Howrse gra :)

Eh. A ja jeszcze nie złapałam nic dla bursztyna. A jak można się wymieniać sprzętem?  👀
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
21 sierpnia 2013 18:30
Howrsowa on MOŻE dać diament codziennie, ale nie musi 😉 Calore chyba pisała, że jej kilka dni pod rząd nie dał 😵
Gniadata   my own true love
21 sierpnia 2013 18:33
właśnie miałam napisać to co CzarownicaSa 😉
ha, zwerbowałam znajomych i mi klikają ekwipunek  😀iabeł:
Howrsowa   Nie jestem tym kim nie jestem
21 sierpnia 2013 18:40
Wiecie czego najbardziej nienawidze na howrse- tych porąbanych dokonań
Już się cieszyłam że zrobiłam dokonanie Kup konia powyżej 25 lat z um 0 (to cholerne dokonanie kosztowało mnie 80 100), atu mi wyskakuje zdobądź w zawodach  1 eq




Ale na świat nie można patrzeć przez czarne okulary 😅
Dzięki temu  zdobyłam
kolejne dokonanie = bliżej trofeów
pięta achillesa = małe co nie co z cr
koń ponad 25 lat = uśmiercanie na kupon = kupon
kupon = sprzedaż do gracza Czarna = 110 000 eq 👀 👀 👀

PS Nie wiem czemu ale emotikona  😵 jest najczęściej używaną przeze mnie na forum  :emot4:
Howrsowa   Nie jestem tym kim nie jestem
21 sierpnia 2013 18:42
właśnie miałam napisać to co CzarownicaSa 😉
ha, zwerbowałam znajomych i mi klikają ekwipunek  😀iabeł:


Gniadata, a jak można to zrobić, bo ja mam inny email niż na koncie mam napisane i nie moge tego zrobić 🏇 🏇
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
21 sierpnia 2013 18:43
Ja ciśnienia na Bursztyna nie mam, choć będę otwierać paczki z ekwipunkiem żeby jakieś fajne rzeczy z cr trafić. A może i boski wpadnie 😉 zobaczymy. Póki co mam cale 8 kuponów 😁
Gniadata   my own true love
21 sierpnia 2013 18:45
Howrsowa po jeden: weź przystopuj troche z tymi emotami bo juz dostaje oczopląsu.
po dwa: edytuj posty.
po trzy: przez fejsbóka.

CzarownicaSa ja z partnerskich złapałam 10 diamentów, otworzyłam róg i.. cooo za śmieci  😵
na Bursztyna też nie mam parcia. prędzej na UH czy RO. no a poza tym, troche funu mi daje ta promocja, przynajmniej dopóki całkiem-całkiem mi idzie, potem może być gorzej  😁
W sumie ja mam parcie na jakiegokolwiek boskiego czy specjalnego konia bo nie mam żadnego także..  😁

Ja sobie troszkę przystopuję, pozbieram sobie ekwipunek a później jak będę mieć już więcej to "ozdobię" konie  🤣
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
21 sierpnia 2013 18:55
Gniadata ja się właśnie pokusiłam na "darmową" ofertę partnerów. Przyszedł mi sms za 3,60 😎 Także lipa :/
Howrsowa   Nie jestem tym kim nie jestem
21 sierpnia 2013 18:56
Kto chce się powymieniać emailem i facebookiem  🙇 🏇 🙇 🏇 🙇

email: podaje na priv bo chcę wiedzieć kto jest aktywnym graczem i wiem że mam  🤔wirek:
Gniadata   my own true love
21 sierpnia 2013 18:57
ja dlatego podaje numer który kupilam kiedys jakos na wakacje bo tylko tam, gdzie jechałam działała ta sieć  😎 no i staram sie wynajdować te oferty w których nie trzeba podawać numeru, jest kilka gdzie tylko mail i dane personalne (troche pościemniałam  :icon_redface🙂
wytłumaczy mi ktoś jak krowie na rowie, o co kaman z tym mailem? wpiszę te trzy maile fałszywe czy tam serio do ludzi i co dalej? :kwiatek:

aaa, faktycznie pisałam o Kwarcu, że różnie te diamenty daje 😉 ale ja się bawię w tego Bursztyna. dopóki nie wymaga to wydawania realnej kasy, to co mi szkodzi? co mam innego robić? 😉 brakuje mi tylko siodła i gumek. powinnam dać radę.

jak patrzę, na te nowe boskie, to zaczynam się trochę wkurzać. Bursztyn - może da łaskawie diament, jak się obudzi. Io - no weź tu człowieku zajmij 2 x 2 miejsce (ciekawostka - moim ani razu nie zajęłam, Cierp1eniowym mnóstwo razy :zemdlal🙂. Pluton - może da diament przy przejażdżce. Kwarc- może da diament... te konie wiatru całkiem nieźle wypadają, przy tych wynalazkach :/
Gniadata   my own true love
21 sierpnia 2013 19:01
calore ja podałam 3 moje z jakiś onetów, gmailów i interii, i w sumie nic dalej z tym robić nie umiałam, a bonus jak sie trzyma tak się trzyma od dwóch bodajże "wystaw" 😉
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
21 sierpnia 2013 19:03
Ja z boskich mam tylko darmozjady Snow, Mgłę i Oceana :/
Cierp1enie, mogę, nawet ubrałam jednego i dałam do oceny 😡


to dobrze, bo ja dalej mam błąd, to jak coś to ubieraj mi konie, to potem cr sobie wybierzesz za pkt
Gniadata, to spróbuję też tak 😉 w sumie też mam 3 maila, ciemnota ze mnie 😉 ja kliknęłam też na fejsowy bonus i też dostaję za to punkty, ale nic na fejsie nie widziałam, więc nie wiem, jak to działa.
Howrsowa   Nie jestem tym kim nie jestem
21 sierpnia 2013 19:21
Misskiedis
faktycznie darmozjady. I to niesprawiedliwe bo niedość że nic nie dają to nawet wyglądają gorzej 👿
Ale kiedyś to było HITEM....
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
21 sierpnia 2013 19:22
Howrsowa, przynajmniej łatwo można je było zdobyć 😁
Gniadata   my own true love
21 sierpnia 2013 19:25
calore mi na fb sie wyswietlilo. to skasowałam, bo nie lubie zawalania tablicy. i nic. ale sie okazuje, ze przydaje sie ten link z tego, bo dzieki niemu wlasnie znajomi mi nawciskali ekwipunku  😎
Howrsowa   Nie jestem tym kim nie jestem
21 sierpnia 2013 19:26
Misskiedis

Kiedyś można było a teraz zapomnij 😵
Nie sądzę aby dawniej do zdobycia boskiego potrzebne było 25 kuponów!!!!! 🤔wirek:
ale kiedyś te konie serio coś dawały. i to regularnie.
dalej nie kumam, jak działa ten bonus za maila, no ale mniejsza, ważne, że w ogóle 😉
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
21 sierpnia 2013 19:33
Howrsowa, na snowa i mgłę nie wydałam chyba nawet 1 kuponu 😂
Howrsowa   Nie jestem tym kim nie jestem
21 sierpnia 2013 19:39
A ja na Kajkiasa wydałam 11 i  i tak go nie mam 😵



PS po pierwsze : o co chodzi tak wogóle z tym uśmiercaniem koni bo nie do końca wiem 🙇
po drugie : Mam dowód mych słów; Koń który ma najwięcej punktów na howrse pl w paradzie nie ma ani owijek ani tych cholernych " kapot " pod kolor a jego noty wyglądają ... 🙇
Ocena jury
Punkty jury 67
Bonus koloru 7
Bonus za udział 40
Bonus z Facebooka 34
Bonus za email 34
Bonus VIP 46
Suma : 228 punktów


W takim tempie to można i 2 Bursztyny zdobyć 💘
Howrsowa, e to lipa na tym pl, na com najlepsze konie mają 431 pkt i to jest full wypas, wszystkie bonusy, siodło i ogłowie west i różowa reszta sprzętu 😉
Czołowa hodowla koni luzytańskich na howrse.pl zarówno pod względem PG, jak i umiejętności неправильные пчел ogłasza nabór!
Wymagania hodowli:

-możliwość wyBLUPowania co najmniej 6 koni tygodniowo,
-dostęp do PD/OM,
-dostęp do Skype(tylko pisanie 🙂 ),
-dojrzałość
-chęci i zapał!

Zanim się zgłosisz, upewnij się, że spełniasz wszystkie wyżej wymienione warunki.
Wszystkich chętnych proszę o zgłoszenie się do Alicred na Howrse.
Nie przegap okazji! Może to jedyna taka szansa?
calore mi też nic nie wyświetliło na fejsie, ale przynajmniej punkty są 😀
Może ktoś chce się wymienić z com na pl najlepiej na to samo, chociaż mogą być też kupony:

Philosopher's Stone
x 3
Horn of Plenty
x 2
Chronos' Timer
x 2
Morpheus' Arms
x 1
Fertility Wand
x 4
Artemis' Arrow
x 3
Howrsowa   Nie jestem tym kim nie jestem
21 sierpnia 2013 20:58
Howrsowa, e to lipa na tym pl, na com najlepsze konie mają 431 pkt i to jest full wypas, wszystkie bonusy, siodło i ogłowie west i różowa reszta sprzętu 😉



calore, o tym też wiem i załamuje mnie to że howrse.pl ma taki niski standard w porównaniu z innymi serwerami 🙄 😕
Gniadata   my own true love
21 sierpnia 2013 21:13
tak odnośnie ogłoszenia Plackowatej - jak Wy dziewczyny to robicie, że tak szybko udaje Wam się wytrenować te konie, umiejętności podobijać do końca, wyBLUPować i w ogóle, w tak krótkim czasie  🤔 nie żeby coś, to nie na mój użytek, ja sobie po prostu pyrgam w to i do żadnej hodowli nie zamierzam dołączać bo i czasu nie mam, po prostu mnie to zastanawia
Gniadata, zależy od tego czy masz rzeczy z CR. Z Klepsydrą i Objęciami konia można wytrenować w jeden wieczór. Jak mu się da jeszcze Wodę Młodości to moje konie są wyBLUPowane w wieku 7 lat. Trzeba wykorzystywać na maxa każdy "koński" dzień czyli energię i naprawdę można wytrenować konia szybko.

Konie bez rzeczy z CR wytrenowuję tak do wieku 13-14 lat. 
Gniadata   my own true love
21 sierpnia 2013 21:39
to jestem ułomna. mam klacz z wodą, co prawda dosyć późno daną (bo się wcześniej nie ogarnęłam, że mam to w zapasach), kupiłam już początkowo wytrenowaną, ponad 15 lat a ja cały czas staram się dobić dwie umiejętności  😵
nie umiem, no nie umiem. ja sobie w spokoju nabędę jakiegoś roga i będę go mnożyć i zarabiać na potomkach. o. taki plan.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się