Bryczesy

dobrze by było, gdyby był jakiś 34 rozmiar.  :kwiatek:
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
07 lutego 2010 21:58
Euro star ma bryczesy w podobnych kolorach jak pad rosa umbra creme?

ma dokładnie taką kratkę...przepiękna jest.
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
07 lutego 2010 22:00
Ojeeeeeeej    😜 A masz może jakieś zdjęcia? Albo wiesz gdzie mogę je kupić?  Kurcze, mogłam się nie pytać  🤦
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
07 lutego 2010 22:01
gdzieś kiedyś w katalogu mi mignęły,ale nie mogę teraz znaleźć.
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
07 lutego 2010 22:08
Szkoda. Jakby ktoś znalazł to proszę dajcie znać  😀
D&A Już wiem  😅 Model Collien mają niższy stan niż standard - stąd pas jest szerszy. Fotka specjalnie dla ciebie :kwiatek:

Niewidzialna Bryczesy EURO-STAR można dostać w kratce: ebony-ice/mocca

http://www.euro-star.de/brochure/2009-2010-autumn-winter/
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
08 lutego 2010 17:34
Aha czyli nie ma takiej z różem? Zastanowię się nad nimi.
Chyba że Ktoś znajdzie
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
08 lutego 2010 21:42
Wiecie, ja mogę sobie sama poszukać, tylko jak w googlach wpisuje to nic mi nie wyskakuje, a nie znam żadnych stronek na których byłoby dużo rodzai bryczesów E-S tak żebym mogła poszperać 😉
Wstawiłam strone EUROSTAR  🙄
widziałyście gdzieś bryczesy z pełnym lejem, biodrówki?  👀


Ja mam typowe biodrówki ale z lejem tylko na kolanach z EquiTheme, o takie


natomiast z pełnym lejem to te wyglądają na niskie
Niestety moje Fair Play po ponad roku użytkowania dokańczają swój żywot, nie dość, że leje się zmechaciły to jeszcze na tym bardziej zmechaconym zaczęły pojawiać się dziury, i to nawet nie w miejscu kolan a wyżej na udach tak więc szukam czegoś nowego i może warto dołożyć do jakiejś z polcanych przez was firm.

Zatem mam pytanie orientujecie się jak wygląda młodzieżowa rozmiarówka Euro Stara? np jakie wymiary ma młodzieżowy rozmiar 182? bo cenowo są korzystniejsze a może bym jeszcze w nie weszła, chodzi mi o długość nogawki i szerokość w pasie.

No i jeszcze możecie mi powiedzieć jaka jest mniej więcej cena modelu Dorina Es i gdzie je można dostać? bo spodobał mi się ten bordowo-czerwony kolor w katalogu ale w żadnym sklepie ich nie widzę
Tamtam te drugie bryczesy, co to jest ?
Tamtam te drugie bryczesy, co to jest ?

też Equi Theme, model "Hamburg"
Euro star ma bryczesy w podobnych kolorach jak pad rosa umbra creme?


mam katalog, i tam są właśnie takie w kratkę różową

ale zdjęcia mam tylko takie beznadziejne robione kamerką:
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
09 lutego 2010 18:19
korsik, dzięki,bo już myślałam,że jakieś omany miałam 😉
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
09 lutego 2010 18:21
korsik, dziękuję! Ale to z jakiegoś starszego katalogu tak? (Nie zabijajcie mnie za głupie pytania, na prawde się nie orientuje)
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
09 lutego 2010 18:26
tak,dramka wstawiła z aktualnego zdaje się,a korsik z tego w którym były te kolory - to 2007 albo 2008 rok.
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
09 lutego 2010 18:27
No to teraz muszę ich gdzieś poszukać.. 😁 Ale niedługo będę mieć ferie to będzie tyyyyyyyle czasu 😀
Ada   harder. better. faster. stronger.
09 lutego 2010 18:36
Niewidzialna, to z kolekcji wiosna-lato 2008, tu masz katalog w pdf -->  http://www.horse-trade.pl/pliki/kolekcja_euro-star_wiosna-lato_2008_2.pdf
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
09 lutego 2010 18:49
Niewidzialna, zobacz co Ci znalazłam:
http://www.firehorse.pl/p,pl,6501957,bryczesy+hunter+w+kratke+-+euro-star.html

nie ma za co.


Magdzior, - Tobie też:
http://www.firehorse.pl/c,pl,12_76_45,3,3,6,long,euro-star.html - są w promocji za 360 zł.
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
09 lutego 2010 18:56
Ktoś  :kwiatek: Dzięki!
Ktoś Zaimponowałaś mi  😲  🙇
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
09 lutego 2010 19:19
Dramka, czym? 😲
No że te bryczesy znalazłaś.  😉
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
09 lutego 2010 19:36
bo nie chciałam się przyznać,że stara już jestem i mam sklerozę 😉 musiałam sobie udowodnić,ze je gdzieś widziałam  😂

żeby nie było całkowicie off topa, nie mogę się doczekać wiosny,bo bardzo je lubię:
a ja mam pytanie czy ktoś wie jaki to model bryczesów EuroStara . Krótki lej brązowy , materiał nie  prążkowany , kieszenie na tyłku różowe , damskie ?


Ponawiam pytanie . Jak tak teraz patrze to z tylu podobne do tych jeansowych . Tylko róż i gwiazdki 🙂
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
09 lutego 2010 19:46
Trolinka - widziałam je dziś gdzies jak szukałam tych dla Niewidzalnej, sprawdź w firehorsie...jak nie,to ja jutro odkopie,bo teraz już nie dam rady,córcia wróciła z tatą 😉
asior   -nothing but eventing-
09 lutego 2010 19:53
Jak ktos znajdzie bryczesy Pikeura Cindy za mniej niz te 700zl, to bardzo prosze o info  :kwiatek:
Ktoś dziękuję bardzo🙂😉)

A teraz w takim razie pytanie które lepsze Euro Star Dorina ES czy Pikeur Lugana?? i czy 450 za te drugie to dobra cena? ani jednych ani drugich jeszcze nie miałam okazji ogladać na żywo wiec najpierw chciałam was zapytać o zdanie.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się