Kącik Małolata...:D

vicke   Marzeniami żyłem jak król
30 grudnia 2012 23:01
już przestał.
On jest nawiedzony. kiedyś zaczął klaskać. W sensie. jakiś aplaus póścił  😵
Heval odwiedzenie znajomych, którym obiecałam spędzić z nimi na Sylwestra, ale niestety namieszałam. Wypić toast, złożyć życzenia, posiedzieć i pogadać. A potem do kupeli [sub]ma chate wolna[/sub]  😀iabeł: no więc tego 😉
Malolaty, to chyba mój szczęśliwy dzień, niedość że wstałam z świetnym humorem, dzisiaj sylwester, to jeszcze kurier przyniósł mój nowy kask  😅
vicke   Marzeniami żyłem jak król
31 grudnia 2012 09:41
equidore utrzynaj to do 24. I będziesz miała cały rok szczęśliwy  😜

A wgl, Małolaty, szczęśliwego nowego roku i szalonego sylwestra! I czeg tam sobie chcecie  😁

A ja mam problem i nie mam w co się ubrać  🙄  😵  😂
nooo, wyszło jak zawsze. takiego... 😁 obudziłam się ku mojemu zdziwieniu o 3:40, kiedy poszłam spać jakoś przed 1. anulowałam budzik i biegać nie poszłam, za to obejrzałam kolejny odcinek serialu 😜 a zaraz chyba wychodzę.

dobrej zabawy Małolaty, grzecznie tam!.. 😉
Udanego sylwestra dziewczyny! I wspaniałej zabawy. Tylko za dużo nie pijcie  😁

A ja z mamą w domu. Może przyjdzie koleżanka i coś się wymyśli - na spontana. Szampan do oblania nowego roku jest, ciuchy przygotowane, to jeszcze tylko wykąpać się, zrobić fryzurę, makijaż i możemy zaczynać.
equidore pokażż!  😀
maiiaF a ja w ciebie tak wierzyłam  😁
Ja po lekarzu poszłam szybko z mamą wykupić leki i do sklepu, kupiłam ulubioną pizzę mrożoną. Jeszcze zrobiłam tiramisu, więc jakoś przeżyję  😜
Wypijcie moje zdrowie Małolatki 😀

maiia, jaki Ty serial tak zawzięcie oglądasz? 🙂
Kamita01 Kask pokazać?  :kwiatek:
Heval Oczywście, że wypije za Twoje zdrówko  :winko:

Bądźcie małolatki choć troszkę grzeczne i wybawcie się za wszystkie czasy  🏇

edit : ortografia 🤬
equidore, choć*

Kamita01, no wiem, wieeem 🙁 ale nie wyszło 🤣 jutro pójdę, przed świtem jeszcze, będzie pusto! 😂

Heval, wszystkie głupoty jak leci 😎

chyba się zgubiłam. we własnym mieście, no błagam 😵 właściwie to już chyba jestem za miastem... 😁 to teraz trzeba znaleźć jakiś przystanek i zorientować się gdzie ja jestem... 🤣
Facella   Dawna re-volto wróć!
31 grudnia 2012 13:31
jak to się mówi, jaki sylwester taki cały następny rok? to ja sobie życzę, żeby nie mieć okresu codziennie, tylko normalnie  🙄 jak to dobrze, że nie wybierałam się nigdzie, nie podołałbym. i noworoczny wypad do stajni właśnie zdechł  😤

ja wam życzę spełnienia marzeń i niczego więcej, bo wy sami najlepiej wiecie, co wam potrzebne.
Facella, e tam, też kiedyś miałam w sylwestra, na cały rok mi nie został ;D.

Coś ze mną nie tak, wzięłam się za sprzątanie...
[center]SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU![/center]  😅

ja lecę zaraz na sylwestra do M.  😍
Gniadata   my own true love
31 grudnia 2012 14:00
Małolatki kochane szczęśliwego nowego roku, udanego sylwestra i małego kaca! :kwiatek:


Ja się chyba zaraz będę musiała zacząć ogarniać, i lecę w melanż 🏇
Heval - będzie będzie Twoje zdrowie!:p

Aa, i pytałyscie mnie parę stron temu co odwalilam ze mam zabrany internet - odpisuje dopiero teraz bo z ta komórka naprawdę jest ciezko, w każdym razie, oceny 😁
equidore nono.
Heval a co lekarz powiedział? zwykłe przeziębienie? wypije (picollo(?) oczwiście)  :kwiatek:
Wpadłam życzyć szczęścia, zdrówka i sukcesów, i spadam.
E tam. Ja wstałam jakoś między 10 - 11, poszłam do domu i zaczęłam sprzątać. Łóżka sprzątnęłam, krom i sień wymyłam, ogarnęłam trochę pokój mojej siostry. Tylko mi zostało wziąć iść na strych i wywiesić kartkę żeby zamykali strych i nie śmiecili. Od roku chyba leży tam woreczek z kawy, pety i kto wie co jeszcze.
Kamita, przeziębienie jakieś, dostałam leki itp i mam nadzieję, że mi minie szybko..

Dzięki  :kwiatek:

maiia, te typowe gossip girl, 90210, skins, pretty little liars? 😉
maiiaF to Ty? ; > jeździsz z tą dziewczyna? ; >  http://www.photoblog.pl/lilinka/140308927/rajd.html
Heval, ee, te to już obejrzane dawno 😁

patt140, Karolina, znam, byłyśmy razem pod namiotami i na rajdach 🙂 ja na Siwej, na fbl nazywam się tak samo jak tutaj i wszędzie 😀
Kamita01 wymarzony GPA Air Speed  💘
juz obczajam fbl  😀
Dziewczyny przyszłam Wam tylko pożyczyć Wspaniałego 2013  😅
I uciekam szykować się na imprezę 🏇




Całe szczęście, że się coś wykluło, bo godzinę temu ubolewałam nad sobą i planowanym sylwestrem z dwójeczką 😀
maiiaF - dodałam cię do znajomych na fbl 😀
Matuzaalem, ja tam i tak stosunkowo mało przebywam 😉

kurcze, Alabamko, chyba jednak masz rację... ale już mi nie schlebiaj tak 😎 😁
ja chcialam na fb, ale juz linka nie moge znalesc  😂
Oj dziewczynki.
Ja tam wstałam po 10, posprzątałam, pojechałam na stajnię, pojechałyśmy w sylwestrowy teren  😜 Fajnie było, nie powiem. Jechałyśmy przez taką opustoszałą wioskę. Żywej duszy nie było, same jakieś ruiny... I był taki dom z takim złomowiskiem.. I mi się jakoś "Droga bez powrotu" przypomniała  👍 Oj, wyobraźnia działała.

A teraz siedzę w domku. Znajoma ma przyjść wieczorem, będziemy pewnie wyć sobie w ramiona. Mój wspaniały idzie na imprezę z kumplami. Pewnie nawet nie zadzwoni o tej północy, tak jak obiecał.  🙄


Życzę wam w każdym bądź razie wspaniałego 2013!
Życzę wam w każdym bądź razie wspaniałego 2013!

*w każdym razie albo bądź co bądź 😉

wybaczcie, że tak poprawiam, ale jakaś wrażliwa jestem na błędy

ja w teren oby za dwa tygodnie. znaczy kolejny jednodniowy rajd 😀
aniołeczek, przepraszam, ale razi mnie strasznie: jedzie się DO stajni, na stajni to na dachu możesz być. 😉

Seriale, seriale...
Posmakowałam tiramisu i pyszne jest 😀

maiia, masz jakiś ciekawy serial do polecenia? 😉
że "w każdym bądź razie" jest niepoprawne to nawet nie wiedziałam  😡 to się popisałam.

A co do "na stajnię" to po wiejsku u nas się tak mówi, dlatego nie zwracam na to uwagi.  🤬
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się