Fretki

Gryzie gryzie.....stopy tylko w grubych skarpetach a jak wchodzi pod moja koldre to stopy trzymam na zewnatrz...😉  mam nadzieje ze go oduczymy.
Ogólnie zasada jest taka, że jeżeli podgryza to nie uciekać ręką, nie pokazywać, że boli, iść hardo przed siebie.
To działa, ale znowuż ile się trzeba czasem "nacierpieć".
Witam od wczoraj jestem szczęśliwym posiadaczem fretki o imieniu Zośka  😍 Ale są z nią problemy , jest bardzo gryźliwa gania po pokoju jak oszalała ale  jak zobaczy nogi to gryzie albo jak ją chce się wziąć do klatki to  wtedy jest masakra co zrobić u poprzedniego właściela było tak samo . Zośka nawet gryzie psa 🙁 Co można zrobić
Witam od wczoraj jestem szczęśliwym posiadaczem fretki o imieniu Zośka  😍 Ale są z nią problemy , jest bardzo gryźliwa gania po pokoju jak oszalała ale  jak zobaczy nogi to gryzie albo jak ją chce się wziąć do klatki to  wtedy jest masakra co zrobić u poprzedniego właściela było tak samo . Zośka nawet gryzie psa 🙁 Co można zrobić



Wykastrować. W jakim wieku jest?
Nie cały rok 🙂 A ile kosztuje kastracja ?
zależy od weterynarza, musisz popytać.

Ja miałam fretki w 2004r, wtedy za kastrację płaciłam całe 50zł
jeszcze zobaczymy może jej minie 😉 młoda jest może dlatego ma takie wybryki 🙂
Kastracja czy implant tak czy siak musi byc wykonane. Bez tego raczej szybko bedziesz musial sie z ogonem pozegnac
efeemeryda   no fate but what we make.
17 grudnia 2012 09:08
My star
Tak jak Wistra piszę, nie ma tu na co czekać, sterylizacja samicy to koszt około 100-150zł i musi bezwzględnie zostać wykonana, ponieważ fretka, inaczej dostanie ropomacicza, jest to bardzo częsta przypadłość, praktycznie 100%szans, że dostanie, jest to oczywiście schorzenie śmiertelne i dużo bardziej kosztowne niż sterylka. Jeśli ma ona już około roku, nie wiadomo czy to jej pierwsza ruja, więc może mieć nawet początki schorzenia, czym prędzej do Weta, naprawdę nie masz na co czekać!!!
BASZNIA   mleczna i deserowa
17 grudnia 2012 10:35
Kochani, nie mam czasu czytac watku...

komus kiedys dawalam maskotki do wykorzystania przy fretkach.

Mam maskotki na wydanie. Rozna wielkosc, nie tysiace, ale costam jest. Czy ktos chce? A jesli tak to jakie?
🙂
Karmelek1700   Go Go Power Rangers!
07 stycznia 2013 14:50
To ja się pochwalę ostatnimi kombinacjami moimi i ogonka 😁
[KLIK]
Karmelek1700   Go Go Power Rangers!
13 lutego 2014 23:22
Up! Jak tam wasze ogonki? My z M pozdrawiamy!🙂
[klik]

Ale czaderski!  😜
efeemeryda   no fate but what we make.
14 lutego 2014 11:36
a tak mój gagatek się zabawia, jak odwrócę wzrok na dwie minuty 😀


w ogóle bardzo cicho w tym wątku  😉
A macie w mieszkaniach fretki z kotami?
Jak te zwierzali się między sobą dogadują?
efeemeryda   no fate but what we make.
14 lutego 2014 11:48
moi współlokatorzy mieli kota i kot się panicznie bał, ale jak fret był w klatce to do niego podchodził zaciekawiony.
Za to z moim psem (mam yorka) doskonale się bawią, więc myślę, że to nie powinien być problem  😉
Karmelek1700   Go Go Power Rangers!
16 lutego 2014 00:50
efeemeryda hehe znam to! U mnie to już w domu żadnego kwiatka nie ma, bo nie uszło upilnować...  😁 A wątek, no cóż, trzeba rozkręcić!  🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się