termobuty

Dziewczyny dzięki za te wszystkie rady odnośnie termobutów. Hkm przetestowane i faktycznie dają radę 😊 co prawda miałam jeszcze 3 pary skarpet, ale przy -3 było mi w nich aż za ciepło 🙂
Polecam wam również tutaj grzejące wkładki do butów. Moje życie się zmieniło odkąd je mam 😅 ładuje je w domu albo w samochodzie, wkładam do zwykłych oficerek i spokojnie jestem w stanie tak 2 konie pojeździ pomimo mrozu.
xxagaxx,
A podlinkujesz, pls 🙏
Dziewierz,

https://www.e-insportline.pl/67726/grzejace-wkladki-do-butow-w-tec-karpatos

Szukalam takich które nie mają kabla, które można ladowac więc nie na baterie. Grzeją spokojnie 4/5h na średnich ustawieniach.

Do tej pory używałam jednorazowych, no ale wychodziły za drogo, jak trzeba było codziennie brac nowe opakowanie 😅
xxagaxx, 🌷
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
02 grudnia 2023 07:53
mindgame, te 3 pary skarpet to może być błąd, bo generalnie im ciaśniej w bucie tym gorsze krążenie i zimniej zwykle 😉
Lepiej 1 gruba porządna para, jakieś termo narciarskie czy inne merynosy 🙂
Pati2012, masz rację, ale bałam się ryzykować za pierwszym razem 😅 to też były takie cienkie zwykłe skarpetki. Ale tak, masz rację, lepiej jedne porządne, a na pewno nie za ciasne.
Wkładki do butów super sprawa, a czy opatentował ktoś grzejące rękawiczki, w których nie jest się upośledzonym ruchowo i można jeździć w nich normalnie? -2 na dworze a moje palce mówią papa 😂
19tedei, pod spód jeździeckich rękawiczki termo z merino. Są cienkie i dobrze trzymają ciepło, w takiej temperaturze to tak do godziny, półtora.
19tedei, pod spód jeździeckich rękawiczki termo z merino. Są cienkie i dobrze trzymają ciepło, w takiej temperaturze to tak do godziny, półtora.
patat, uskuteczniam tą metodę od tamtego roku, ale ja to ten typ co ma nawet w lecie zimne dłonie i stopy...
Wsiadłam dziś pierwszy raz w termooficerkach Steeds. Nie są to najpiękniejsze buty jakie miałam, ale bardzo wygodne i nie zmarzłam w nich ani na koniu ani łażąc po stajni i śniegu. Polecajka ode mnie
IMG_1979.jpeg IMG_1979.jpeg
IMG_1980.jpeg IMG_1980.jpeg
Ktoś jeszcze używa elektrycznych wkładek? Są jakieś działające ale w przyjaźniejszej cenie? Mogą być z kablami ale wolałabym żeby nie były na baterie a z powerbankami
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
04 stycznia 2024 16:32
Poszukuję butów roboczych. Moje ulubione Kramp się rozpadły, druga para już mi umarła w krótkim czasie. Kiedyś miałam te buty po 3-4 lata, a teraz umierają po sezonie, czy 2 🙄 Także kolejnych już raczej nie kupię. Do rzeczy, takie półdługie potrzebuję, z nieprzemakalnym dołem do wysokości kostki, wygodne, nie muszą być bardzo ciepłe. No i trwałe. Jakieś sugestie?
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
07 stycznia 2024 11:27
Dziewierz, A trwałe to to? Bo jak mam znów kupić na połowę zimy i się rozlecą, to szkoda śmieci produkować.
zembria, Te konkretnie to nie wiem. Miałam kuedyś inne z Juli i byłam naprawdę zadowolona
No i cena nie zabija…
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się