Końska rewia mody cz. VIII (2014)

anai dziękuję 🙇
:kwiatek: :kwiatek:
wątek zamknięty
ashtray, nie ma sprawy! 😀
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
14 kwietnia 2014 20:26
emptyline, dla mnie bomba w tym niciaku  😍
Livia, to jest B/Vertigo z aktualnej kolekcji wiosna/lato
anai, naczółek musi być w oprawie. nie same świecidełka albo przynajmniej nie białe. i to gigantyczne futro od rozety nachrapnika - out. chłopak ma delikatną, piękną głowe  💘
Londstreet, w ciapku b.fajnie 🙂
wątek zamknięty
Londstreet , dzięki, na izabelku wg mnie dużo ładniej niż na skarym 🙂
dairoxroxi właśnie mi nie daje spokoju ta Twoja anka, bo niby ładna, piękna i ciekawa, ale na zdjęciach jakoś tak dziwnie wychodzi i już sama nie wiem, czego to jest kwestia :P chyba musialabym na żywo ją zobaczyc 🙂
wątek zamknięty
sei, futro dziś pożegnałam. Nad naczółkiem myślę. I nad powrotem do czerni. Dzięki 😀
wątek zamknięty
deborah   koń by się uśmiał...
14 kwietnia 2014 20:38
anai, brąz na siwkach też ładny przeciez..
wątek zamknięty
deborah, myślę nad tym intensywnie, z czarnym łatwiej 😉
wątek zamknięty
anai jeśli możesz to koniecznie wymieniaj na czarny! Siwy w czerni to jest to! 😉
wątek zamknięty
CeraŁ   dużo dużo zmian..
14 kwietnia 2014 21:17
[ edit. nie aktualne ] przepraszam za off.  😅
wątek zamknięty
anai, jak masz opcje to wymieniaj!! Ja cierpię teraz z powodu brązu, ale szkoda mi całego sprzętu wymieniać :P
Ale powoli sie przyzwyczajam do brązu na Tangulcu, tutaj w derce Eskadron Mint i padzie Anky Madeira 😉





wątek zamknięty
xxagaxx, w madeirze pięknie! W derce też fajnie,  ale te wszystkie fiolety na nim wyglądają obłędnie!  (Wychodzi na to,  że muszę siodło zmienić,  więc jest opcja zmiany koloru 😉)
wątek zamknięty
xxagaxx, co to za tranzelka????? brązowa????
wątek zamknięty
Burza, brązowa, od p. Marka 😉 Miała być prosta, bez udziwnień, w wątku o ogłowiach ją pewnie widziałaś, ale na Siwego głowie sporo zyskuje 😉

anai, no wiadomo, niebieski i fiolet to kolory dla Siwków. Ale wydaje mi się że też mu w tym do pyska 😉 Szkoda mi niektórych rzeczy sprzedawać, zresztą nawet się nie opłaca, wiec Tango nie raz będzie występował w zestawach mniej "wow" :P
wątek zamknięty
xxagaxx, to jest ta z tłoczeniem? jezu CUDO na koniu... marzę o takim klasycznym nie za szerokim nachrapniku!
wątek zamknięty
Burza, jeśli mówisz o inicjałach to tak 😉
wątek zamknięty
Dziewczyny a ja czekam na relacje różowych czapraków z najnowszej kolekcji eskadrona ! 🙂 odkładam na nie dolary, ale nie potrafię się zdecydować który z różu wybrać  🙄  więc liczę na jakieś zdjęcia, które pomogą mi podjąć decyzje 🙂  ciekawa jestem jak te kolory się mają do pink ( chocochip/pink) ?  👀
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
14 kwietnia 2014 23:17
anai, w czarnym byłoby mu chyba ładniej (przynajmniej jak mocniej wysiwieje, bo teraz ciemne brązy są ekstra) i nie wiem czy meksykan (o ile nie jest konieczny) to generalnie najlepszy pomysł na jego główeczkę. 🙂 I fiolety do brązu moim zdaniem są fajne. 🙂
xxagaxx, madeira ładnie, ale no właśnie, dla mnie już za jasny ten koń na brąz. 🙁 Aczkolwiek wygląda ładnie, schludnie, nie ma po prostu efektu "wow".
sei, dzięki.
Londstreet, no właśnie, także już chyba wiem, co chcę kupić.
Ratana, dzięki! Tylko to nie nasz komplet niestety, także powtórki na razie nie będzie. 🙂 Są moim zdaniem ciutę bardziej intensywne no i światło na mnie mniej padało, więc wyszły ciemniejsze.
dairoxroxi, bardzo ładnie w tym french. O, jakbyś zerknęła, a nóż się ostało 125?
harja, ale, że aż tak? 🙂 No dobra mi też się podoba, już się czaję na tę Ankę true blue i będę szukać derki. :P

A na koniec Lusia w polopadzie olive i owijkach lemon:

wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
14 kwietnia 2014 23:19
xxagaxx, nie sluchaj! siwki w ciemnym brazie to jest TO!
wątek zamknięty
emptyline Weronika w końcu upolowala ten pad? 😉
wątek zamknięty
emptyline, dlatego własnie ten ciemny brąz jest taki ciemny 😉 Tak jak pisałam, nie będę z powodów szmatoholicznych wyprzedawać całego sprzętu bo mnie po prostu na to nie stać i szkoda kasy. Siodło i tak zmieniam, ale cała reszta gratów jest brązowa.  Będziemy musieli przeżyć :P

Koloru Olive wybitnie nie lubię ale z owijkami ten pad sporo zyskuje.

kujka, ha ha, powoli się przekonuje 😉
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
15 kwietnia 2014 08:13
Londstreet, dzięki 🙂 Ten NG wygląda fajnie, ale z granatowymi owijkami będzie o niebo lepiej 🙂 Masz może zdjęcie tego czapraka na karym koniu? 🙂

dairoxroxi, dzięki! Ja tam go lubię w kucyczkowej wersji 😜

anai, z czarnym sprzętem zdecydowanie łatwiej i on do wszystkiego pasuje. Bardziej mi się też na siwki czarny sprzęt widzi 🙂

xxagaxx
, w Madeirze super!
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
15 kwietnia 2014 08:24
xxagaxx, nie no jasna sprawa! 🙂 Mi się na Lusi Olive bardzo podoba, aczkolwiek lepiej dziewczyna wygląda np. w fuksji. :P
ashtray, upolowała. 🙂
wątek zamknięty
Londstreet   Biszkopt z czekoladą
15 kwietnia 2014 14:08
emptyline, nawet wędzidło pod kolor. 🤣
Livia, wrzucałam niedawno na skarej. 🙂
http://re-volta.pl/galeria/foto/113546
http://re-volta.pl/galeria/foto/113547#f
wątek zamknięty
Nasz ukochany komplet. Czaprak Harry's Horse, ochraniacze Fair Play Pro. Miłości  👀



wątek zamknięty
emptyline, tak, właśnie aż tak! 😀
xxagaxx, wow, pięknie mu i w derce i w padzie!
a co do brązów na siwkach - jestem na tak, ale tylko na takich już niemal białych np. jak koń xxagaxx 😉 choć wiadomo, że czarny pasuje praktycznie do wszystkiego i żaden problem dobrać do niego szmatkę 😉
wątek zamknięty
Ratana No najlepiej złapać kogoś z padem i samemu zobaczyć 🙂
emptyline Spoko, bardzo możliwe, że mają bo kucykowe rozmiary często im się ostają
ej_anka Hmmm... kolor jest bardziej zbliżony do tego co wcześniej wrzucałam na 'sucho' 😀
xxagaxx Ślicznie twojemu siwemu i w derce i w padzie!! 😉

Dzisiejsze również na szybko przed deszczem zdjęcia dzieciaka:
Derka Nici i kantar magneta NG


wątek zamknięty
dairoxroxi, ja zwykle uroczo, mimo że nie jest to moja ulubiona kolekcja  😉
wątek zamknięty
Czy ktokolwiek, gdziekolwiek widział (o ile istnieje) uwiąz do kantara denim/white/navy z nowej kolekcji Eskadrona?
Livia spowodowała u mnie ciężką chorobę na denima, a uwiązu nie mogę znaleźć  🙁
Błagam o pomoc, wiecie jak to jest z tymi szmatoholiczymi pragnieniami..  🙇
wątek zamknięty
Dziewczyny, mam dylemat. Jestem w trakcie wymiany sprzętu i nie bardzo wiem co i jak - może ktoś doradzi.
Mianowicie - siodło ma kolor london i tu się problem zaczyna i kończy.
Nie wiem, czy koniecznie kupować puśliska i popręg w tym odcieniu - no i co z ogłowiem i napierśnikiem? 😵
Na zdjęciu owe siodło, puśliska i popręg jeszcze czarne, ogłowie i napierśnik ciemny brąz.
Jeżeli ten dział się do tego nie nadaje - proszę o przeniesienie, ale doszłam do wniosku, że nikt mi tak nie pomoże jak szmatoholicy :kwiatek:
wątek zamknięty
Fokusowa , mnie Livia też zaraziła, ale poszlam w kantar NG demin white navy ;-) choć rozważam jeszcze łęzkę ;-)
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.