Końska rewia mody cz. VIII (2014)

bawarka,  ale koszmarek ten ES. albo kosmicznie krzywo ten "pas" pionowy wszyty, albo roluje się jak baranie rogi (nie wiem w sumie co gorsze... bo rolowanie NOWEGO czapraka to kosmos...)

mnie to autentycznie przestało bawić. Wyprzedałam wszystko co miałam, nawet stare Anky. Z nowych kolekcji albo mega odpust - eskadron albo mega szmata-Anky. Pasuję, teraz będę wchodzić w caballa/jarpola jak kupię siodło na Bułę.
wątek zamknięty
[quote author=Budlejowe_love link=topic=93531.msg2161188#msg2161188 date=1408050485]
Aczkolwiek Horze to istna owijkowa tragedia  polar się zwija zsuwa z nogi konia (nie jest to kwestja złego zawinięcia ) bardzo nie polecam .
[/quote]

no co wy? mam Horze i jak dla mnie wygrywają z polarowymi FP które nie dość że się strasznie mechacą, to jeszcze jak się je zbyt mocno naciągnie zwijają się na brzegach  🙄
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
16 sierpnia 2014 22:42
Dżastin, moje Horze tak robią. Rolują się i naciągają jak szalone...
wątek zamknięty
Mam kilka pytanek dotyczących czapraków Eskadrona i Caballa ponieważ pierwszy raz kupowałabym coś z tych firm. Mam siodło 16 więc w Eskadrona lepiej celować w pony czy w VS? (najczęściej byłby używany na kucach). Jeśli pad Caballa to lepiej wypełnienie miękkie czy sztywne (mocno sztywne, czy znowy miękkie to taka szmatka?). Grzbiet profilowany, czy prosty(które pady lepiej sie układają)? I jeśli ktoś mógłby podać, to wymiary padu wszechstronnego Caballa. Z góry dziękuję za pomoc  :kwiatek:
wątek zamknięty
Czy posiada ktos zdjęcie czparaka yorka cristal lub padu yorka arwili tej czarnej?? na koniu oczywiście
wątek zamknięty
Budlejowe_love   - Kuc Grupy D ? - Tak owszem 177 cm w kłębie <3
17 sierpnia 2014 10:52
Mam kilka pytanek dotyczących czapraków Eskadrona i Caballa ponieważ pierwszy raz kupowałabym coś z tych firm. Mam siodło 16 więc w Eskadrona lepiej celować w pony czy w VS? (najczęściej byłby używany na kucach). Jeśli pad Caballa to lepiej wypełnienie miękkie czy sztywne (mocno sztywne, czy znowy miękkie to taka szmatka?). Grzbiet profilowany, czy prosty(które pady lepiej sie układają)? I jeśli ktoś mógłby podać, to wymiary padu wszechstronnego Caballa. Z góry dziękuję za pomoc  :kwiatek:

 
Caball wypełnienie sztywne , ja mam i jestem zachwycona jest mięciutkie i wgl . a co do eskadrona pod siodło 16 na kucyki proponuję wersje pony , w fullach konie będą wyglądać  jak w derkach a nie w czaprakach :P
wątek zamknięty
Budlejowe_love może nie takie kucyki aż, ale coś koło 140cm 😉
wątek zamknięty
gdzie można jeszcze odstać eskadrona big square ?
wątek zamknięty
anil22,


Zero zarzutów, poszedł w świat bo się nie mieścił pod Passierem GG.
wątek zamknięty
o dzięki wielkie 🙂 chyba się na niego zdecyduję.Tylko  nie wiem czy pierwszy ten czarny czy mazarina blue. Mam juz jeden taki pad i jest super.
wątek zamknięty
Haffek jeśli chodzi o Caballe mam i miękkie, i sztywne. Jakoś jednak wolę miękkie.Zdecydowanie do szmatek im daleko. Grzbiet tylko profilowany żeby nie powodować ucisku na kłąb.
wątek zamknięty
Haffek, ja na kuca 145cm zawsze brałam normalne czapraki Eskadrona, nie pony i wyglądały dobrze 😉
wątek zamknięty
Budlejowe_love   - Kuc Grupy D ? - Tak owszem 177 cm w kłębie <3
17 sierpnia 2014 21:46
Haffek , popatrz na Całusa . Nie mam pojęcia ile ma wzrostu ale wygląda na koś koło 140 i wygląda w czapraku full dziwnie  😜
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
17 sierpnia 2014 23:27
Budlejowe_love, dlaczego dziwnie? Ma 143cm. W DL-ce wygląda źle, w VS wygląda dobrze. Poniaki są za małe pod moje siodła.

wątek zamknięty
Haffek, też bym brała fulle na te większe kucyki.

To jakiś cud, zawsze chciałam burgundowego niciaka.  💘
Oby tylko logo nici w tym roku było ładne.
wątek zamknięty
Nadrabiam tutaj trochę, bo przez ten wyjazd weekendowy troszkę się opuściłam 🤬
Ratina cudownie w łezce! no i oczywiście blue jest cudowny 😜
dairoxroxi, wabankowa siwkom to jednak świetnie w różach 😉
juliadna oszalaaaałam! 💘
Burza jak ja uwielbiam czernie, ale pod brązowym siodłem jakoś mi nie współgrają 🙄

Ja jak na złość jak mam fajne szmatki i mogłabym się z Wami podzielić zdjęciami, to zapomniałam ich wziąć do konia 😤 ale na szczęście jeszcze tylko tydzień i w końcu coś tu dodam, a nie tylko Wam słodzę :kwiatek:

Nie mogę się doczekać już nowych kolekcji, krąży za mną iceblue .. no może jeszcze darklime i deeppink 😜
wątek zamknięty
A pod siodłem 16 czaprak fula Eskadrona źle nie będzie wyglądał? :P
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
18 sierpnia 2014 08:15
Haffek, moim zdaniem źle nie będzie, trochę będzie to siodełko kuse pewnie, ale raczej nikt się nie będzie łapał za głowę mowiąc "ło la boga, ale masakra". 😉
wątek zamknięty
Budlejowe_love   - Kuc Grupy D ? - Tak owszem 177 cm w kłębie <3
18 sierpnia 2014 08:19
emptyline , jakoś strasznie zapadł mi w głowie  ten obraz Całusa w tym gigantycznym balticu i wszystkie pozostałe czapraki poszły w niepamięć . Przepraszam , wybaczysz  :kwiatek: ?
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
18 sierpnia 2014 08:28
Budlejowe_love, wybaczę, Baltic był faktycznie ogroooooomnyyy, ale to nie mój - pożyczony. 🙂
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
18 sierpnia 2014 10:07
anil, weź Mazarine pierwszego, ten odcień jest cudny 🙂

Haffek, zobacz sobie zdjęcia Minosi, ona ma siodło 16 i fullowe czapraki 🙂

wątek zamknięty
Haffek to trochę tak co się komu podoba; dla mnie Całus jest przepiękny, ale nie podoba mi się w czaprakach DL; ale w VS wygląda super 🙂 Mój koń jest duży, spokojnie mogłabym DL mieć, ale mam małe siodło ze skracaną tybinką, dlatego zdecydowałam się na PD. jak siedzę na koniu to nie widzę jak wyglądam, wiec mi to "rybka", czuję natomiast że mam łydkę "bliżej konia" bo nie zasłania mi jej czaprak - a to już mi nie "rybka" bo podnosi komfort jazdy i działania pomocami ;-)
Tyle opinii ile właścicieli.
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
18 sierpnia 2014 10:49
Ja się zgadzam z Gosią w sprawie czapraków PD - mam dużego konia, ale małe siodło, a dodatkowo nie lubię, jak spoza czapraka wystaje mi tylko pięta i stopa 😉
wątek zamknięty
Livia dziękuję bardzo za pomoc, pomoglaś mi najbardziej  :kwiatek: Dziękuję również wszystkim innym osobom, decycuje się jednak na pony 🙂 Muszę się jeszcze tylko dowiedzieć jakie wymiary mają pady caballa 🙂
wątek zamknięty
Haffek Caball szyje taki wymiar jak zapragniesz. Mi szyje poniaki ;-) Dla mnie fajnym rozwiązaniem dla małego siodła są też łezki - Livia wrzucała kilka zdjęć jakiś czas temu.
wątek zamknięty
srokate, a gdzie to brązowe siodło?

wątek zamknięty
Burza ale bez sensu napisałam 🙄 chodziło mi o to, że ja mam brązowe siodło 😁
wątek zamknięty
srokate, 🤣 ja też mam ale chyba planuję powrót do czerni.
wątek zamknięty
Moje chłopaki  😍

Dar w Nici Magenta  😁


Pamir w HKM LG Petrol
[img]https://lh6.googleusercontent.com/edpfzasYykRDzJGVkSx4n7-IOnzy12vW9lnvQ70gaKg=w783-h587-no[/img]
wątek zamknięty
Nirv, HKM bardzo ładny, byłam pewna, że to ES 😁
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.