Kącik Małolata...:D

Co tutaj tak cichutko?  👀


shy KOCHAM CIĘ  👍 Poplułam monitor jak to czytałam.


Hermes Kto? Co? Jak? Jaki koń?  😀

Ja mam dziś taaaki  💘 humor...  💘
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
28 marca 2013 18:14
Kamita01, ogólnie to od maja wracam do treningów, od czerwca może uda się z tą dzierżawą, a od dzisiaj będę jeździła na tym potworze 😜 :
Hermes o mamo ale cudowny potwór  😍
Hermes, ale czadowy! Złoty! 😀
Gniadata   my own true love
28 marca 2013 18:21
a ja mam humor taki:  :emot4: 👿  😤  😕
z naciskiem na numer 1 i 4
masakra całkowita, wszystko mnie wnerwia, słucham piosenki która mi przypomina najlepsze chwile mojego życia (które oczywiście nie wrócą - wrodzony masochizm wita), jeszcze dzisiaj rano do kuca nie pojechałam bo nie wstałam, miałam jechać wieczorem, to co sie okazało? że ziemia zamarzła.
PRZESUPER, kierwa(to chyba nie przeklenstwo? jak tak to skasuje czy cos), nie byłam u kuca od niedzieli, a ona jest jedynym co mi w tym momencie może chyba poprawić humor  :/

Hermes wyczesane to to🙂
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
28 marca 2013 18:24
Dzięki dziewczyny :kwiatek:

Ogólnie Ramira wymiata, ma taki potencjał, że będzie latać i wyższe 😎 Aczkolwiek mało umie, ale widać, że szybko łapie. Jak nie lubiłam kucy to nią jestem po prostu zajarana mega 😜 czekam na resztę fot, bo mam z nią taaak cudowne zdjęcia, że rzygam tęczą, pierdzę cukrem i sr*m żelkami 😁
czekam na resztę fot, bo mam z nią taaak cudowne zdjęcia, że rzygam tęczą, pierdzę cukrem i sr*m żelkami 😁


To ja czekam na te foty, jak takie super są, hahah 😀 Rozwaliłaś mnie tymi określeniami 🤣
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
28 marca 2013 18:27
wymodelowana, ogólnie to ja zawsze mam jakieś głupie teksty 😁 no i wstawię jakieś, coby nie zaśmiecać tak dużo :kwiatek:

edit: Dobra, mam 😍


Paczcie jak to się rusza! 😜

Z serii "jest git"

Lece, leceeee!


No i Mirosław 🙂


I już uciekam z tymi zdjęciami  :kwiatek:
Hermes piękna!  😍

Jej, umieram ze smutku, straciłam z 20 cm włosów, mojego skarbu 🙁((
Wilczyk, ja też labo nawet więcej niż 20 cm :emota200609316:.
Hermes, ale uroczo 💘
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
28 marca 2013 21:31
wilczyk, kaszmirowa2302, dzięki dziewczyny :kwiatek: ja to po prostu się zakochałam w tym kucyku 😍
sandakanowa   'Pracuj nad sobą, a z koniem się baw...'
28 marca 2013 22:05
aaaaaa małolaty! powiem wam, że chyba to prawda, że głupi zawsze ma szczęście, bo do mojego taty przyszedł dziś jakiś gościu i powiedział, że moeże mi dac w bezpłatną dzierżawę 20 koni, które obecnie wgl nie chodzą 😀 hyhyhy. jak się zrobi ciepło jedziemy ogarnąc co i jak ^^
dzięki dziewczyny jeszcze jakieś?  :kwiatek:
Hermes na tło, na tło  < hahahhahaha > 🤣 😜
sandakanowa oddaj jednego  😍
sandakanowa, też chcę 🙁
my z mamą niedługo mamy w planach zabrać dzieciaki do stajni, wiadomo do której oczywiście 😎 wsiądę sobie przy okazji, ale to już jak cieplej będzie..
Hermes zazdroszczę, cudna jest 😍
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
29 marca 2013 07:28
idaczerwcowa, no z tym tłem to się udałaś 😁 :kwiatek:
maiiaF, dziękujemy :kwiatek:
borkowa.   silesian team
29 marca 2013 08:12
Hermes jaaaaki cudak 😍 😍
vicke   Marzeniami żyłem jak król
29 marca 2013 08:14
hermes oooo jaki piękny  😍 😍 😍
sandakanowa O, 20 to dużo, możesz nie dać rady sama, i wiesz ^^  👀  😁
Daj jedneeego ;_;
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
29 marca 2013 08:58
borkowa., vicke, dzięki 🙂
sandakanowa, wiesz, no my małolaty jesteśmy pomocne, to możesz oddać i mi jednego 😁
sandakanowa   'Pracuj nad sobą, a z koniem się baw...'
29 marca 2013 11:31
no tak wszystko fajnie i wgl, ale warunkiem jest dostanie się do jednego z lepszych liceów nooo i niestety chyba będę musiała zrezygnowac z dzierżawy  mojej torpedy no i tam nie będę miała trenera....
Hermes niesamowita jestt  😍
sandakanowa To nie wolisz dzierżawić jednego konia i mieć trenera? 😉
Sandakanowa ale gdybyś zrezygnowała z tamtej dzierżawy, mogłabyś znaleźć jakiegoś trenera dojeżdżającego przecież. :P


sandakanowa   'Pracuj nad sobą, a z koniem się baw...'
29 marca 2013 15:38
kamita mimo wszystko i tak pewnie bym to wolała 🙂 ale nie wiem zobaczy się jeszcze. najpierw trzeba zobaczyc tamtą stajnie i wgl.
Małolaty, dołączam do grona szalonych singielek. Chyba dobrze wyszło... lżej mi. I nawet nie jest mi smutno. Tylko troche szkoda tego czasu, no i cholernie duzo wspomnien  😕
Infatil, jak to, co się stało? Może być PW jak coś,chyba że nie chcesz o tym rozmawiać.. strasznie mnie zaskoczyłaś, bo jeszcze niedawno sama trzymałam kciuki za waszą udaną rozmowę, podobno była udana..

Trzymaj się!  :kwiatek:
Bo była. Potem się znowu posypało, zresztą - leci pw.
infantil, trzymaj się :przytul:

Małolatki znacie jakieś fajne gry internetowe? Strasznie mi się nudzi, a nie nam żadnych. Ostatnio grałam "na necie" jak miałam 11 lat, na stardoll  😁
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
29 marca 2013 18:25
Kamita01, niesamowicie to dzisiaj paprałam na treningu na niej, no po prostu nie potrafię jeździć 😁 czas zacisnąć poślady! 😎 nawet dzisiaj kolega ze mną był i filmiki i zdjęcia robił, a ja nie mam się czym nawet pochwalić 😵
jak jesteśmy w temacie rozpadających się związków...


Musiałyście kiedyś słuchać kłamstw znając prawdę... Od chłopaka?
nie życzę nikomu uczucia...
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
29 marca 2013 18:30
patt140, miałam tak, bardzo, ale to bardzo do du*y uczucie.

Natomiast ja też jestem od hmm, 3 tygodni szaloną singielką i życie jest piękne 😍
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się