Howrse gra :)

Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
08 lipca 2015 11:07
zobaczymy co z tego wyjdzie 😀


sprzedam uh za 2 kupony  🏇
bajaderka-zorro   But who to fuck am I to dare to accept?
08 lipca 2015 20:45
mam wszystkie 7 koni tęczy, jak zdobyć Secret Rainbow? tzn. chodzi mi o to jak sprawdzić zmienność pogody?
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
09 lipca 2015 06:46
Secret Rainbow nie ma jeszcze dostępnego.  Gdy dodadzą go do gry, powinien pojawić się automatycznie u graczy, którzy maja wszystkie konie tęczy.
Zmienność pogody, chyba sprawdzało się w OJcie.  👀
przyjmę puszki pandory na com :kwiatek:
bajaderka-zorro   But who to fuck am I to dare to accept?
09 lipca 2015 08:44
Secret Rainbow nie ma jeszcze dostępnego.  Gdy dodadzą go do gry, powinien pojawić się automatycznie u graczy, którzy maja wszystkie konie tęczy.
Zmienność pogody, chyba sprawdzało się w OJcie.  👀


jest dostępny, bo dużo osób już go ma 😉 a żeby go dostać trzeba oporządzić 7 koni tęczy podczas dnia kiedy jest zmienna pogoda 😉
Zmienność pogody, chyba sprawdzało się w OJcie.  👀


nie widzę właśnie tej opcji 👀 kiedyś była prognoza pogody, czy coś takiego. i co to jest ta zmienność 😁
bajaderka-zorro   But who to fuck am I to dare to accept?
09 lipca 2015 09:31
[quote author=Miyako link=topic=49169.msg2389046#msg2389046 date=1436420788]
Zmienność pogody, chyba sprawdzało się w OJcie.  👀


nie widzę właśnie tej opcji 👀 kiedyś była prognoza pogody, czy coś takiego. i co to jest ta zmienność 😁
[/quote]

ponoć jak się najeżdża na to słoneczko obok pory roku, to ma pisać "zmienna" :P i trzeba trafić na taki dzień :P
aaa, teraz jest pochmurnie niby. to coś już wiemy 😁

ponawiam prośbę dot. puszek :kwiatek:

dziękuję fidanzata i wonnafly za puszki  :kwiatek:

działają wam wiadomości prywatne na howrse? na pl mi działa, na com nie  🤔
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
09 lipca 2015 15:09
Czy ma ktoś poratować 1 pkt dorastania? :kwiatek:
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
09 lipca 2015 18:06
[quote author=bajaderka-zorro link=topic=49169.msg2389085#msg2389085 date=1436427898]
Secret Rainbow nie ma jeszcze dostępnego.  Gdy dodadzą go do gry, powinien pojawić się automatycznie u graczy, którzy maja wszystkie konie tęczy.
Zmienność pogody, chyba sprawdzało się w OJcie.  👀


jest dostępny, bo dużo osób już go ma 😉 a żeby go dostać trzeba oporządzić 7 koni tęczy podczas dnia kiedy jest zmienna pogoda 😉
[/quote]

widzisz, nie sprawdzałam czy ktoś ma tęczaka 😀
i tak brakuje mi indigo :P

Hermes dodaj mnie do znajomych, nie kojarzę żebym wcześniej wysyłała do ciebie zaproszenie (MiyakoKuchiki).  Podesle pd. ^^
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
09 lipca 2015 18:22
Miyako, Kajenz 🙂
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
09 lipca 2015 19:19
Poleciał.  😉

znając kochane howrse, promocja wejdzie w poniedziałek.  😜
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
09 lipca 2015 21:48
Dziekuje :kwiatek:
Cholera, znow sie w to wkrecilam 😁
30 zestawow i dalej jestem w polowie przedostatniej planszy...
nie mam kuponow ani diamentow juz
super
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
10 lipca 2015 13:34
Tyle kuponow i kicha. :/

Przy twojej ilosci eq, kupowanie nowych rzutow sie nie oplacalo? 
Kjrczaki, jeszcze troche dni zostalo.  Oby sie udalo.  :kwiatek:
W dużym prezencie udało mi się złapać RO. Nie najgorzej, bo wszystko chętnie bym przyjęła, chociaż z KF najmniejsza uciecha.
Mój ogier ma największe PG na sprzedażach, jak ktoś mieszanki hoduje to zapraszam. 🙂

Miyako :kwiatek:
Tyle kuponow i kicha. :/

Przy twojej ilosci eq, kupowanie nowych rzutow sie nie oplacalo? 
Kjrczaki, jeszcze troche dni zostalo.  Oby sie udalo.  :kwiatek:


kupywalam dodatkowe rzuty za kazdym razem i nic :/ mam mega pecha
3 zestawy i nie ruszylam sie z miejsca



Jak ciezka jest ostatnia plansza?
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
10 lipca 2015 17:17
wyglądała identycznie jak w zimowej, tylko, ze w miejscu nangchen byla falka.

klik

kupie kk za 100 tys eq
om za 180 tys. eq
zh za 100 tys. eq
Lipa.... pożyczy ktoś kupony? Szybko zbieram do oddania
Cierp1enie, jeśli to cokolwiek pomoże, to mogę dać 100 000eq i konia 25 lat 4 msc
mam troche koni na ubicie ale nie mam czasu tego zrobic 🙁 8 moge ubic ehh
Zal mi teraz tych wszystkich diamentow i 15 kuponow co mialam na koncie. Musze skonczyc ta promocje, z nastepna daje sobie spokoj, musze sie odkuc.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
11 lipca 2015 05:51
Cierp ja mam na razie 1 kupon, chyba mogę jeszcze 1 konia ubić, jak dasz mi współdzielenie i napiszesz jakie to Twoje też poubijam. I będziesz miała dodatkowe 8 kuponów 😉 A jak masz dojście do kupców to mogę jeszcze cr Ci poprzerzucać, żebyś sprzedała- lub napisz mi, do komu ja mam wystawić :kwiatek:
CR mam sporo ale nie mam osób do kupna. Jeszcze taki pech ze wirek nie odebrała om ode mnie i przepadła mi wymiana do niej i w tym tygodniu nie będę miała kuponów od niej. Co do ubijania to ciężko bo moje konie mają po 20 lat więc mega dużo pracy z nimi a ja na necie jestem 2x dziennie na chwile
Cierp1enie, ja mam 4 kupony jak coś. 😉 I tak nie mam szans w tej promocji.
Cierp1enie, ja mogę przekazać wirek te omki, tylko nie wiem czy ona tak przyjmie, musiałabyś jej w pw wytłumaczyć
Cierp1enie, ja mam 7 kuponów, a przez brak czasu w wakacje i tak nie wchodze a howrse, mogę pożyczyc 😉
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
11 lipca 2015 14:36
Ma ktos moze kupony na sprzedaz?  👀
sprzedam nyxa na pl za 4 kupony.

kurde, teraz wymyśliłam, że skoro w tej planszówce drugim boskim jest Falka, to w zimowej też może być. a to oznacza, że nie będzie Granich. a nam z Cierp brakuje po jednym właśnie 😵 😁 no a ogólnie Grani są bardziej opłacalne
Dziękuję wszystkim za chęć pomocy. Jak coś to się odezwę.  Jestem na ostatniej planszy. Na pewno z 3 zestawy kupie za diamenty jeszcze
Czy są w ogóle jakieś korzyści z posiadania koni z każdym żywiołem? Bo się zastanawiam czy opylić jednego ze swoich 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się