Olsztyńscy voltowicze

Nobelowa12345   Nobel - moje szczęście :D
19 lutego 2013 12:07
A ja przez cały czas myślałam, że Novum jest Pani.  🙄
***allexandra*** ale chamstwo. Ale nie mal podobnie było w moim przypadku. A co z Bigim?
Ola, współczuję i nie rozumiem jak można tak postąpić... Dzięki Tobie zrobiło się o tej stajni głośno i cos sie tam działo.
***allexandra***, za chwilkę wykreślę Novum z listy zawodów.
Bardzo przykre, to co napisałaś, ale niestety takie jest życie w ostatnich czasach. Tak się zazwyczaj dziś kończy załatwianie pracy, czy czegokolwiek komuś. Ja już dawno doszłam do wniosku, że nic już dla nikogo nie zrobię/nie załatwię, bo zazwyczaj kończy się na tym, że nie dość, że ponoszę z tego tytułu spore straty, to jeszcze spotykam się z zerową wdzięcznością.   😤

edit: nowa aktualizacja kalendarza zawodów

Edit 2: Jeszcze wyskoczę z taką sprawą, wczoraj dzwonił do mnie organizator szkolenia na przewóz zwierząt. Mówił, że 2 panie były zainteresowane tym szkoleniem w Olsztynie. Prosił żeby poinformować, że jeżeli nadal są zainteresowane, prosi o kontakt, bo ze względu na odpowiednią liczbę chętnych, szkolenie odbyło by się w tą sobotę w Olsztynie.
no niestety... też już sobie obiecałam, że będę patrzeć tylko na siebie... dla Bigiego szukam miejsca bliżej Olsztyna, chce go zabrać stamtąd jak najszybciej... nie chce tam już jeździć  🤔 chyba za bardzo było by mi przykro.
O kurczę,  szkoda. Planowałam coś pojechać..
Teraz Ola tylko ci życzyć  żebyś już nie trafiła na takie osoby i żebyś szybko znalazła miejsce dla Bigiego  :kwiatek:
Witam, mam pytanie..? Jakie polecacie wędzidło dla konia, który strasznie macha glową, i nie przyjmuje wędzidła..?
machanie głowa nie jest przyczyną wedzidła.
Konikowa_18, Proszę, zacznij zadawać pytania w odpowiednich wątkach.
Oprocz tego, ze w odpowiednich watkach, to najlepiej jak zapytasz trenera/dobrego instuktora...  🙄
**Ola**, Angeel, szkoda, że nie ma tutaj opcji "lubię to". W tym przypadku to jak grochem o ścianę, lepiej zapytać tutaj, niż szukać odpowiedniego wątku.

Konikowa_18, naucz się w końcu porządnie korzystać z forum!  🤬
Pytam, bo lubię się pytać..! A tą ruzge to sobie...!🙂
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] ponownie offtopic. dorobisz sie moderowanej niedlugo.
Jak kon macha glowa, to najlepiej zalozyc mu tandem:



do tego czarna wodza i przestanie machac!  😎

edit.
albo ten patent, ktorego nazwy nie pamietam ;p

Bo moja kol doradziła mi żebym kupiła wędzidło oliwkowe..
[quote author=Konikowa_18 link=topic=216.msg1694289#msg1694289 date=1361368773]
Pytam, bo lubię się pytać..! A tą ruzge to sobie...!🙂
[/quote]

No to pytaj w odpowiednio do tego przeznaczonych wątkach  🤬
O mój Boże 😵

Jedyne co pozostaję to włączenie opcji ignor.
Ola - Albo "zglos do moderatora"  😎
W tym przypadku poszły już obie opcje. Teraz czas na reakcję.  🏇
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
20 lutego 2013 17:07
Angeel- Od razu napisz jej, co wsadzać do pyska, a co na pysk i co gdzie po dopinać  😁
Sorry, za nieprzepisowy post, ale :  😁
Allexandra przykro mi, ze stracilas prace i to w taki sposob.
Bedzie dobrze.
ja sobie zawsze w takich chwilach powtarzam:
"nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo".

Szkoda Bigiego, bo znowu go czeka przeprowadzka.,

Mlista_stopa witaj na forum.

Ola ja Ci już niedawno mówiłam, Ty się nie przejmuj, zaraz załapiesz jakąś fajną pracę i będziesz się jeszcze z tego śmiac. A chyba wiesz, że to co ja mówię to się sprawdza hehe.

Planuję wracac jakos na wiosnę i od czerwca również szukam pracy, najchętniej przy koniskach, więc jak ktoś coś będzie wiedział to też czekam na info.

Konie już podobno lnieją, prawda to, że w PL idzie wiosna?
Fryta - moj nie linieje jeszcze ;p A sniegu to ze 20cm jak nie lepiej 😉 Ale od przyszlego tygodnia ma byc ocieplenie, wiec chyba juz powooooli idzie ta wiosna 😉
Moje strasznie gubią sierść, no może poza jedną klaczą. Oby to były odznaki zbliżającej się wiosny !


Ja Wam mówię, że idzie WIOSNA hehe. U mnie już śniegi topnieją i mam nadzieję że znów nie napada, pomijam fakt ze gdzieniegdzie leży metr śniegu  👿 ale jak się zjedzie do miasteczka niżej to zero śniegu.
Wiosna mowicie?  😁



Angeel, no jak nie wiosna?! Twój już widzę całkiem sierść zgubił  😁 Wiosna jak nic!!
😁 No fakt, ma takie lyse placki, cos w tym musi byc  😁
Angeel, Cudowna sesja 💘 Aż miło się patrzy na taką zimę🙂
Moja strasznie gubi sierść, nie nadążam jej szczotkować  😁

Oby były to oznaki wiosny 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się