Kącik Małolata...:D

Na Syrenke wpuszczają od 18 lat, dowody sprawdzają, nie wiem jak u Ciebie z wiekiem 😉
o nie, chcialam isc... bedzie trzeba cos wykombinowac albo bardzo ladnie sie usmiechac.
Miało być pięknie, ale wyszło jak zawsze 🙁
wilczyk, co jest?  :przytul:

Ja dzisiaj zaczęłam wiosenne sprzątanie w stajni i dookoła, padam 😵 Ale poza tym to dzień był zajebisty, jak nigdy, pomimo deszczu taki mega wiosenny! 😍
Miałam wracać do jeździectwa, ale oczywiście nie wypaliło :/
Gniadata   my own true love
29 kwietnia 2013 19:52
Alabamka jak o mnie chodzi to 18 skończone o dowod skladam jutro, ponoc u mnie na dzielni wyrabiaja w 2 tyg takze pewnie dowod juz też będzie 😉

btw, mysle ze jutro moja mama mnie zamorduje, bo wyszlam sobie ze zwolnieniem... wlasnej produkcji, a ona to sprawdza. ups...
Udanej Majówki Małolaty! 🙂
Dziękuję i nawzajem iwonka 😀. Gdzieś uderzacie na ten wyczekiwany weekend?  😎
A gdzie tam!  😂 Jutro do koni, w czwartek.. Może też jak się poszczęści. W piątek pewnie sprzątanie itd bo w sobotę siostry bierzmowanie.
Tak w ogóle znalazłam dokumenty  😎
I kupiłam mega kieckę na wspomniane wcześniej bierzmowanie. I to nie drogo, bo 50zł dałam.
I najważniejsze: poszłam dzisiaj do fryzjera. Ścięłam włosy. Z takich średnich, do łopatki, na... Króciutkie, z grzywką. Podobno jest ok. Muszę się przyzwyczaić. Mam nadzieje że nie będzie tak źle z układaniem, bo swoje włosy mam kręcone, a fryzura typowa do włosów prostych.  😜
Anioleczek, zdjęcie!

A mój plan na majowy weekend to: jutro terenik, pojutrze też stajnia, a w sobotę podbijamy zawody 😅 No i pewnie jakiś grill majówkowy się szykuje 👀
Ja mam zamiar tylko leżeć w łóżku i oglądać seriale 😀iabeł: Z wyjątkiem czwartku bo mam trening no i rano i wieczorem muszę konie puścić na wybieg i zabrać z niego. A tak to nie robię dosłownie NIC 😎
Jezu, leże w łóżku i mam otwarte okno, a za oknem się ustawiła jakaś kaczka i nap**la na caly regulator: kwa, kwa, kwa, no szał mnie zaraz trafi  😵 jutro będzie pasztet 😁 problemy Zofii W.
wilczyk, kaczka poprostu chce cię zmotywować do ruchu. A ruch to co? ENDORFINY!  😁 Od razu ci się humorek poprawi.

Kaszmirowa, NIE! Ewentualnie jutro, jak przyodzieję moją twarz w jakiś korektor, podkład i puder, bo inaczej koszmary gwarantowane. Już mi się przestały te włosy podobać. I jak wcześniej każdy mi dawał 18, to teraz będą dawać 30. Zobaczycie. Na jaką cholerę się ścinałam?!
SEN to endorfiny 😁 poszla sobie skubana, a taki bylby dobry pasztet 😁
Lecę na zdjęcia, nie mam się w co ubrać, trzymajcie kciuuuuki  💃
ja od poniedziałku siedzę u taty, dzisiaj chyba już idę do domu 😁 Wczoraj byliśmy na dłuuuugim spacerze, koń mnie ugryzł, mam na żebrach pięknego krwistego siniaczka 🤣
maiiaF ałć!


A ja mam potwornego doła.
maiiaF, uu, to niefajnie 🙂

A ja byłam na 2-dniowym rajdzie rowerowym. Zrobiliśmy dokładnie 146 km. A ja skręciłam nogę! 😁
mitery0322, na rowerze?! 😁

siniak się trzyma, ale przynajmniej już nie boli. Za to dzisiaj pobiegłam w nasze "góry" narazić moje dawno niekontuzjowane kostki 🤣
Zrobiłam szalone 3,5km! 😂 a ilu przystojniaków na trasie, huhuu 😎
maiiaF my z dziewczynami na majówce od kilku dni obserwowałyśmy chłopaków z jednego domku (nieco starsi +/- 20 lat) ale za to jaaaaacy fajni byli! No to sobie wymyśliłyśmy że sobie pobiegamy koło nich, może zagadają. Koło nich biegałyśmy jak na maratonie kilka kroków dalej padałyśmy i to dosłownie na twarz  😁 Grunt że zagadali po kolejnych kółkach bo więcej byśmy nie wytrzymały
Dobry sposób  🤣 Osobiście bym na to nie wpadła!
anioleczek - ja też  nie. Tylko Weronika stwierdziła że ona musi biegać, a że jedyna droga w miarę równa była koło nich to tak jakoś wyszło  😁  Potem tylko trochę pogadaliśmy, pośmałyśmy się z nimi i nagle bach 5 rano trzeba było iść spać 😀
notbelieve   Głupota nie boli.
03 maja 2013 15:33
dawno mnie tu nie było...
notbelieve - to opowiadaj co u ciebie  😉
notbelieve   Głupota nie boli.
03 maja 2013 16:08
oprócz tego że zakończyłem z jeździectwem na zawsze, to chyba nic ciekawego. ostatnio wszystko się pieprzy, rozwala, ale już się przyzwyczaiłem... :/ a co tam u was, małolaty?
notbelieve - dlaczego z tym skończyłeś raz na zawsze?

U mnie jak pisałam wcześniej majóweczka jedna z lepszych. Ale za to mamuśka mnie wkurza.
Gniadata   my own true love
03 maja 2013 18:19
Heeej, Małolaty, co tam u Was? U mnie trochę masakra :c
Wszystko się pieprzy poza kucunią (się pochwale, wczoraj chodziła prze, dzisiaj była kochana w terenie  💘 i nawet nie kaszle nic, mam nadzieje ze to się za bardzo nie zmieni ;p).

notbelieve, czemu kończysz?
Matuzaalem dobry sposób na podryw, w takich chwilach zaluje ze kaleka jestem o biegac nie umiem  😁
notbelieve, dlaczego?

Gniadata, co się pieprzy?

Ja dołączę do tych wiecznie niezadowolonych i w złym humorze. Zajadam ciastem. Swoją drogą, przepysznym!
Gniadata   my own true love
03 maja 2013 18:27
anioleczek try to guess, ze sie tak wyraze
ale jeden plus, w środę osiemnastka kolezanki, czuje ze może byc fajnie😉

Gniadata - ja też nie. Ten nasz bieg to jakieś 15 - 20 metrów max i 30 minut odpoczynku minimum  🤣
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się