Olsztyńscy voltowicze

Freska   Trakeńska Szczęśliwa Miłość
29 marca 2012 16:43
megi007 najlepiej napisz do głównych organizatorów kursów http://peise.com.pl/    😉       
Hej, organizuję z Panem z http://peise.com.pl/ kurs instruktora r.r. połączony z instruktorem szkolenia podstawowego PZJ. Planujemy zrobić to we wrześniu.


oo to moze jak jest już temat instruktorów, to czym się różni zwykły kurs od kursu z certyfikatem?
jakim certyfikatem?
Dziewczyny orientujecie się kto ma pożyczyć przyczepę jednokonną  ? Może być na PW 😉


Nie wiem właśnie, jakiś czas temu pytałam o pracę z ogłoszenia i laska mi odpisała ze tylko instruktor z certyfikatem. Nie wiem o co chodzi, nigdzie nie mogę się tego doczytac i nikt nic nie wie.
hmm, kiedyś certyfikaty instruktorom nadawał minister sportu, obecnie uprawnienia (certyfikaty) nadają podmioty takie jak  http://peise.com.pl na podstawie odpowiedniej noty prawnej, jak wiadomo PZJ, ma swoja skale szkolenia instruktorów. Z tego co wiem innych certyfikatów nie ma...
Freska   Trakeńska Szczęśliwa Miłość
30 marca 2012 09:32
Frytkens pewnie chodziło o instruktora z uprawnieniami 😉


nie z uprawnieniami, tylko z certyfikatem hehe  🙄 mniejsza o większosc, jak nikt nic nie wie to nie wie

poza tym chyba już znalazlam

http://www.goldenline.pl/forum/1957822/jazda-konna-kurs-instruktora-jazdy-konnej-toporzysko-bor
Achaja - w jaki sposob "polaczony" z kursem szkolenia podstawowego ? Ja mam kurs rr, a chcialabym isc dalej, robic kolejne kursy. Napiszesz cos wiecej ?  :kwiatek:
Podpinam się pod pytanie Angeel  😉 może być na PW.  Nikt więcej nie wie kto ma pożyczyć przyczepę jednokonną ?

Mam do Was jeszcze pytanie. Korzystał ktoś z usług kowala P. Patyny? Byłabym wdzięczna za szybką odpowiedź, może być na PW, żeby wątku nie zaśmiecać.
To samo, co organizuje Toporzysko będzie organizowane również w "Ekwadorze" we wrześniu tego roku. Jest możliwość zorganizowania takiego kursu wcześniej przy grupie min 10 osób.
Bardzo dziękuję uczestnikom kursu masażu sportowego koni. Bardzo pozytywna grupa 🙂


Kolejny kurs w czerwcu

niestety wciąż poszukiwany jest luzak-opiekun do stajni ok 40 km od Olsztyna (od maja). wszelakie info na pw.
z zakwaterowaniem, pensją i rozwojem jezdzieckim.
a ja się jeszcze przypominam drodzy olsztyńscy voltowicze że 28 kwietnia organizujemy I TOWARZYSKIE ZAWODY W STAJNI NOVUM - ujeżdżenia plus skoczki  😅  zainteresowanych proszę o kontakt  :kwiatek:
noooooooo zapisywać się bo ciekawe nagrody się szykują  🏇



Gdzie są jeszcze zawody towarzyskie? Chwalić się  🙂
no mamy już 2 sponsorów prawda panterka-23??? heh  :kwiatek:  jeszcze szefa muszę poprosić o pomoc  😅
Stajnia Dągi zaprasza na III Towarzyskie zawody w skokach przez przeszkody Dągowiada 2012. Zawody odbędą się 26.05.2012, początek o godz. 11.00. Zawody rozpoczną się konkursem klasy mini LL. Następne konkursy LL, L i P jeśli będzie wystarczająca ilość chętnych. Oczywiście jak co roku po zawodach mega impreza końska ;D W najbliższym czasie podam pełne propozycje. Już teraz wszystkich serdecznie zapraszam 😉


edit. propozycje będą dostępne na naszej stronie www.stajniadagi.pl
W związku z większą liczbą zainteresowanych niż miejsc zapraszam na kolejny kurs masażu sportowego koni z panią Marią Soroko

termin 12 - 13 maj

cena 390 zł, nocleg gratis

w ośrodku www.ekwador-robosn.pl
tak Ola dwóch 🙂 😅

iszka dziękuję za info -imprezka?? extra a jest gdzie spać?


gdzie jeszcze są zawody? Najfajniejsze są amatorskie zawody 🙂
panterka-23   namiot ewentualnie  🤣
stara baba pod namiot hihihi?
To ja przypominam, że wielkimi krokami zbliża się wizyta Pana Wojtka Mickunasa w Ekwadorze 🙂 20-22 kwietnia. Można się zgłaszać jeszcze do 16 kwietnia (termin przedłużony). W programie także seminarium z Krzysztofem Skorupskim, autorem książki „Psychologia treningu koni”.

Szczegółowe informację na hipologia.pl w dziale Szkolenia Hipologii http://www.hipologia.pl/news/show/id/614
Ja na pewno sie pojawie, zeby sie zobaczyc z dr Skorupskim - w koncu moj trener tak blisko, takiej okazji nie mozna przegapic !  😜

Pytanie do olsztyniakow - czy ktos bylby chetny na skorzystanie z uslug HB Contact (dopasowanie siodel, siodla i popregi na miare)? Jesli znajdzie sie pare osob chetnych, to zaplanuja trase w nasze okolice 😉
ja bym była chętna na renowację, siodło leży super, ale poduszka się odpruwa, chociaż takie sprawy to się chyba do Niego wysyła?
Szczerze powiem, ze nie wiem. Pewnie by je po prostu wzial ze soba gdyby juz tu byl 😉 Jakbys mogla podpytac ludzi u Robsona, czy moze ktos bylby chetny ?
ok


jakoś na dniach będzie u mnie photoblogowa CZLUCHO ze sprzętem nowym i używanym, jeżeli ktoś byłby chętny to pisac, co kto konkretnie potrzebuje i Czlucho odwiedzi również inne stajnie.
a ja mam problem bo zagubiłam swojego starego meila na ktorego zakładałam konto i ogłaszam iz mam nowy login  :kwiatek: i przypominam wszystkim o naszych zawodach towarzyskich  🏇
PROPOZYCJĘ

I TOWARZYSKIE ZAWODY W STAJNI NOVUM!!!
28.04.2012r. (sobota)




1. Organizator: stajnia „Novum”
2. Termin zawodów: 28 kwietnia 2012 r.
3. Miejsce: Kobyłocha 5, 12-100 Szczytno  (12km przed Szczytnem)
4. Warunki techniczne: zawody – plac piaszczysty, rozprężania- trawiasta oraz kryta hala.
5. Sędzia ujeżdżenia: Malwina Grabarczyk
    Sędzia skoki: Paulina Adamiak
6. Gospodarz toru: ekipa stajni Novum 
7. Sekretariat: Ola Sudnikiewicz
8. Zabezpieczenie medyczne: na miejscu
9. Termin zgłoszeń: 26 kwiecień 2012r. do godz. 20.00. Zgłoszenia do konkursów bardzo prosimy przesyłać na adres alexandrasudnikiewicz@wp.pl , nr kom: 604 092 147, gg 558929, fejsbuczka oraz bloga oraz osobiście . Przy zapisach byłabym wdzięczna o umieszczaniu informacji – wiek konia, rodzice konia. Z jakiej stajni pochodzi zawodnik i koń.
10.  Istnieje możliwość wynajęcia boksu –ilość ograniczona także dla osób zainteresowanych proszę o szybki kontakt.

11. Program zawodów:

Sobota 28.04.2012r. – rozpoczęcie konkursów godz. 11.00


Konkurs nr 1.  kl. -  L2
Konkurs nr 2.  kl. -  P7
Konkurs nr 3.  kl. -  mini LL z oceną stylu jeźdźca
Konkurs nr 4.  kl. – LL dwufazowy
Konkurs nr 5.  kl. – L dokładności z rozgrywką
Konkurs nr 6.  kl. – P zwykły

12. Osoby niepełnoletnie proszone są o zgodę  rodziców do wzięcia udziału w zawodach.
13. Opłaty od jednego konia: wpisowe za całe zawody - 40zł. Boks 30zł/dzień.
Każda zmiana na liście startowej po jej wydrukowaniu, czyt. 27.04.2012r godz 8.00 -opłata 10 zł (nie dotyczy skreśleń).
14. NAGRODY: flot’s dla 25% najlepszych koni w konkursie, nagrody rzeczowe za pierwsze 3 miejsca w konkursach.
15. Organizator zastrzega sobie prawo dokonania zmian w programie zawodów.
16. Za ewentualne kradzieże, wypadki, szkody i zdarzenia losowe powstałe w czasie trwania zawodów lub podczas transportu organizator nie ponosi odpowiedzialności.
17. Dojazd i transport koni na własny koszt.

barrrrrrrrrrrrrrrdzo serdecznie zapraszamy  :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się