Kącik Małolata...:D

patt140 beznadziejne uczucie  🤔 I jeszcze to samozaparcie, że było tak jak on mówi.  🥂
Dzięki  :kwiatek:

A z tymi kłamstwami... kiedyś słuchałam od przyjaciela. I śmiem stwierdzić, że to jeszcze gorsze niż słuchanie ich od chłopaka.
eh... rozwali mnie od środka. Mój nie widzi nic złego w tym, że cały dzień " spał bo był tak zmęczony". Szkoda tylko, że zadzwoniła do mnie jego mama i mi opowiedziała sytuacje. Podpuściłam go teraz, nadal rżnie w głupa, że biedaczysko było tak zmęczone że ojeju i przespał dzień 🙂 ...


Hermes jak to? ;o
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
29 marca 2013 18:45
patt140, no, bo po M. byłam z tym Michałem nie wiem czy tu o nim pisałam, ale przeraził mnie fakt, że po niecałym miesiącu związku zaczął mi gadać o zaręczynach, mieszkaniu razem czy cholera wie co..
Gniadata   my own true love
29 marca 2013 18:47
patt współczuję  :kwiatek: to najgorsze na świecie, jak osoba której podobno możesz ufać robi Cię w ciula...

infantil o rany, trzymaj się  :przytul: najgorzej z tymi wspomnieniami


dobrze się wszystko to czyta nigdy nie będąc w związku 🥂
zawsze się coś musi zrypać, tak jak teraz ostatnio... ma się to szczęście  😵
wow :o
ja kiedyś wymieniłam się z kolesiem na imprezie numerami i tyle go w życiu widziała i z nim rozmawiałam na żywo, a mi pisał ile chce mieć dzieci, czy jestem gotowa na ślub itd...  😲 O.o 
od takich z daleka


Gniadata dziekuję  :kwiatek:
zjadłabym coś  😜

Co do tych kłamstw i w ogóle, to ja już w sumie nikomu nie wierzę  😎 Serio, serio, mimo że niektórzy twierdzą że tak się nie da. A ja jestem hard i nie wierzę. Nikomu. Nawet tym którzy chyba nigdy mnie nie okłamali. Denerwujące są też te kłamstwa "dla Twojego dobra" i "nie powiedziałem ci bo wiedziałem że będziesz smutna/zła"  👿



Dzisiaj leci Piorun na polsacie  🏇
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
29 marca 2013 18:56
patt140, nie no ogólnie typek spoko, ale no za duże plany miał. Jestem zbyt młoda żeby o tym myśleć i za krótko byliśmy razem.
infantil Trzymaj się kobieto!  :przytul:
Hermes pokaż zdjęcia/filmik  😀

Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
29 marca 2013 19:39
Ogólnie to dzisiaj Ramson miała pewnego Macieja na grzbiecie 😁

A to moje paralityczne skoki 😵

Nie wiem, jeździłam dzisiaj tragicznie przez duże T. Ale to przez tą cholerną zimę na pewno!
Hermes - Cudny ten koń. A co do tragicznej jazdy to się nie martw 🙂 na następnej będziesz starała się poprawić błędy - tak bynajmniej ja mam.

A co do chłopaków to.. to jakiś inny gatunek. 99,9% jest jakiś dziwnych, więc nie warto się nimi przejmować.
Dziewczyny... dzięki  😡 :kwiatek: w sumie trzymam się wyjątkowo dobrze.

Macie ode mnie i od mojego kundla najlepsze życzenia świąteczne  😀


bleah, nienawidzę świat.
Małolaty orientujecie się może ile kosztuje wysyłka w Equi-point? Szukam,szukam i nie mogę się doszukać,a po innych wątkach nie chce mi się wędrować. 😉

edit.: Okej,okej,już mam!
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
30 marca 2013 13:02
Matuzaalem, jak będzie cieplej i nauczę się jeździć to pochwalę się Ramirą i.. to już tajemnica 😎
Hermes - no bez jaj. Teraz będę się zastanawiała o co może chodzić. No powiedz no  👀
sandakanowa   'Pracuj nad sobą, a z koniem się baw...'
30 marca 2013 15:28
Hermes podpisuję się pod wypowiedzią Matuzaalem!
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
30 marca 2013 15:34
Dziewczyny powiem jak tylko to będzie pewne :kwiatek:
Hermes - lubisz trzymać w niepewności nie?  😁 Ale mam nadzieję że wiadomość dobra?
Hermes jesteś okrutna  😎 MÓW!


A ja dopiero teraz sobie usiadłam tak na prawdę. Od rana  😵 Jestem strasznie padnięta. Mówiłam już że nie lubię wielkanocy?
Wielkanoc jest niefajna, ale za to jedzenie wtedy pycha 😍
O rany, ale słodki piesio! 😍
A tak w ogóle, to wesołego jajka, małolaty :kwiatek:
PS. Mogę się pochwalić? 😡
A cóż to za siwek?  👀
Moja nowa podopieczna, pisałam Ci o niej na pw 🙂. Fotka trochę niewyjściowa, ale we wtorek będziemy mieć ładniejsze 😁
borkowa.   silesian team
30 marca 2013 18:22
wymodelowana jaki cudny koń 😜 uwielbiam takie siwki 😍
A mnie już wszystko boli na myśl, ile będzie czyszczenia 😂
wymodelowana cudna jest  😍 jak chcesz moge ci pomóc czyścić  🙂

Czemu zdjęcia wywołują tyle wspomnień...?  😕
wymodelowana pięknotka!
boże dziewczyny, w poniedziałek wsiadam na konia  😍 😍 😍 😍 chyba
Ahh tak, umknęło mi  😡 swietna jest! Uwielbiam siwki.  🏇



wilczyk miłego wsiadania!  😎 Liczymy na sprawozdanie jak wrócisz
Kamita01, zapraszam! 😁
wilczyk, :kwiatek: Zmęczona trochę po transporcie 🤣 Jak wsiadasz, to zdjęcia koniecznie! 🏇
wilczyk Gdzie? Wracasz do jeździectwa?  🙂
wymodelowana A gdzie mam przyjachać?  👀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się