Kącik Małolata...:D

Przyrodnicze były takie sobie [geogragia żniwo pozbierała],ale matma mnie załamała i aż boję się sprawdzić. :c
Przybył do Was mistrz nauk ścisłych. 61 % przyroda, +/- 80% matma.
Wow! Podziwiam i gratuluję. 🙂
Dla mnie to totalna porażka. Szczególnie te przyrodnicze...

Matma jak dla mnie banał, porobiłam głupie błędy, ale otwarte całość dobrze.
No,ale nie jest źle,zawsze mogło być gorzej. Co ja bym dała żeby mieć takie wyniki ze ścisłych... No,ale marzenie ściętej głowy. Ja nie liczę punktów/procentów,wolę mieć to na papierze.  🤣
Ja się zorientowałam 10 minut przed końcem czasu, że zostało mam nie przepisane odpowiedzi do karty i jedno otwarte nie zrobione 😵 a bylby max z matmy 😵 dokladnie sprawdzilam, mam 3 bledy na przyrodniczych, 2 z geo (toto oczywiste bylo, czarna magia dla mnie) i jeden z chemii :ooooooo jakim cudem z CHEMII i to rzecz, ktora wiedzialam, no zal dupke sciska.
http://egzaminy.edu.pl/kalkulator-punktow.html mi posługując się najcudowniejszym urządzeniem ostatnich miesięcy  🤣 wyszło 142 pkt. DOBRZE.

Dla mnie geo i chemia najłatwiejsza i najlepiej poszło. Jeżeli w ogole można powiedzieć, że coś mi poszło dobrze  😁
Ja mam 3 błędy z przyrodniczych, matma bezbłędnie. Ogólnie to skaczę z radości, nie spodziewałam się, że tak napiszę. Do liceum będę miała coś ok.160 punktów, więc zero stresu (próg punktowy ok. 145). Nareszcie po wszystkim!  🙂
Aaaaaaaaa  😍 147,4  😍 jak tak będzie to umrę ze szczęścia! A policzyłam pesymistyczną wersję ocenową 😀
Wilczyk żółwik!  🙄 Też 10 minut przed końcem zorientowałam się że nie mam odpowiedzi na karcie i jednego otwartego nie mam zrobionego  😁
Korzystając ze stronki od infantil, wyliczyłam punkty i.w najgorszym wypadku będzie 155 pkt., a w najlepszym ok.170, bo zakłam wszystkie możliwe wersje 😉
Aaaaaaaaa  😍 147,4  😍 jak tak będzie to umrę ze szczęścia! A policzyłam pesymistyczną wersję ocenową 😀


właśnie ja też liczyłam pesymistycznie, zaniżyłam tez sobie egzamin z polskiego i matmy o jakieś 6%. Jest dobrze, jest baaaaardzo dobrze  😅


Właśnie, dziewczyny - stronka liczy prawidłowo punkty, bo liczyłam też z kalkulatorem i regulaminem rekrutacji  i wyszło tyle samo 😉
licząc luźno, patrząc że może będzie świadectwo z paskiem, to 164,6. łoł, liczyłam na mniej. ale w sumie może być mniej, i tak minimum ponad 140 chyba wyjdzie 😂 a próg w "moim" liceum to chyba koło 115. Ah ten tytuł finalisty, +12 do lansu 😎 znaczy... do rekrutacji 😁
Tam gdzie sobie wymyśliłam próg był 141 w zeszłym roku, a i tak nie wiem czy uda mi się dostać teraz.
mądre i ambitne te voltowe małolaty 😎
Tam czyli gdzie?  😉
Z takimi punktami jak tu napisałaś to się dostaniesz... wszędzie.
Witkiewicz 🙂
Z ciekawości przejrzałam te wasze tegoroczne testy i powiem wam, że w moim odczuciu całkiem przyjemne były : D
Te nasze chyba gorsze jakieś wyszły (huhu sprzed dobrych dwóch lat już 😀)
No to pjona dziewuchy ! Ja miałam ponad 140 pt w zeszłym roku po najniższej linii oporu, zrezygnowałam z pierwszego liceum co wybrałam i poszłam do szkoły z trzeciego miejsca. I nie żałuje ! 😀 Wy też się dostaniecie gdzie chcecie  👍
klaudiabolusiowa, gdzie chodzisz do szkoły? 😉
sandakanowa   'Pracuj nad sobą, a z koniem się baw...'
24 kwietnia 2013 21:02
o matko... to ja przy was jakaś masakra jestem o.O z przyr. 70%, a z matmy jakoś 86%... a co do punktów to 120 w najgorszym a w najlepszym 132.
XIX LO w Gda, a miałam iść do V LO. Ale i tak jestem zadowolona. 
No to jak,koniec egzaminów?  😀
Angielski to już relaks po wszystkich dniach egzaminów 🙂 Myślę że 100% z postawy będzie, a rozszerzenie na pewno powyżej 95%. Ogólnie jestem zadowolona z całości i wreszcie po wszystkim! 🙂
ja z podstawy wiem już że mam jeden błąd, czyli jeśli tak by zostało to 97,5%, z rozszerzenia na razie błędów nie wypatrzyłam gadając z ludźmi, otwarte dobrze, tylko nie wiem co będzie z meilem bo miałam ogromny problem, żeby w limicie słów się zmieścić. W linijkach idealnie, a jak policzyłam to wyszło ponad 150 słów 🤔 więc trochę zaczęłam rąbać zdania niczym zawodowy drwal (chyba nim zostanę 😎 ) 🤣 nie wiem, w końcu chyba skróciłam do 108, jest +/- 10% czyli do 110 słów, może egzaminator nie będzie tak dociekliwie liczył...
ja językiem osobiście jestem załamana, bo pisałam francuski podst i rozszerzenie. Rozszerzenie, to jakaś masakra, szczególnie słuchania  😵
ale gratki dla Was wszystkich, ja aż boję się zajrzeć do odpowiedzi z przyro 🙁
a co w końcu te piszące angielski zaznaczyłyście w podstawie w słuchaniu prawda-fałsz? zdania znajomych i odpowiedzi w necie są podzielone, niektórzy mówią FPP, w necie znalazły się jakieś FPF...  🙄

dobra, mam już gdzieś to wszystko co było, dostanę się z palcem w... 😁 teraz tylko wyciągnąć oceny dla własnej satysfakcji i cieszyć się pogodą 😍
Maiia, bo odpowiedzi mogą być w różniej kolejności w poszczególnych arkuszach 😉
kaszmirowa2302, ja wiem, ale patrzyłam na konkretne pytania, w kolejności o godzinę, o to, e tam mają przyjść jacyś uczniowie i że mówiący jest uczniem 😉 akurat w tym zadaniu chyba wszyscy mieli taką samą kolejność, chociaż już w następnym w zależności od arkusza było różnie, to fakt.
Ja wahałam się między FFP i FPP. To drugie zaznaczyłam. 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się