Końska Rewia Mody XI 2017

Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
25 listopada 2017 09:41
tulipan fajnie, lubię taki odcień zielonego  🙂
wątek zamknięty
Miłek w velvecie z najnowszego Platinum  😍


wątek zamknięty
tulipan, absolutny szał ciał 🙂
wątek zamknięty
dairoxroxi pięknie  😍
wątek zamknięty
dairoxroxi ale szał 😍
a na mnie czeka taki komplecik


Oglądałam nowego Eskadrona i derki są przepiękne. Szkoda, że kantary wszystkie wykupili i zostały tylko różowe. Nie miałam co oglądać  😁 wszystko wykupili.
wątek zamknięty
dairoxroxi omg.. przepadłam  😍 Cudownie na karusie, szkoda że moje mają zęby do roboty inaczej chyba wcale bym się nie zastanawiała... Chociaż może na święta  😎
wątek zamknięty
ontaria, - cudowny komplet!
anai, - dzięki!
dairoxroxi, - pięknie, kocham takie fiolety na karych 💘 Ja się cieszę, że pół roku temu chłop mnie kochał i kask kupił, żebym sobie mogła pozwolić na tego offwhite i powderrose, bo kilka dni później i też bym przegapiła 😉 Teraz mam dylemat, bo woła mnie blackberry i orchidmauve 😵 I nie wiem który, w blackberry wkurza mnie to, że do glossy crystal owijki kolekcyjne tak średnio leżą... a z drugiej strony to bordo ma tak cudowny, nasycony odcień 😜 Facet mnie już chwilowo nie kocha, bo sam chce ekspres, więc nie poratuje 🤣
anil22, - pokazuj na koniu 😀

wątek zamknięty
A tak w ogóle to gdzieś jeszcze w PL można kupić ten velvet violet grey?
wątek zamknięty
wigorrr ostatnio widziałam w Salon konski świat
wątek zamknięty
Genialny jest ten velet  😍
keirashara dopiero po świętach będzie u mnie.
wątek zamknięty
Hej, wiadomo kiedy pojawiają się niciaki?
wątek zamknięty
Czy ma już może któraś z Was nowe Heritage? Zwłaszcza brickred mnie interesuje  🙂
wątek zamknięty
larabarson ja tylko oglądalam w sklepie, bardzo ładny kolor. Podobny do derkred.
wątek zamknięty
Ja właśnie w piątek zamówiłam cottona brickred i się nie mogę doczekać  😜 Wydaje mi się, że na moim "zimowo czarnym" koniuchu będzie fajnie wyglądał  🙂
wątek zamknięty
oo będzie szał jak dla mnie.
Ja tego velvetu nigdzie nie widzę  👀
wątek zamknięty
O faktycznie, jeszcze w zeszłym tygodniu był w końskim świecie DL
Tutaj vs jakby ktoś szukał
http://cavalloshop.shopgate.com/item/3231373633
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
27 listopada 2017 16:32
Widziałam w piątek cottona brickred i byłam bliska, żeby go kupić, ale stwierdziłam, że mam oxblood Anky i drugi podobny mi nie potrzebny, więc kupiłam aquamarine  😁
Podoba mi się jeszcze grenadine, ale na razie się wstrzymuję
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata Kupiłaś cotton aquamarine? Chodzi po mnie od wypuszczenia kolekcji, ale jeszcze nie było nawet okazji żeby go zobaczyć 🤔
Wrzucaj zdjęcia i pisz jak się sprawdzi.
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
28 listopada 2017 05:45
ReyMilton tak, kupiłam cottona  🙂 Zdjęcie mogę wstawić na razie "na sucho"  😉 Dla mnie jest to taki troche dziwny kolor. Szaro-niebieski
Jeśli chodzi o cottony, to ja generalnie jestem zadowolona, aczkolwiek te sprzed kilku lat wygladaja o wiele lepiej niż ten, który mam od 2 lat  😉
wątek zamknięty
A czy ma ktoś może real zdjęcia kantarów z tymi różowymi okuciami z Heritage?  :kwiatek:
wątek zamknięty
Właśnie dotarł do mnie Heritage brickred i jest przecudny  😍 Kolor marzenie i ta złota lamówka - bardzo elegancki 💘 Już dawno żaden kolor mnie tak nie ujął 🙂
wątek zamknięty
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
28 listopada 2017 21:05
A ja popełniłam Ankę... turkusową 😀 jutro mam nadzieję, że zrobię zdj na modelu
wątek zamknięty
Pati2012Jaka piękna  😍 troche się wahałam nad nią, a Rubym  😉
wątek zamknięty
Właśnie dotarł do mnie Heritage brickred i jest przecudny  😍 Kolor marzenie i ta złota lamówka - bardzo elegancki 💘 Już dawno żaden kolor mnie tak nie ujął 🙂


Koniecznie pokaż zdjęcie!
wątek zamknięty
Siwaa zdjęcie dopiero w sobotę zrobię i wstawię się pochwalić 🙂 Wcześniej nie będzie mnie w stajni.
wątek zamknięty
Czy nowe owijki eskadrona Brickred pasuje kolorystycznie do Ruby Anky?
Kiedy wchodzi nowy Nici?
wątek zamknięty
Popełniłam eskadrona blackberry glossy crystal... to się już chyba leczy 😁
anil22, - raczej nie będą pasować, brickred jest dość jasny.
wątek zamknięty
keirashara Te velety to jest cudo  😍
wątek zamknięty
anil22, - ja nie mam velveta, a glossy 😉 A teraz to nawet nic, bo był rozdarty od wieszaka, co zauważyłam dopiero siedząc gdzie indziej i oddalam... a gość co odwiedził na sklep. Żenua.
wątek zamknięty
ah Glossy, mi strasznie podobał się Violetgrey w  wersji glossy. Ale wykupili u mnie wszystkie od razu  😁

Czy znajdę Bandaże polarowe Eskadron NEXT GENERATION wiosna-lato 2017 i Ruby Anky w promocji??
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.