produkty ANKY

Livia   ...z innego świata
02 maja 2013 09:06
Karino, dziękuję 🙂
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
02 maja 2013 21:40
gdzie oprócz Konika.com kupię nowe Anky?  🙂  :kwiatek:
Livia   ...z innego świata
03 maja 2013 13:26
juliadna, chciałam podpowiedzieć Karinę i Gnl, bo kiedyś one Anki miały, ale popatrzyłam na wszystkie strony i tylko w Koniku są te nowe... jakiś Ankowy bojkot?
A może się po prostu przestały sprzedawać i sklepy nie biorą na stan, żeby nie mieć zalegających zbuków?
Livia   ...z innego świata
03 maja 2013 13:43
No w sumie nic dziwnego, kolory w kółko te same, jakość... wątpliwa - może Anky pójdzie po rozum do głowy i coś pozmienia...
emptyline   Big Milk Straciatella
09 maja 2013 07:25
Nie ma Anek, bo a) jest problem z dostawcą b) ceny idą w górę c) jakość leci w dół (ujeżdzeniowe pady naprawdę wyglądają żałośnie, krzywe, pofarbowane, odstające nitki) d) ludzie niezbyt biją się o te pady  🙂
ludzie niezbyt biją się o te pady  🙂


Bo kolory wciąż te same. Jakby nas czymś zaskoczyli to pewnie mimo jakości ludzie by się rzucili.
Hej,

Potrzebuję waszej pomocy w namierzeniu koloru🙂
Wymieniłam się z dziewczyną, ale ona się nie zna na kolekcjach i nie wie jaki kolor to jest.
Szukałam w szmatoholikach ale nic nie znalazłam. W internecie znalazłam grafike przedstawiającą mój pad.
Proszę o pomoc.
emptyline   Big Milk Straciatella
04 czerwca 2013 22:07
Jak dla mnie turkish coffee. Wpada w zielony?
Nigna   Warto mieć marzenia...
05 czerwca 2013 02:17
A to nie jest Anky Major Brown ; )?
Zrobiłam fotke przy dziennym świetle. Wpada trochę w zielony a czasami wydaje się szary:/
Może to ułatwi🙂
Livia   ...z innego świata
05 czerwca 2013 09:39
A nie jest to Thyme? Fotka ze szmato:

emptyline   Big Milk Straciatella
05 czerwca 2013 10:42
Thyme na pewno nie, bo thyme jest naprawdę zielony. Na tej nowej fotce to może być coffee,major brow albo turkisch coffe, ale one są w zasadzie identico. Najbardziej różni się ten ostatni, bo jest zielonkawy. 
Ja bym obstawiała major brown lub turkish coffe.
Chociaż jak patrze w internecie na turkish coffe to taki jasny się wydaje.
A on jest ciemny:/ Szkoda, że na metkach nie piszą jaki to kolor:/
emptyline,Czy ja wiem, thyme nie jest mocno zielony, na żywo widać tą zieleń, ale z nutką szarości, zresztą wstawiałam stronę wcześniej Thyme i właśnie wydaje mi się podobny to tego co wkleiła katakumby.
emptyline   Big Milk Straciatella
05 czerwca 2013 19:52
To zdjęcie musiałoby być mega kiepskie, gdyby to był thyme. Widziałam go nie raz, na owijki gapię się jakieś 3 razy w tygodniu. Jest zielony, owszem, to nie soczysta trawka, a brudna-szarobura, ale jednak zieleń. Albo jestem calkowitą daltonistką. 🙂
Livia   ...z innego świata
06 czerwca 2013 13:18
katakumby, najlepiej zrób zdjęcie na koniu (albo ogólnie na dworze) w świetle dziennym, może wtedy będziemy mogły pomóc coś więcej 🙂
lizzy   Bo ja na hubertusie gonię stajnie a nie lisa :)
06 czerwca 2013 14:50
Dziewczyny, ma ktoś może ankę iris i chciałby się podzielić zdjęciem real na koniu?  :kwiatek:
Na pewno zrobię jak tylko fotograf będzie miał chwilę i oczywiście będzie ładna pogoda🙂
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
06 czerwca 2013 16:22
w necie takie znalazłam 🙂 ale nie na koniu.

lizzy   Bo ja na hubertusie gonię stajnie a nie lisa :)
06 czerwca 2013 18:39
Kurcze, ze zdjęcia zamieszczonego przez juliadnę wnioskuję że chyba nie jest już taka och i ach...  🤔
Livia   ...z innego świata
08 czerwca 2013 16:17
lizzy, tak według zdjęć to Iris wygląda jak wypłowiały Cornflower 🙂 Ja też czekam na jakieś zdjęcia na koniu, ale jak mnie ten kolor kusił bardzo, tak chyba teraz odpuszczam 😉
Szczerze powiem na dzień dobry, że zawsze patrzyłam z przymróżonym okiem na laski 'jarające się' padami Anki i uważałam to za zwykły szpan i lans. Jednak jak kupiłam pierwszą 'Ankę' na przecenie, przekonałam się o jej profesjonalnej jakości! Wszystkim gorąco polecam! Wytrzymuje niewiarygodnie długo bez prania! Nie brudzi się tak szybko jak inne pady i łatwiej oczyścić ją z końskiego włosia. Świeetnie pochłania pot. Na prawdę nie mogę wyjść z podziwu. Ja mam nowej generacji różowy pad skokowy. Nie dość że piękna landrynka to jeszcze genialna!

Voila, no problem
Suav skróć link bo całe forum się rozjechało.
?? nic się u mnie nie rozjechało ...
Livia   ...z innego świata
09 czerwca 2013 16:44
Suav, po prostu skróć link - innym się forum rozjeżdża.
Czesc wszystkim 🙂
Mam pytanie, czy owijki z kolekcji Pea beda pasowaly do padu grass?
Z gory dzieki za odpowiedz i sorry za brak polskich znakow ale nie mam opcji ich uzycia 🙂
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
18 czerwca 2013 19:37
aniazabinska niestety nie. To zupełnie inny kolor 🙂
Szkoda 🙁 ale dzieki za pomoc ;D
kto mi powie co to za anka  👀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się