Końska rewia mody cz. VII (2013)

DressageLife, zdjęcie w całości poprosimy!  😅
wątek zamknięty
jett   success is the best revenge
15 grudnia 2013 15:22
Ja mam poglądowe zdjęcia nowych caballi 🙂
Burgund:


i czekolada z polarówką Yorka:
wątek zamknięty
Londstreet   Biszkopt z czekoladą
15 grudnia 2013 15:42
Czekolada super i bardzo pasuje do derki. 🙂 Jak się nazywa kolor lamówki?
wątek zamknięty
Sacramentia - masz racje, brillant wyglada na śmiesznie małego, choć to normalny full. Tylko koń dinozaur 🙂

edit
jett - w czekoladzie pięknie 🙂 ta karmelowa lamówka i jaśniejsze motywy na derce fajnie ze sobą współgrają
wątek zamknięty
Gagulec   Mistrz lokalny
15 grudnia 2013 16:51
jett - zdecydowanie czekolada!

A tu my w brazowym Niciaku 🙂

wątek zamknięty
Livia, burgundy przepięknie wygląda na karych, mojego chyba nigdy się nie pozbędę  👀
sacramentia ocean wyszedł jak royal! A Siwy jest ogromny ;>
Ratana kolor pasuje idealnie do siwych, tylko czy to jest pony, czy Twój koń jest taki duży?  😀
misia997, to Lucky Luck? Pomysł świetny, połączenie kolorów też! Teraz tylko fota na koniu .. 🙂

Ja ostatnio weszłam do jeździeckiego szukając zwykłego kantara na padok, byleby nie Eskadrona, bo Aramis w takich dłużej chodzić nie może. Zgadnijcie z czym wyszłam .. Nie dość, że na padok kupiłam wściekle żółty, kanarkowy kantar z Horze, to nie mogłam się powstrzymać przed Eskadronem Apricotem, no bo przecież do czyszczenia będzie ładny ..  😁 Moja logika jest bezbłędna :P Na dodatek Aramis nie wydaje się być zachwycony moim doborem kolorów ..

wątek zamknięty
jett bardzooo mi się podoba w tym brązie. Zainspirowałaś mi 🙂
wątek zamknięty
jett, w czekoladzie zachwycająco! choć i w burgundzie koniowi do pyska 😉
huzarova, mi tam się podoba w żółtym 😀
wątek zamknięty
Oba bardzo ładne. Zaczynam się przekonywać do brązów na ciemnych koniach 🙂
Do mnie przyszedł nowy pad od Okunki. Jutro zrobię fotkę na modelu.
wątek zamknięty
Gagulec - kucykowi pięknie w tym niciaku, zdecydowanie Wam pasuje ten kolor 🙂
huzarova - brillant wygląda jak poniak, chociaż to full - to przez to, że koń jest ogromny 😀 W cottonach wygląda bardziej proporcjonalnie, ale brillanty są odrobinkę mniejsze niż cottony. A Twoje kantary bardzo fajne, ale zrób zdjęcie apricota w lepszym świetle 🙂 Bo to bardzo fajny kolor i założe się, że na żywo jest szał, ale na tym zdjęciu wyszedł jakoś blado i nijako.
wątek zamknięty
Renifer Birma w cottonie navy, kaloszkach i kantarze z nici 2013/14
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
15 grudnia 2013 22:14
Blackrose kiepsko widać 😉

huzarova ale się świeci ten żółty kantar  😁 Przynajmniej koń Ci się nie zgubi 😉
wątek zamknięty
Gagulec, 😍 Czesław!

jett, ślicznie 🙂
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata z telefonu robione, ale niedługo będę miała lepsze 😀
wątek zamknięty
jett czekolada szał  😍
wątek zamknięty
sacramentia   this strange kind of love...
16 grudnia 2013 14:41
Livia no jest! tylko jakoś go nie widać  😎 ale przysięgam że jest! dzięki  😀

huzarova no trochę rojalowato faktycznie. Ale telefonem ciężko jego kolor uchwycić. Gruby może ogromny nie jest ,,wysokościowo"...ale za to muskulaturę ma imponującą ku mojej uciesze 😀

Gagulec, jett prześlicznie waszym w brązach!  😜
wątek zamknięty
jett   success is the best revenge
16 grudnia 2013 15:17
Londstreet, dziękujemy, a lamówka to karmel  😉
Gagulec, zamawiając pady bardziej byłam przekonana do burgunda, ale jak założyłam czekoladę na konia to przepadłam  🙂
RatiNa, miałam nadzieję, że ładnie zagra z gniadym koniem, ale nie myślałam, że będzie aż tak fajnie  😀
Chess, toż to od dawna wiadomo, że brąz na ciemnych to strzał w 10!  😀
Ratana, harja, Burza, Louisa,sacramentia, dziękujeemy bardzo!  :kwiatek: :kwiatek:
wątek zamknięty
jett, burgund mi się już przejadł jakoś - dużo go wszędzie 😁 A czekolada to prawdziwy szał!! 😍
wątek zamknięty
Zmieniam wiadomosc bo sie wszyscy czepiają 🤔
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnmute.gif[/img] Calkowita edycja posta
wątek zamknięty
Czy dralon Eskadrona diagonal tez wypada taki niewymiarowy jak inne dralony (rozmiar jest wiekszy) ?
wątek zamknięty
Blackrose, abstrahując od tego że czaprak lekko nie w moim stylu, to dopasowanie sprzętu do konia i jeźdźca to jakiś kosmos 🤔 Czy to jest siodło ujeżdżeniowe?
wątek zamknięty
I ochraniacze wielkie, aż się zsuwają. Dziwne że się nie obciera od nich.  🤔
wątek zamknięty
Orzeszkowa a co tu Twoim zdaniem jest niedopasowane?
wątek zamknięty
napierśnik i podogonie o_O
wątek zamknięty
Orzeszkowa a co tu Twoim zdaniem jest niedopasowane?


Siodło leży na łopatkach i jest stanowczo za długie dla konia - kończy się na kręgosłupie lędźwiowym. Dla jeźdźca za duże siedzisko i za długa tybinka.
wątek zamknięty
Siodło akurat fakt jest za wielkie, ale reszta jest ok tym bardziej, że do kucyków często ciężko wszystko dopasować
wątek zamknięty
somebody serio?  🤔 według Ciebie na tym zdjęciu wszystko jest ok bo to kucyk i bardziej dopasować się nie da? nawet ogłowia? fajnie, że się dziewczyna chwali czaprakiem i ładne ostre zdjęcie, ale ten sprzęt wszystko psuje  😉
wątek zamknięty
serio, ogłowie?  🤔
wątek zamknięty
jak dla mnie nachrapnik mógłby być niżej, ale to już taka pierdoła, najbardziej i tak razi to siodło..
wątek zamknięty
mógłby, nie wiem może ja się za dużo naoglądałam dużo gorszych obrazków niedopasowania sprzętu i to mnie jakoś specjalnie nie razi (poza siodłem na łopatkach)
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.