Olsztyńscy voltowicze

jascus199   :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
14 lutego 2009 15:34
Na swoim 😉
jascus199   :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
14 lutego 2009 15:36
o Wejerze słyszalem same dobre zeczy 😀

Bardzo proszę używać edycji!! /o.
Prawdziwego treningu nigdy z nim nie miałam, ale jeżdżąc kilka lat temu w kortowskiej rekreacji często zdarzało mi się mieć z nim jazdę. Krótko mówiąc uważam,ze jest dobry 😉 aczkolwiek nie chciałabym mieć z nim treningów....
aczkolwiek nie chciałabym mieć z nim treningów....

dlaczego?
jascus199   :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
14 lutego 2009 15:40
ja miałem dzis trening z nowym trenerem Tomaszem Dziurkowskim z Kwidzynia jest super polecam ( ale niestety jest żadko w Olsztynie)
jascus199  to nie oczekuj ze ktos w 1-2 weekendy  przedstawi ci prawde objawiona

co do Wejera ja tylko o nim slyszalam ze jest dobry ale podobnie jak silverstar wolalabym kogos innego
jascus199   :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
14 lutego 2009 15:50
Maksowa ale nie wiesz jak było wiec nie mów 😉
Co do Pani Heleny to ja z nią nie jeździłam nigdy, ale papieru na allegro raczej nie kupiła i moim zdaniem nie powinno się jej obrażać, bo chyba ma większą wiedzę od nas tutaj.
martynkakoniki masz pw 😉
jascus199 z Dziurkiewiczem trenowała moja koleżanka i tez go bardzo chwaliła, ale on chyba od skoków co?
bede sie czepiac bo nie lubie jak ktos obraza ludzi ktorzy na to nie zasluguja tymbardziej jesli kieruje sie osobistymi urazami
tobie nie podeszla ale znam ludzi ktorzy z nia jezdzili, mieli niezle wyniki i bardzo ja sobie chwala

jascus199   :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
14 lutego 2009 16:00
ale nikt nie mowi ze ona kupiła papierek na allegro i napewno ma wieksza wiedze  🙂
jascus199   :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
14 lutego 2009 16:02
Silvestar- no tak on bardziej od skokow ale dzis mialem z nim ujezdzenie jutro skoki

ostatni raz przypominam o istnieniu edycji postów.  🤬
w okolicach Olsztyna od skoków jest jeszcze Wilczek,Strumiłło, Pacyńscy... i chyba nic więcej nie przychodzi mi do głowy..  🤔wirek:  😉
jascus199   :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
14 lutego 2009 16:22
Wilczek ❓ dobry jest ale jak dla mnie nie ma lepszych od Panów Pacyńskich 😀
magdanik [forumowa] jeździ z Wilczkiem, i jest zadowolona..  😉
Ja jeździłam z Tomkiem Strumiłło w wakacje i byłam zadowolona, ale jeżdżąc z obecnym trenerem mam porównanie i już do treningów z Tomkiem bym nie wróciła...
jascus199   :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
14 lutego 2009 16:39
czemu bys nie wróciła ❓ silvestar
Głównym moim problemem było złapanie równego tempa, dosłownie pływałam na swoim Siwku i tutaj powinniśmy się skupić nad impulsem i jezdzeniem tego konia do przodu, bez przesadnego skupiania się nad ustawianiem. Natomiast trening z Tomkiem wyglądał tak, że przez całą jazdę skupialiśmy sie nad ustawieniem w dość ślimaczym tempie... To tak w wielkim skrócie 😉 ...
Dorotheah   मेरी प्यारी घोड़ी
14 lutego 2009 18:22
Ja jeżdziłam z Wejerem swego czasu, świetny. Ale prawda, ze po kupnie mojej, jego metody wydały mi sie ciutek przymocne (szwabska szkoła jazdy), co nie zmienia fatu, ze ogónie bardzo polecam.
Jak cos to pw.
Dorotheah Czy Ty kiedyś jeździłaś w Kortowie? 😉
Dorotheah   मेरी प्यारी घोड़ी
14 lutego 2009 18:43
taaa jezdziłam (w tej całej niby sekcji dres u Wejera), a potem miałam tam swoją- na początku gdy powstawał pensonat (moja jakis czas chodziła wtedy na padoki z końmi kortowskimi).

Edit.
A co też tam jezdziłaś ?
Taaak jeździłam hehe 😀 Zaczęłam tam jeździć jakieś kilakanaście lat temu i tak się telepałam przez ładne pare lat 😉 Może się znamy?
Dorotheah   मेरी प्यारी घोड़ी
14 lutego 2009 19:04
Ja tam byłam w sumie niecałe dwa lata (parę lat temu). A teraz konsekwentnie się ukrywam w obecnej stajni z moim wymarzonym czarnym ogonem. I raczej nieczęsto pokazuę się gdziekolwiek, więc dośc małe szanse, ze się znamy. Chociaz kto wie . A do kiedy tam jezdziłaś?   
hmm... tak regularnie to jeździłam tam jakieś 6 lat temu na mojej ulubienicy Wąskiej 😉
A Ty?
Dorotheah   मेरी प्यारी घोड़ी
14 lutego 2009 19:53
To ja zaczęłam od pażdz. 03. Wąskiej już nie było, ale o niej słyszałam- sporo osób wspominało zwierzaka. To co tak daleko Cię od Olka wywiało?


A co tam słychać u Was w stajniach. (-ja leżę chora total i juz tesknie za moim skarbem kopytnym)
Wąska była naprawde cudowna i dużo mnie nauczyła jak tak patrze z perspektywy czasu. Pracuje jako luzaczka pod Wrocławiem 😉 ale zamierzam wrócić na wakacje do Olsztyna.
A w ogóle słyszałam, ze na północy Polski panuje grypa końska, wiecie coś na ten temat?

A w ogóle słyszałam, ze na północy Polski panuje grypa końska, wiecie coś na ten temat?

pierwsze słysze  👀 👀  🤔
Dorotheah   मेरी प्यारी घोड़ी
14 lutego 2009 20:25
Nie wiem czy końska, ale na pewno panuje ludzka grypa,  czego jestem niestety dowodem .
A o końskiej u nas nie słyszałam
Dorotheah dużo zdrówka życzę!!!  🙂
Dorotheah   मेरी प्यारी घोड़ी
14 lutego 2009 23:06
A dziekuję ślicznie  :kwiatek:  już mnie skręca na mysl o mojej czarnuli ( dostaje szału-po tygodniu leżenia).

McBeatka bywasz gdzieś w okolicy Olsztyna?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się