Puśliska

No za pewne, toć nie ma 3 sposobu chyba 😉
nie wiem czy nei ma 😉
aż tak nie ogarniam jeszcze puślisk ujeżdżeniowych 😉
To Conway ma jeden minus
końcowka wychodząca ze szlufki dynda na wszystkie strony :/
Dzisiaj przyszły do mnie zachwalane dianowe puśliska i ja również jestem zadowolona.  🙂 Skórka mięciutka już bez smarowania, a podobne są do puślisk Prestige koleżanki - moim zdaniem jakość bardzo podobna. Szkoda kasy wydawać na droższy odpowiednik. Polecam  😉
Wiecie gdzie mogę dostać te zachwalane przez większość osób puśliska Diana?? wiem że bywały na allegro ale jakoś teraz są nieobecne.  Może ktoś ma  namiar na tego sprzedawcę?
http://allegro.pl/show_user.php?uid=5946368
musisz zadzwonic i zapytac, on na maile nie odpisuje.
Ma ktoś puśliska HKM? Potrzebowałam na już i to były najlepsze (najdroższe, łał) dostępne w sklepie. Zanim wyrobię swoją własną opinie czekam na wasze  :kwiatek:
Wie ktoś może, gdzie znajdę czarne puśliska, wzmacniane nylonem tattini? :kwiatek: Dałabym za nie wszystko, mam takie tylko brązowe, są świetne. Nigdzie nie mogę znaleźć czarnych  😵
jett   success is the best revenge
04 lutego 2012 09:19
Ile kosztowały na allegro te puśliska Diana?  :kwiatek:
100zl
Moon   #kulistyzajebisty
07 lutego 2012 14:21
Czy jakiś doby człowiek może mi wyjaśnić o co kaman w tych puśliskach?

Jak się je zapina i jak rozumieć rozmiary: 75, 85 cm? - Odkąd dokąd jest to mierzone? O.o

😡
melduje, że byłam dzis w pasi koniku po pasze, i przy okazji zmacałam to. faaajne  💘 naprawde, skora miekka, łatwo sie reguluje, osłonka na sprzączke wydaje sie solidna. mysle ze warte zachodu, bo i cena przyjemna  🙂
od wyniesienia euroridingów ze sklepu odwiodła mnie tylko myśl, że przecież mam daw magi, które IMO też nie sa zle  🙂
NatHuragana   serce skoczka <3
21 lutego 2012 09:39
oświeci mnie ktoś co to za puśliska callquist? :O
Ile kosztowały na allegro te puśliska Diana?  :kwiatek:


ok 100zł
Mam pytanie czy na osobę o wzroście 160 cm starczą puśliska o długości 135 cm ?
Jeśli było już takie pytanie to przepraszam ale nie znalazłam albo przeoczyłam
Czy jakiś doby człowiek może mi wyjaśnić o co kaman w tych puśliskach?

Jak się je zapina i jak rozumieć rozmiary: 75, 85 cm? - Odkąd dokąd jest to mierzone? O.o

😡


też byłabym wdzięczna za odpowiedź.
Jak to działa?

nie cytuj zdjec!
Konikowa, mysle ze spokojnie tak, choc to i tak zalezy od tego jak dlugie masz nogi i jak wysunieta tybinke w siodle.
Ok, spróbuję jeszcze raz zapytać. Jak powinnam zmierzyć jaka długość ujeżdżeniowych puślisk będzie odpowiednia dla mnie?
Zauważyłam, że puśliska wycierają mi siodło więc chcę na szybko kupić inne. Czy te zachwalane Diana to te z linku?:
http://allegro.pl/rewelacyjne-pusliska-skorzane-okazja-i2274079348.html
tak, to te🙂
Dzięki, bo jakoś na tym środkowym zdjeciu wygladaja tak sobie i nie miałam pewności 😉 A dziurek mają sporo?bo nie chciałabym dorabiać 🤔
Zamówiłam te Diana. Nie mam teraz kasy, no ale szkoda mi siodła, dobrze, że zauważyłam te wytarcia 🤔
ale one serio sa fajne😉 mieciusienke, mam ponad pol roku i ani sladu obtarcia🙂
Tak, tylko, że ja miałam w planach buty i żel  😕
Czy ma ktos tutaj pusliska ujezdzeniowe 60 lub 65 cm? Na jaki wzrost się one nadaja? Kupiłam fajne puśliska, nie pomierzyłam a wydaja mi sie one koszmarnie krotkie, nie mam teraz dostepu ani do siodła ani do konia a musze ogarnac czy je wymieniac czy nie...  🤔
Jakieś króciutkie się wydają chyba 🤔
65 to na taką osobę 160 parę. A 60 to już mi się wydaje jak skokowe 😉)
Dzieki za odp. No trudno, pojda w swiat najwyzej  👿
Kurcze, a ja właśnie dostałam puśliska Diana, faktycznie, mięciutkie-ale kurcze brązowe 🤔, a miały być czarne. No i teraz nie wiem, czy odsyłać, czy zostawić. One są ciemnabrązowe, więc w oczy strasznie kuć nie powinno...kurcze, no sama nie wiem 😤
palemka, reklamacje normalnie zloz. tak, zeby przesylki oplacil sprzedajacy. chcesz jezdzic w niepasujacych pusliskach, skoro zamawialas pasujace?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się