100dniowka

Ta jest, Sobieski :-)
chodził do mojej szkoły  😎
Ale to było dawno i nieprawda 😎 Wy też mieliście w muzeum, nie?
no 😉 chyba co roku tam mamy 😉 ale jak jest dokładnie teraz, to nie wiem, jakoś nie interesują mnie sprawy tej szkoły, odkąd ją skończyłam  😁
W sumie to Ci się nie dziwię ;-)

No, baby! Chwalcie się kreacjami :-) Cóż takiego jest w modzie w tym sezonie: krótkie, długie, lejące się, sztywne, przylegające, workowate, matowe, połyskujące...? :-)
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
21 grudnia 2009 18:29
Ja mam 9 stycznia, wiec w sumie juz calkiem niedlugo(114 dni przed matura  :hihi🙂

Sukienka? Czarna, do kolan, na ramiaczkach, dol dosc zwiewny, gora pod biustem i ramiaczka ozdobione czarno-srebrnymi cekinami. Ogolnie wydaje mi sie,ze jest elegeancka i zarazem skromna 🙂

Zaraz pokaze wam nasze zaproszenia  😁

Edit: Skan baardzo sredni, ciezko "to-to" zeskanowac jakos przyzwoicie, nie miesci mi sie do skanera. Taka tam sklejka :P



(nazwisko jednak wymazalam 😉 )
Elbus to ja Ci życzę, żebyś nie połamała się podczas poloneza na schodach 😉
szepcik, dzięki, mam nadzieję, że nie wykraczesz, oraz, że nikt inny za mną lub przede mną się nie potknie, bo efekt domina w tamtym miejscu, to jednak słaba opcja... ;-)

martva, bardzo piękne zaproszenia <3
u mnie nie było, ale ten sprint w kiecce i szpilkach to niezapomniane przeżycie  😎
martva, ja nie miałam żadnych zaproszeń 😲
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
21 grudnia 2009 20:40
Widzisz, moje zdziwienie dzis bylo tez wielkie - ja myslalam,ze to my zapraszamy na 100dniowke, nauczycieli czy kogos tam  😁 Ale,ze sami jestesmy zaproszeni? No coz :P Mozna i tak, ale mowilam Ci juz chyba,ze moja szkola jest dziiiiiwna  😜
u mnie też były zaproszenia 😉
U mnie też 😉 Co prawda nie tak ładne i dopracowane jak Twóje martva ale coś tam nam wręczyli  😁
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
22 grudnia 2009 14:59
W sumie te zaproszenia nie sa zle tak w gruncie rzeczy 😉 A no i faktycznie sa ladne, mi rowniez sie podoba ich wyglad. 🙂
Solina   Wszyscy mamy źle w głowach że żyjemy hej hej la la
22 grudnia 2009 16:24
u mnie również były zaproszenia, w bardzo podobnym stylu jak u martvy tylko ze na granatowym papierze z srebrnymi literami 🙂

przeszłabym się jeszcze raz na studniówkę 🙂
jak tam przygotowania  😉 ?
ja nie mam zupełnie nic  😵  😁 jedyną sprawą jaka zalatwilam jest fryzjer
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
08 stycznia 2010 16:09
Moja studiowka juz jutro  😜 Na 18 dzis jade do manicurzystki, potem na 20.30 na dworzec(po partnera)  😁 Jutro o 11 fryzjer, potem 16.30 wizazystka i o 19 spotkanie klasowe przed Zamkiem 😉 W sumie to nie moge sie juz doczekac :P
Idę na studniówkę 5 lutego jako osoba towarzysząca  😀
póki co mam tylko sukienkę  😵
To już coś 😉

U mnie też były zaproszenia. Ale bez szału - klasyczne, raz składane zaproszenia.
nie mam żadnego pomysłu na włosy, a jutro idę do ułożenia :/
ja ide 6 lutego, jako os. towarzysząca...
nie mam sukienki.

ale podoba mi się coś takiego:


tyle..że.. inny kolor plus przed kolano, albo zrobić z niej taką bąbke trochę

co myślicie?
Ja też mam jutro studniówkę 😉
Wszystko gotowe, tylko nie przewidziałam, że dzisiaj skręcę kostkę 🙄 no, ale mówi się trudno, mimo wszystko zamierzam się statycznie dobrze bawic 😁
Na szczęscie w tej sytuacji bez szpilek, ale to sie dobrze składa, bo akurat średnio mi wychodziło zgranie się z butami, preferuję plaskie 😉
Ja jeszcze tydzien,oczywiscie tle roboty przykoniach ze nie mialam czasu wybrac sie po buty a sukienke kupila mi mama :P,ehh dzisiaj tez juz nie zdaze do sklepow bo oczywiscie do stajni trzeba jechac  🍴 Z ciekawosci sie zapytam,jakie ceny mialyscie balu? W mojej szkole masakra,na 30 uczniow przypada oplacic mase nauczycieli,bo oczywiscie tak to jest,kiedy sie chodzi do Muzyka 12 lat i zaprasza sie nauczycieli z... podstawowki  🤔wirek:
wstawać wstawać i fotki dawać !! 😀 🏇
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
10 stycznia 2010 21:54
Ja juz po mojej 100dniowce. Bylo bardzo fajnie, swietnie sie bawila, afterparty rowniez udane  😎 Mysle,ze po prostu mam super partnera, ktory doskonale wie jak sprawic zebym sie czula i bawila dobrze  😁

Zdjecia pozniej, tymczasowo zajeta mocno  😁

Edit: Na szybko jedno 😉

martva więcej! ^^ pokaż się z partnerem.  😉
martva super wygladacie 😉 bardzo ladne sukienki
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
12 stycznia 2010 09:27
Feno czemu edytowałaś?

A co do zdjec z partnerem, to jeszcze nie wiem czy zgadza sie na udostepnianie takich zdjec na forum publicznym  😁

  😁
Przypomniałam sobie o swoim postanowieniu noworocznym, że nie będę się wtrącała w nie swoje sprawy, zwłaszcza na forum.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się