termobuty

Nic dziwnego, było dłużej się zastanawiać.. 🙄

A jest rozmiar 40? Bo one są spore.

Alaska Krótkie buty na zaspy śniegu? W tym roku w moich wysokich wpadałam po kolana.  🙄


No ja niedoswiadczyłam jeszcze takich zasp nawet w tym roku  😀 no moze czasami na padoku troche ponad gume w termobutach bynajmniej nie po kolana, dlatego rozważam krótkie jeśli sa jakosciowo lepsze i nie wytra mi się odrazu w środku jak klasyczne 😉 Pytam bo nigdy nie miałam takowych, a w sumie mało ludzi je ma
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
10 lutego 2010 13:19
niestety nie ma już 40
widocznie nie były mi pisane  😉
sezon będzie się kończył może znowu cos przecenią  🤣
Termobuty chyba nie są Ci pisane  🙄
Ada   harder. better. faster. stronger.
10 lutego 2010 15:03
Dramka, jak wstawiłaś zdjęcie to już wiem o co Ci chodzi.
Ale moje MH czegoś takiego nie mają.
Znaczy tam nic nie odstaje w nich.
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
10 lutego 2010 20:34
42 to chyba zdecydowanie za duże ale zapytam o dokładny wymiar  😉 ,
Ma ktoś i może coś o nich powiedzieć?
http://www.okser.pl/equi-theme-termobuty-winter-p-3664.html

Chciałam HKMy, ale nie ma już mojego rozmiaru, przynajmniej ja nie widzę. I zastanawiam się nad tymi ET, nie widziałam w wątku żadnej opinii o nich.
I tam się zastanawiam czy kupić teraz, czy jednak może poczekać na nowy sezon zimowy...
Moje HKM wczoraj przemokły a dzisiaj popsuł się zamek  😵  👿
Lepiej poczekac jeszcze sezon ... chyba , że znajdziesz gdzieś na wyprzedaży 🙂 A ja mam pytanko czy termobuty z linku wyżej z Ekki są lepsze od HKM ?
Dramka To ja chyba mam w życiu  pierwszy raz szczęście do butów  😁 
Pomimo mojego wczorajszego łażenia po kałużach przez ładnych parę godzin, nie im nie jest. Stopy suchutkie, aż miło  🤣
W HKM??  😲
Ma ktoś termobuty HKM w rozmiarze 37 i mógłby zmierzyć długość wkładki? Bo ja niby noszę 37 ale nie wiem czy termobuty nie powinny być jednak ciut większe.
Wiem, że sporo osób ma te termobuty i takie pytanie, czy brałyście rozmiar większe?
Ja mam HKM w rozmiarze 37. Wkładka ok 24 cm. Według mnie wypadają większe niż standardowe 37
Alaska
Ja mam krótkie termobuty i całą zimę w nich przesmigałam  🙂
Do jazdy bardzo fajne, przynajmniej czuje sie konia łydką bo to dla mnie najważniejsze i do chodzenia po sniegu nie przemakają tym bardziej po tym odwilżu jak wszędzie wody pełno 🙂
Także polecam 🙂
Dramka- dzięki i mam jeszcze taki pytanie. Bo na stronie Amigo jest, że 37 na łydkę 32 i to 32 to goła łydka czy już w bryczesach? Jak to u Ciebie jest?
Ja mam POLO i wydawały mi się bardziej wytrzymałe.
Mam je od listopada i już umierają.
Jednak całe dnie w stajni i jeżdżenie po kilka koni dziennie to dla nich za dużo.
Zastanawiam się już nad jakimiś na następny sezon.
Myślicie że Eurostary będą bardziej wytrzymałe?
Hija Ja mam 32cm w bryczesach i podkolanówkach i sa akurat.

Somebody Myśle że EUROSTAR będą bardziej wytrzymałe.
Dramka- mi wychodzi, że z bryczesami miałabym 33, nie wlezie cm więcej?
Wlezie ten cm więcej 😉
Dramka- Przepraszam za gnębienie Twojej osoby, ale się jeszcze spytam jaka jest długość od pięty do zgięcia pod kolanem w nich? Bo ja knypkowata jestem i tak teraz mi jeszcze przyszło do głowy, że mogą być za wysokie na mnie. Albo jak nie masz ich przy sobie to jakiej długości jest Twoja łydka? Bo widziałam gdzieś kiedyś zdjęcie tych termobutów na Tobie w tym wątku i wydawały się być długie.
I dobrze wyczytałam, że na jazdy po podwórku się nadają?
Ponia   Szefowa forever.
28 lutego 2010 21:49
Ponia, to coś ty z nimi robiła ?  🤔
Ale tak całkiem poważnie to moje nie przemakają, jest mi w nich ciepło i nie narzekam.
No może oprócz tego że w sumie jeździć to bym w nich nie chciała ale kupiłam je z przeznaczeniem do biegania po stajni i dworze.


Przy - 10/15 było ok,  przyszło mniej,snieg zaczął się mokry i d*pa.. 😵
okolice kostki, i stopa od góry.. mokra..
Do jeżdzenia nie są najgorsze, jednak na treningi  ubieram oficerki.


I w poniedziałek lecą do reklamacji.
Popękały  😵 😵
Suwak naprawiony..za 10zł  💃  i w samą pore bo idą mrozy..

Hija Ja mam 164cm i dla mnie są ciut krótkie.
Ada   harder. better. faster. stronger.
04 marca 2010 13:31
Ponia, popękły  😵
A ja właśnie zjawiłam się żeby napisać że niestety przy obecnych roztopach moje również zaczeły przemakać 👿
Nawet wiem gdzie-na szwie.

Daj znać co Ci odpowiedzą z tą reklamacją.
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
04 marca 2010 13:36
a ja coraz bardziej wątpię w w skuteczność termobutów, to co się tu czyta świadczy o tym, że nie ma nieprzemakalnych i ciepłych a zarazem solidnych i nierozwalających się termosów.
Kalosze plus wkładki podgrzewające 😀😀

A tak już serio to chyba eurostary są dość trwałe i ciepłe?? Dość pozytywne opinie o nich widziałam.
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
04 marca 2010 14:08
moje 7 letnie trepy kupione w tesco za 50zł, były ciepluśkie i nigdy nie przemokły  🤣. Niestety wierzchnia warstwa popękała ze starości i utraciły swoje cudowne właściwości , a brzydkie były jak noc  😁
powoli kończy sie sezon "termobutowy" 🙂 na szczescie 🙂

ja przetrwałam dzieki eurostarom- POLECAM szczerze- trwale, ciepłe, wygodne do jazdy i prac stajennych - całkowiecie nieprzemakalne - nawet w ogromnym błocie i podczas polewania wodą z węża ( przy próbie zmycia tego błota )

ciesze sie ze nie skusiłam sie na Dubliny czytajac wasze opinie ble... chociaz wygladaja zgrabnie ...

jak dla mnie eurostar rulleezz  🏇
"powoli kończy sie sezon "termobutowy" chyba żartujesz..ja swoje od nowa wyciągnełam z szafy.

Jedyne termobuty które nie przemakają to takie które mają gume do kostki. Reszta tak jak moja HKM spełniają swój cel ale na śniegu.

nie piesze ze sie skończył tylko "kończy" ile jeszcze zostalo- moze miesiac...
no chyba ze pomykasz w termobutach do wakacji...

eurostary gumy do kostki nie maja i o dziwo nie przemokły nawet pod bieżącą woda 🤔
nie mówiac juz o śniegu
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się