produkty ANKY

lizzy   Bo ja na hubertusie gonię stajnie a nie lisa :)
28 marca 2013 08:04
Wstawię jak tylko zamówię i dojdzie 😀 To takie moje must have tegoroczne 😀
Livia proszę http://www.mijnalbum.nl/Foto-XJSQFO8Z.jpg  ( nie , nie moje , znalezione na zagranicznym forum)
Czy Black Denim też jest częścią obecnej kolekcji  🤔 
lizzy   Bo ja na hubertusie gonię stajnie a nie lisa :)
28 marca 2013 09:07
Karino1998 kurcze, na tym zdjęciu jak cornflower, no i WYBIŁAŚ MNIE Z RYTMU :P Już nie wiem czy mi się podoba...
lizzy wielce przepraszam , na zdj faktycznie nie jest taki fioletowy jak w katalogu...
Livia   ...z innego świata
28 marca 2013 10:49
Karino, dziwne, o tym Black Denim nie było ani słowa, ale wcześniej był tylko ten jeansowy Denim - chyba mają niezły bajzel 😉
Spotkałam się z czymś takim : https://encrypted-tbn3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRW9CzNKb_ISgOUlZ9W-wAZ36479iOdN6nfQ9liojIQY-sZ1IUh
i takim :
Livia   ...z innego świata
28 marca 2013 16:17
Karino, ja widziałam tylko ten pierwszy obrazek - ale ciekawy ten Black Denim, ciekawy 😉
Czy ktoś próbował dopasować jakieś owijki do Anky Rock? zastanawiam się czy eskadronowe ze standardów będą pasować...  🙇
czapraczek   Cel jest bliżej niż myślisz ;)
03 kwietnia 2013 15:44
Nowe Anky są już na koniku podaje linka : http://konik.com.pl/atc-pad-wiosna-2013 i do ujeżdzeniowych 🙂 : http://konik.com.pl/anky-pad-wiosna-2013     
... kusi ten Blue Iris 😍 oj kusi, ale jak 😜 i Hibiscus 💘
Ciekawi mnie jaka jest różnica w kolorach zestawiając Hot Pink, Hibiscus i Fuchsje 🙂
emptyline   Big Milk Straciatella
03 kwietnia 2013 18:38
Hibiscus jest czerwono-pomarańczowy, hot pink to lody truskawkowe, a nowa fuchsia, jeszcze nie wiadomo, ale tamte dwa to zupełnie róże kolory. Może kiedyś doczekamy się takiego porównania.
Mi te nowe kolory jakoś kompletnie nie podchodzą i  na ujeżdżeniówkach nie mogę znieść tej naszywki na szwie, dobrze, że chociaż mniej więcej kształt i naszywka ATC jest taka sama. Spełniłam ostatnio swoje marzenie i udało mi się dorwać Bananę w super stanie no i wypełnienie puchate, a nie to co jest teraz  😤 Dobrze, ze jest jeszcze Caball  💃
Livia   ...z innego świata
05 kwietnia 2013 10:13
Ja po raz kolejny zakochuję się w Cornflowerze - jednak to jest cudny odcień 💘

No dziołszki, któraś ma już nowe Anki? 😎
Wstawiałam już zdjęcie hibiscusa na koniu w KRM, wstawić też tutaj?
Livia   ...z innego świata
05 kwietnia 2013 10:40
anai, wstawiaj, niech ankowy wątek nie umiera 🙂
Proszę, Anky hibiscus, odcień czerwono-pomarańczowy, typowy hibiskus. Daje po oczach, jeszcze nie odważyłam się założyć owijek 😉
To i ja ożywię trochę watek. Nie podchodzi mi cukierkowa kolekcja, ale mam foty "na sucho" anky thyme. Niestety nijak nie mogę wyciągnąć na zdjęciach tej leśnej zieleni, która na żywo jest dosyć widoczna 🙁 Moze to kwestia tego szaroburego światła za oknem🙁 Tak wiec jaka pogoda takie kolory.

Dobrze, że za miesiąc mam imieniny, to sobie sprawię hibiskusowy komplet.  😍 anai, czy to zdjęcie dobrze oddaje kolor?  🙂
anai, aaa fenomenalny pad, no i wygląda bosko na Twoim koniu 💘 strasznie do mnie mówi, a ja muszę spłacać siodło i poza nim tyle wydatków mam... 🤔 (swoją drogą - jakie Ty masz siodło? fajnie wygląda!)

taka przeróbka, które wcale nie pomaga mi w mojej sytuacji :hihi
Nirv, Fajnie, ale na ciemnym Gniadku wygląda lepiej, macie o wiele ładniejsze szmatki🙂
Altiria, dziękujemy!!! wydaje mi się, że kolor jest nieźle oddany. Na poprzedniej stronie wstawiłam link do zdjęcia kwiatu hibiskusa.  To jest dokładnie taki kolor, jak ma ten kwiat, tylko bardziej nasycony.

Nirv, dzięki, a siodło to stubben edelweiss, tylko ze względu na budowę mojego konia ma  inne panele z tyłu, , niż standardowa wersja.
To super. Na mojej szkapie pewnie nie będzie tak ładnie kontrastował, bo z Twoim przynosi piękny powiew wiosennych kwiatków.  😁
Livia   ...z innego świata
05 kwietnia 2013 17:51
Nirv, hm, jakoś tak... wolę was w innych kolorach 🙂

Ola, fakt że buro na dworze dużo robi, ale Thyme mi przypomina strasznie spranego Jaspera 🙂
Livia, a widzisz, mi jasper nie podchodził chociaż na żywo nie miałam okazji go zobaczyć, za to thyme bardzo mi się podobał od samego początku, w szczególności na zdjęciach Floo🙂 taki militarny jest, odcień podobny do koloru ubrań, które teraz w każdym sklepie można kupić, co bardzo mi pasuje, bo ja po prostu uwielbiam wszelakie zgniłe, leśne zielenie zarówno na sobie jak i na koniu🙂 No i myślę, ze na kasztanku będzie super wyglądać🙂 jednak rudy i wszelakie zielenie to jest to, czaje się jeszcze na leśną zieleń z Caballa🙂
Livia   ...z innego świata
06 kwietnia 2013 13:12
Ola, w końcu najważniejsze że tobie się podoba 🙂 A na kasztanku powinno być bardzo fajnie, to dobry kolor dla nich 🙂
Livia   ...z innego świata
08 kwietnia 2013 11:04
Trochę ciemny, ale niezmiennie piękny Cornflower 🙂

Wiecie może z którego roku jest kolekcja Anky Larix ? (zdjęcie ze szmatoholików)
Livia   ...z innego świata
25 kwietnia 2013 19:28
Z zimy 2008 🙂
Livia   ...z innego świata
01 maja 2013 10:50
Anky Cobalt z dzisiaj 🙂





Btw. wstawiajcie swoje Anki, niech wątek trochę odżyje 🙂
Livia - lubie to  💘
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się