kącik skoków

Ja mieszkam 35 km od Sielanki  😁  😎
A pokoi nie ma bo jest reprezentacja czy coś 😉
Klami - Jestem Twoja wielką fanką . Jeszcze większą twojego ogóra  😍 . Zawsze jak mi się wydaje, że mój ogór jest już za cięzki na skoki  😁 , to patrze na was , i jest mi lepiej  😀.
My po inwestycjach w tym roku, raczej sezon sobie odupuszczamy . Może gdzieś pojedziemy , ale to dopiero jesienią  . Nigdzie nam się nie śpieszy🙂. Dla nas , to tylko zabawa  😀.
Ale kibicuje tu wszystkim , i cieszę się waszymi osiagnieciami  😀  :kwiatek:.

parkur treningowy Januszewo 09.2013

armara, dzięki za info.
A może ktoś się orientuje koło której zaczną się finały seniorów?
Żeby nie było tak, że przyjedziemy 100 km, a tu mistrzostwa się skończyły 😀.
Relacja w TVP jest od 12 albo 12:55, więc jakoś pewnie tak będzie finał.
lusia722, co w końcu bierzecie na MP ?? Ryżol idzie ?

figaro2046, hahaha... dzięki.  😀  Nie mam ślązaka, czy czegos w tym stylu żeby miał być "ciężki". To taki typ ogiera jest, mocna bardzo silna góra mięśni. On wygląda jak smok, ale rusza się lekko, a skacze juz w ogóle leciutko.
Witam ponownie! Pisałam w tym wątku dwa tygodnie temu o swoim koniu,który stopuje przed przeszkodami bo brakowało nam impulsu i dążności do ruchu na przód. Zastosowałam się do porad udzielonych mi w tym wątku i chciałam się podzielić efektem. 😉 Koń co drugi dzień chodzi w teren. Raz na typowe szaleństwa i galopy kondycyjne,a innym razem dla relaksu. Oprócz tego pracujemy ujeżdżeniowo zachowując cały czas impuls do przodu. Efekt jest taki,że nie poznaję konia! To dopiero dwa tygodnie odkąd posłuchałam Waszych porad,ale efekt widać natychmiast. Koń zrobił się dynamiczny,chętny do ruchu na przód.W terenie idzie jako czołowy i chce iść ciągle do przodu,w galopie szaleje,aż ciężko go zatrzymać. Na ujeżdżalni jest chętny do pracy, zaczął zdecydowanie dynamiczniej chodzić,nie muszę go pchać i dzięki temu skoki zaczynają wychodzić nam coraz lepiej. 🙂 Byłam z nim w niedzielę na zawodach i dwa parkury LL i parkur w L klasie przejechałam na czysto,a koń rwał się do przeszkód. 🙂
Dziękuję Wszystkim serdecznie za pomoc!!!  :kwiatek:
Ferna1991, gratulacje! re-volta czyni cuda 😎
Ferna1991, super wieści 🙂
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
02 lipca 2014 14:25
Ferna1991, re-volta zmienia jeździecką Polskę, co widać na przestrzeni lat 😉 Bo to co cechuje rozwój to sprawny przepływ informacji 🙂 Oczywiście to forum nie jest bogiem i nie ma licencji na jedyną objawioną prawdę, ale jak widać jest pomocne 🙂
armara załapałam się na jedno zdjęcie z Gajewnik!  😍

Jakie plany startowe? Ktoś oprócz margaritki się wybiera do Gałkowa? Może zabiorę dwie furki jak mi trener pożyczy starego przyjaciela  😉
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
02 lipca 2014 15:56
a ja trochę zmienię temat: http://www.horseandcountry.tv/episode/emotional-derby-win-trevor-breen

wygrane najtrudniejsze chyba derby skokowe na świecie na koniu bez oka 😉
armara załapałam się na jedno zdjęcie z Gajewnik!  😍

Zanim skojarzyłam, że Ty to Ty to się przejazd skończył, więc tylko jedno  😵 😁 przykro mi 🙁
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
02 lipca 2014 17:00
Klami z tym właśnie w tym roku był ogromny problem, i w sumie miał go rozwiązać ostatni trening, ale nie pomogło.
Koncepcji było kilka w końcu na 100% jedzie Ryżol i chyba dołożymy mu Ciasteczko.
Może w przyszłym roku przejdzie mój pomysł, bo w tym roku za późno na niego wpadłam.
A ciasteczko to Cassato czy Carano ?  😎
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
02 lipca 2014 18:50
Zdecydowanie ten pierwszy  💘, ten drugi jest Karaluchem  🤣
Ahhaha ok 😉 No to do zobaczenia w każdym razie  💃
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
02 lipca 2014 20:01
Gdyby ktoś był z aparatem to bardzo ładnie się uśmiecham o zdjęcia moich śmierdzieli :kwiatek:
Matko jak mi brakowało MP w Warce  😜 Byłam dziś na przeglądzie, widać, że wrze - grabią sprzątają, równają. Wreszcie Sielanka tętni życiem  💃 No i pogoda chyba dopisze  😍

Kilka fot z przeglądu




GALERIA
armara, będzie upał straszny!
lusia722, stoję praktycznie na przeciw waszych koni 🙂
Upału to ja nie zamawiam ! 😉
Będzie relacja on line?
jest już na ŚK
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
04 lipca 2014 15:46
Zuzu. serio? Ja bardzo słabo ludzi z re-volty kojarzę. Taka kasztanka z łysiną?
Bischa   TAFC Polska :)
04 lipca 2014 16:10
armara, Siwego masz? :kwiatek:
lusia722, si 🙂
Tak zmieniając temat, przepraszam ale muszę:


😍 😍 😍 😍
Bischa
Bischof nie startuje przecież. Ja dziś w Warce byłam, ale tylko przejazdem - jutro i w ndz będę siedzieć więcej 😉
Czy ktoś z was startował/zna stajnię:

https://www.facebook.com/pages/Stajnia-Pasja-Brachlewo/146601848830434?sk=photos_stream

Jestem ciekawa jak tam podłoże
Czy ktoś startuje jutro w Karolinie? 🙂
Bischa   TAFC Polska :)
05 lipca 2014 10:09
O, to ja wypadłam z obiegu..
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się