Kącik ŁODZIANINA (Łodzianie, Łódź i okolice)

a orientujesz sie jaki jest koszt takiego treninu? bo ja jezdze w rekreacji i zaczyna to byc dla mnie za malo.
sei   . let's grow old together & die at the same time .
02 października 2012 10:53
nie mam pojęcia jak cenowo. zadzwoń najlepiej i zapytaj 😉
A ja się przyszłam wyżalić... Dostałam telefon z propozycją pracy jako luzak w stajni sportowej w Strykowie (z tego co zrozumiałam państwa Marchwickich, co to za stajnia tak z ciekawości?). No ale niestety nie dam rady czasowo... Plan mam ustawiony tak, że praktycznie codziennie siedzę 8-16, więc odpada...  😕
sei   . let's grow old together & die at the same time .
02 października 2012 15:13
ja wiem, że u lemańskiego szukają 😉
w Strykowie to może chodzi o stajnię Jantar , bo stajnia Marchwickich jest w Skotnikach
breakawayy,  u Marchwickiego czy u MarchwiŃskiego😉? bo to też różnica jest 🙂

ja jestem strasznie ciekawa co będzie dalej z Vertusem. głosy mnie doszły średniawe, mam nadzieję, że będzie dobrze.
Jeżeli Stryków, to na pewno pan Lemański.
Isabelle a być może Marchwińskiego? Mogłam nie dosłyszeć 😉.
Ale żałuję bardzo...  😕
breakawayy, ja bym w żadnym z tych przypadków zbyt mocno nie żałowała 😉 Nie mowie, ze te stajnie są złe, bo prestiż w u nich jest nie do porównania z innymi łódzkimi, jednak... ja osobiście nie uwazalabym tej pracy jako zbawienie.
W sensie że dużo roboty, ciężko?
Mi chodzi ogólnie o to, żeby sobie cokolwiek dorobić 😉. A że nie stać mnie na regularne jazdy, to praca przy koniach by mi bardzo odpowiadała. Ale no nic nie poradzę, planu sobie nie zmienię niestety...
Wiesz co, znam ludzi, którzy byli luzakami/stajennymi wyżej wymienionych i raczej zadowoleni to oni nie byli :/
Dzięki za info 😉
W takim razie pytanie: mogłabym kogoś z re-voltowiczów odwiedzić w weekend? Oby tylko dało się dojechać komunikacją miejską  :kwiatek:
breakawayy, a nie chcesz się na przegląd fryzów zabrać 😉?
Isabelle N na Evi nie jechałam bo zakulała 🙁 tylko miśkiem 😉
breakawayy w sobotę są zawody ujeżdżeniowe w Las Pegaz i skokowe w Edenie więc atrakcji w weekend nie brak, masz do wyboru do koloru ;P
add77,  kurka ona znowu kuleje? ale coś poważnego? ta sama noga? jakieś opinie wet? kurcze jaka szkoda🙁 ale miśkiem też pierwszy raz w zyciu jechalas, więc gratulacje sie należą🙂
wiesz co, naciągnęła sobie coś najpewniej bo już w nd. było dobrze
Nie ma się za bardzo czym chwalić startem w konkursie towarzystkim. W pierwszym przejeździe dyskfalifikacja za wyłamania, a do tego jeszcze byłam zmuszona ewakuować się z Niuńki. Drugi przejazd na czysto, niestety czasu nie znam, czekam na wyniki. Flo zdobyte, runda honorowa zaliczona  🏇

Cieszę się, bo ponad rok nie startowałyśmy, Niuńka chodziła głównie pod rekreacją i na start zdecydowałam się dość późno, a konina bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła.
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
02 października 2012 19:18
Wiesz co, znam ludzi, którzy byli luzakami/stajennymi wyżej wymienionych i raczej zadowoleni to oni nie byli :/


co racja, to racja. Na pierwszy rzut oka fajnie i ładnie ale w środku bagienko.
seiteki   "Always remember don't make bunny cry"
02 października 2012 19:19
Isabelle, wpadasz do Zbyszko na fryzy ?
To mam nadzieje, ze sie zobaczymy 😉
seiteki, jasne że wpadam, muszę się dużo nauczyć, jeśli chcę byc posiadaczem czarnej perły 😉 a tam mam okazję najlepsze zobaczyć 😉

jak ktoś ma ochotę to będę jechać samochodem, mogę zabrać 🙂

aa i jeśli ktoś będzie chciał to mogę dostawę marchewek zrobić do zbyszka 🙂

Heroina, każdy start to powód do dumy 😉 choć chyba Wy już stresów związanych ze startem nie macie😉
Isabelle, jasne, bardzo chętnie! Na takim przeglądzie jeszcze nie byłam 😉 a gdzie to ma się odbywać? 😉
breakawayy,  w Zbyszku 😉
breakawayy,  w Zbyszku 😉

teraz w łódzkim wszystko będzie sie odbywać w Zbyszku 😵
Alicja,  to zle? jeszcze tam nie byłam, ale podobno mają naprawdę dobre zaplecze na organizowanie takich imprez, wcześniej chyba głównym organizatorem były gajewniki i bogusławice? zupelnie się nie orientuję w tych imprezach, ale jesli są tam dobre warunki to nie mam nic przeciwko, żeby tam się coś działo 😉
Nie no bardzo dobrze...warunki mają ,zaplecze mają...wszystko maja... 😁

seiteki   "Always remember don't make bunny cry"
02 października 2012 20:28
mnie tam bardziej zalezy na zawodach skokowych w Zbyszko, niz na tych hodowlanych imprezach ^^
Isabelle, mnie to chyba najbardziej rusza transport. Generalnie lubię jeździć na zawody, nawet towarzyskie. Można sprawdzić siebie, konia, wspólną relacje koń-człowiek, bo to jednak też ma duży wpływ na start.
Fajnie jest dzień wcześniej zaplatać warkoczyki, czyścić sprzęt  😀
sei   . let's grow old together & die at the same time .
02 października 2012 20:44
ujeżdżeniowe by mogli zacząć robić  😍
las pegaz niestety daje propozycje z 5cio dniowym wyprzedzeniem. ja wymiękam przy czymś takim  😵 a szkoda. miałam ogólnie ochotę tam jechać, ale wczoraj dostałam info, że zawody są w tą sobotę...
seiteki   "Always remember don't make bunny cry"
02 października 2012 20:47
z tego co słyszałam, wiosną pewnie beda jakies ujezdzeniowe 😉

od czegoś trzeba zaczać a ujeżdzenie łatwiejsze w organizacji chyba ;]
ujeżdżeniowe by mogli zacząć robić  😍
las pegaz niestety daje propozycje z 5cio dniowym wyprzedzeniem. ja wymiękam przy czymś takim  😵 a szkoda. miałam ogólnie ochotę tam jechać, ale wczoraj dostałam info, że zawody są w tą sobotę...

z czasem pewnie zrobia...jak znajdą miejsce na czworobok..pola niby duzo ...a konie w sumie wychodzic nie musza 😤 na padok....mozna tam nastawiac jeszcze wiele wiele budynków i obiektow.... 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się