Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

A gdzie znajdę produkty kentucky w promocji?
Kentucky robi obnizke globalnie tylko w Black friday.
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
20 listopada 2023 20:06
Kuniaa, takie 10% dodatkowe na PSoS, że najpierw podnieśli ceny produktów na wyprzedaży niestety
malinowaa, zmienili raczej bo jeden czaprak poszedł w górę drugi w dół w koszyku sumarycznie mam to samo.
Black Week w Horss Equestrian �
Rabaty do - 60%
http://horss.pl
IMG_20231120_194445_044.jpg IMG_20231120_194445_044.jpg
Rzuciły się komuś w oczy promocje na kaski firmy: kask, kep lub Samshield, przy okazji black week 😀?
Aniii95, dorzucam się do pytania - jak będzie gdzieś promka na personalizowane kaski KASK - wiem raczej to nie jest możliwe ...
kucyna, w Febro można dobić zakupami 10% stałego klienta powyżej jakiegoś progu. Dodatkowo do zakupów dostaje się kod rabatowy i one się sumują 😎
a Do horze jest jakiś lepszy od tego Black10 ?
Kuniaa, słyszałam ze kaski kask mają być w piątek na promce w febro, trzeba wyczekiwać i zobaczyć jakie promocje zrobi febro
Aniii95, jakby się nie udało dorwać nic ciekawego ma black friday to na cavalloshop działa na kaski Samshield kod ARON10.
I podobnie chyba działa kod LAMA10 na stronie equirex a tam za to są kepy.

Aniii95, Słyszałam, że w GNL też w piatek będą kaski Premium 🙂 Na razie mają tylko Samshielda włączonego na 20%. Szybko w tym roku poszedł rabat, GNL już ma prawie wszystko przecenione o minimum 20% i widzę właśnie, że 10% na pasze wchodzi.
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
21 listopada 2023 11:42
W PSoS jeden czaprak był na wyprzedaży za 39 euro, a zwiekszyli do 55 euro w momencie kiedy wysłali maila z kodem na dodatkowe 10% 😀 Kocham Black Friday
Jakiś kodzik do 4equine?
Perlica, Znalazłam tu najtaniej https://www.dehertoghe-lydia.be/en/webshop/?searchtext=Kep+smart+polo

Ale trochę się cykam
Zuzu., nie znam sklepu.
Poczekam czy na gnl będzie promka.
BUCK   buttermilk buckskin
22 listopada 2023 08:02
www.foran.net.pl -20% bo blackweek i w koszyku się samo odlicza
Czy rzuciły się komuś w oczy promki na pasze w związku z BF? Szukam na Spillersa.
patrycjasz, vetfactory ma 20%
Nie mogę dodać fotki do poprzedniego posta.
Screenshot_20231122_091551_com.instagram.android.jpg Screenshot_20231122_091551_com.instagram.android.jpg
W Febro -30% na Kentucky od piątku do poniedziałku.
siwaaa, 🌷🌷🌷

Melduję, że bardzo się opłaca, nawet z dostawą. Jest 20%, jak ktoś ma możliwość odbioru osobistego to w ogóle luksusowo.
-30% na trenerskie zestawy słuchawkowe w eQuestConnect
Post został usunięty przez autora
Fokusowa, szkoda tylko że wybór czapraków ujeżdzeniowych jest znikomy 🙁 eh cały rok czekałam na ta promkę
redhorse, - napisz do nich, to pewnie ściągną 🙂 Kentucky na swojej stronie też ma -30%.
W Cellbes duże przeceny na niektóre bryczesy, leginsy jeździeckie i kurtki https://www.cellbes.pl/kobiety/odziez-jezdziecka
keirashara, niestety chciałam zielony a dostawę mają mieć 7 grudnia 😭 więc nici z BF
redhorse, - hmm, rok temu promka wchodziła nawet na rzeczy, które nie są na stanie. Zerknęłabym też u innych dystrybutorów, bo to akcja Kentucky i rok temu obejmowała wszystkich 🙂
zembria, a możesz podać ten kod?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się