Siodło skokowe

Klami, nie jest. Pamiętam, że miałam kiedyś dwa siodła w jednym czasie - o ile pamiętam to 30 Stubbena to ok. 33-34 Prestige - ale  byś musiała dokładniej sprawdzić - ale różnica taka dość duża jest 😉
forumowe 😉 tez do niego wzdycham...
karolciaequilano   marzenia się spełniają
07 lipca 2012 13:10
Dziewczyny ma któraś z Was siodło skokowe Parkur Everest ? Zastanawiam się nad kupnem i muszę rozpatrzyć wszystkie za i przeciw 🙂 z góry dzięki za opinie
Jakie polecicie mi siodełko skokowe lub wszechstronne do 1500zł używane jakies chce kupić 🙂
Najlepiej nie jakieś bardzo twarte, bo często jezdze na rajdy kilku dniowe 🙂
Jeśli możecie coś podpowiedzieć czego szukać będę bardzo wdzieczna, bo czytam różne opinie ale jest tego sporo i sama nie wiem 🙂
dziękuję  :kwiatek: 🙂
epk, dzieki za info.
Juz sie dowiadywałam wszystkiego i zaczynamy zabawe w testowanie i pasowanie Stubbena. 😉
domi17s, ja polecam Daw Maga Grand Prix,jeśli myślisz o używanym...Ja ze swoim użytkowanym rok zmieściłam się do 1500, co prawda ze skór polskich,ale i tak jest super🙂
domi17s , ja też polecam daw maga grand prix 🙂 Ja za swoje zapłaciłam 1200 zł , używane 1,5 miesiąca przez poprzedniego posiadacza  . Więc można coś fajnego , w fajnej cenie upolować
karolciaequilano ja miałam Parkura Everest kiedyś nowego

sprzedałam tylko i wyłącznie dlatego gdyż było 17,5 i było na mnie za duże
miło je wspominam
Ktoś się orientuje jaki to model Winteca 🤔 ? - [url=[[a]]http://allegro.pl/show_item.php?item=2478899833&msg=Tw%C3%B3j[[a]]+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any.&msgtoken=048a25b10f8bf5405c1e387864ffa85323220a1444b540a86acf77d00be2ff62]klik[/url]

edit. poprawka zdania
może 500 jump?
akselka, to jest 500 jump na 99% 😉 baaaardzo fajne siodlo, choc akurat to zrodlo jest nie ciekawe.
akselka,  choc akurat to zrodlo jest nie ciekawe.
Nirv, a dlaczego nie ciekawe? Mogłabyś mi napisać na pw? :kwiatek:
dziękuje za odpowiedzi i pomoc 🙂  :kwiatek: ;*
Testowałam dzis Stubbena Genesis CS i musze powiedziec, że jestem pod wrażeniem. Odczucia jeszcze przyjemniejsze niz w mojej Carismie Prestiga. Zarówno na płaskim, jak i na skoku. Z wieksza różnica na plus na skoku.
W Carismie miewałam problemy np. z pozostaniem w równowadze na duzym skoku. Jak mi kon pofrunął w jakiejść lini czy jeszcze gorzej, szeregu, to miałam ogormne problemy z wyjsciem z tego. Dziś z Genesisie posłałam konia na wielki lot w wejsciu w linie na łuku i bez problemu pozostałam z koniem w locie, nawet noga mi nie poleciała w tył i z łatwościa mogłam naprawic sytuacje i przejechac linie jak nalezy.
klami Jazda w carismie była dla mnie tortura  😡
Hehe... Ja Carisme bardzo lubie. Jako jedyne siodło z Prestiga. Meredith np. nienawidze. Kompletnie nie jestem w stanie w tym jezdzić. Mam wrazenie, że wpadłam w jakis miekki łapiacy fotel i sie poruszyć nie moge. A jak próbuje sie ruszyc to tylko mna bujnie na prawo i lewo...
dla mnie meredith jest bajka  💘
Klami, ja sama mam genesis i edelweissa i w obydwu jeździ mi się bardzo fajnie, chociaż myślę, że trochę lepiej w edelweissie ale bardzo możliwe, że to dlatego że sporo schudłam i genesis jest na mnie za duże 😜 Zamawiasz siodło w Arpavie?
izunia, tak, Arpav bedzie mi pasował. Mam jeszcze do przetestowania Edelweissa własnie oraz Portosa i coś na Z.
Zarię prawdopodobnie 😉 ja z tych które wymieniłaś nie jeździłam w portosie tylko ( chyba, że ujeżdżeniowy się liczy  🏇 ) i jakby nie patrzeć we wszystkich trzech jeździło mi się bardzo dobrze, wszystko to kwestia gustu 🙂 Zastanawiałam się jak zamawiałam drugie siodło między zarią właśnie i edelweissem jednak padło na edelweissa głównie ze względu na wypełnienie. Jako, że mam dość młodego konia który ciągle się zmienia lateksowe wypełnienie nie byłyłoby chyba najlepszym wyjściem, a z tego co wiem zaria właśnie takie ma. Jakieś pół roku temu stubben zrobił wersję próbną zarii z normalnym wypełnieniem i ma ją mój znajomy, jeździłam, bardzo fajna. W każdym razie jak pojeździsz na wszystkich to daj znać jak wrażenia  😀
NA pewno dam znać. W tygodniu mam sprawdzac pozostałe siodła.
cataleya   Plajta - i'm lovin'it !
16 lipca 2012 12:48
Stubben Romanus. Posiada ktoś? warto? 🏇 🏇
Stubben Romanus. Posiada ktoś? warto? 🏇 🏇


Ja miałam dobrych parę lat temu model MF, a potem wymieniłam na Chamberlaina i w sumie trochę żałowałam.
cataleya   Plajta - i'm lovin'it !
16 lipca 2012 15:32
A myślicie, że używane w stanie bdb(znajomy sprzedaje) za 700zł z osprzętem, to dobra cena😉? z tymi siodłami nigdy nie miałam styczności... a wyglądają przyzwoicie🙂
witam,zapytam jeszcze tu - czy ktoś testował poszerzanie karbonowego łeku w Equpiach?
spotkałem się z nimi na stoisku na ostatnich zawodach i żałuję,że nie zapytałem jak w praktyce to wygląda -chętnie poczytam wasze doświadczenia.
A, jak na razie moge potwierdzic, że rozmiarówka Stubbena jest sporo szersza.
Próbowałam Genesisa w rozmiarze 31 i był zdecydowanie szerszy niz mój Prestige 34.
mils   ig: milen.ju
19 lipca 2012 09:58
Ma ktoś siodło firmy Zaldi? Mam możliwość kupna skokówki tej firmy i tak się zastanawiam czy warto? :kwiatek:
edit. Przypomniało mi się. 😡 Jak wypada wielkość siedziska? Np. 17" w porównaniu do 17" Prestige (osobiście siedziałam w Golden Starze i do tego bym chciała mieć porównanie, ale nie tylko)?
Zna ktoś z Was firmę Canteen's Riders  France czy jakoś tak? Na tybince tylko tyle znalazłam.. To dość stare siodło.
mils ja kiedys mialam siodlo Zaldi wszechstronne, wygodne, ogolnie na plus. Rozmiar siedziska zdecydowanie zawyzony, mialam 18´ a normalnie jezdze w 17-17,5.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się