AMP,MPSzW-wszystko o studenckich zawodach

Są już gdzieś dostępne listy zgłoszonych ?
ja poproszę o listę zgłoszonych zawodników na priv
sei   . let's grow old together & die at the same time .
22 maja 2012 15:16
grembus, ale jak coś takiego sprawdzić? na stronie pzj tego ci nie pokażą. wyświetlają się tylko zawodnicy z wykupioną licencją. wiem po sobie. w kwietniu byś mnie tam nie znalazł w spisie. teraz jestem. inna kwestia, że z błędem, ponieważ w skokach mam po prostu licencję B wpisaną, a w rzeczywistości B3. tylko nie miałam czasu tego sprostować jeszcze.
no, a zawodników z ZT (w łódzkim np. ujeżdżeniowe są w zasadzie tylko ZT organizowane) to już w ogóle nie ma jak prawnie ograniczyć. dlatego osoby jeżdżące C klasę lądują w profi. o tyle o ile w skokach sprawdzanie licencji ma swój ewidentny sens o tyle w ujeżdżeniu trochę szkoda, że osoby bez licencji nie mogą jechać profi. przecież nie każdy startuje na zawodach. niektórzy trenują w domu intensywnie i raz chcieliby pojechać. są gotowi na C klasę, a tu klops bo będą się bawić z faktycznymi amatorami na czworoboku.
ale nie ma się co gorączkować, bo jeździectwo, a już szczególnie ujeżdżenie do sportów wybitnego fair play nie należy 😉

D+A, wybacz. zapomniałam. a faktycznie wspominałaś o tym... fajnie byłoby tego twojego siwka zobaczyć na żywo 🙂
rtk, parisa zgłoszona w amatorach to ta twoja? 🙂

Jasne, że moja  😉!
podeślesz mi na mail tą listę? ritordo@gmail.com
sei   . let's grow old together & die at the same time .
22 maja 2012 15:30
byłam pewna, że chcesz ją 'opchnąć' komuś na profi. ale mogłam źle zrozumieć. oby przejazd się nie pokrywały to sobie chętnie obejrzę kobyłkę na żywo 🙂
a liste już wysyłam 😉
no co Ty, profi to wyższa szkoła jazdy 😉 Jej poziom to P...
sei, mogłabyś mi też liste zgłoszeń podesłać? janka_14@o2.pl  :kwiatek:
ja też bym bardzo prosiła o listę na donna_sara@wp.pl
sei   . let's grow old together & die at the same time .
22 maja 2012 15:41
rtk, właśnie nie pamiętałam 😉 a na zdjęciach robi efekt wow więc wiesz 🙂

Sigma, Anna, listę wysyłam, ale to ostatnie z mojej strony - spadam ujeżdżać pana konia  🏇
sei, na zdjęciach pod Anką robi efekt wow 🙂 poza tym trzeba pamiętać, że od października do kwietnia ona nic nie robiła więc kompletnie nie jest w treningu. Mam nadzieję, że da radę kondycyjnie i że będzie chłodno  😅
ja też poproszę listę zgłoszonych🙂
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
22 maja 2012 19:17
ja też proszę o listę ! 🙂
anapon.scarto@gmail.com
sei   . let's grow old together & die at the same time .
22 maja 2012 19:19
rtk, ja też się modlę, żeby mój podołał. w treningu od lutego i jeżdżony tylko w weekendy. ale może da radę 🙂 zatem za parisę też kciuki trzymamy.

dziewczyny dostałyście już te listy czy wysyłać?
wysłać! 🙂
sei   . let's grow old together & die at the same time .
22 maja 2012 19:23
poszło. do subaru też 😉
to teraz opracujmy tą listę kto jest kto 😉
seiteki   "Always remember don't make bunny cry"
22 maja 2012 19:29
ja tez poproszę...
oleeczka@gmail.com
i ja, i ja!

beagle102@gmail.com
Grembus możesz sprostować gdzie w końcu te skoki się odbędą - na trawobetonie czy na kwarcu?
A ty nie wiesz ? :P na trawie konkurs, na kwarcu rozpreżalnia.
No chyba że jakoś warunki się zmienią.
Na obecną chwile nie zapowiada się deszcz.
sei   . let's grow old together & die at the same time .
22 maja 2012 20:17
listy poszło do osób które prosiły na pw i tutaj 🙂

to jeszcze jedno pytanie. czy do ewentualnej dekoracji po konkursach można wyjechać w szarych ochraniaczach, a nie białych owijkach?
pozyczylabym Ci ale to niemozliwe skoro wyjezdzamy obie :P ale mnie sie dowcip trzyma na wieczór;] 😅
sei   . let's grow old together & die at the same time .
22 maja 2012 20:21
tzn. jeden komplet białych pierdolników mam, ale raz że za dużo z tym zachodu, a dwa, że za szybko się brudzą  😁
dobrze dobrze, że humorek dopisuje  😎

edit:
jeżeli ktoś ma mnie na fejsie w znajomych, to na swojej tablicy wrzuciłam tą listę zgłoszonych jakby co.
Ja myśle że można wyjechać w ogole bez 🙂


Hahaha no nie wytrzymam UJEŻDŻANIE PROFI? Poważnie?  😵 😵 😵 😵 😵
sei   . let's grow old together & die at the same time .
22 maja 2012 20:24
bez to wolę nie. mój koń elegancko zawija tyłami pod siebie i aż iskry idą kiedy wali tymi kulosami jedną o drugą  😵 😂

ujeżdżanie - uwielbiam to!  🏇 chyba byka  😎
Ja też prosiłabym o listy startowe


martyna0112@interia.eu
JA też poproszę o listy luzi-aniaczek@wp.pl
Z góry dzieki 🙂
ja też poproszę mona.jaworska@gmail.com
Ja też azhael@interia.pl
Dziękuję za listę zgłoszonych.

Tak się jeszcze zastanawiam bo wg rozpiski godzinowej jeżeli się dostane to przejechania kura to mam w tym samym czasie skoki amator i ujeżdżenie amator. To jest wykonalne??
to ja tez prosze o listy startowe : kucykowa1990@gmail.com
z góry dzięki 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się