleXandra a możesz dokładniej napisać gdzie ta stajnia,bo nie wszyscy wiedzą  :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się