KOŃSKA REWIA MODY cz. IV (sezon 2010)

Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
06 marca 2010 15:32
ja tez mam prosbe jak by ktos wiedzial gdzie mozna dostać Impulsa z Rost i brilianta Black z kolekcji silver/copper to bede mega wdzieczna 🙇 🙇
wątek zamknięty
Okropny ten new cotton, zero elegancji.

Ale szary cottonik cudny.
wątek zamknięty
Burza wstaw fotki cottona eskadrona tego bialego czy kremowego co kupilas w konskim  😀
wątek zamknięty
Nie mam, dopiero na koniu któregoś dnia zrobię 🙂
wątek zamknięty
ok 🙂
wątek zamknięty
Fantazja widziałam. Wg mnie to jakiś odcień fioletu, nie granat.
granatowy cotton mnie nie zachwycił, czekam na torwar, żeby kupić microfibrę albo brillant (planuję też wyłudzić biały polopad  🤣 )
a u mustangu od ręki z vss są prawie tylko cottony (już drugą kolekcje z rzędu) -widocznie uznano, że skoczkowie nie kupują szmat. Dobrze, ze equishop będzie na torwarze
wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
06 marca 2010 17:07
Jeah.. Już u mnie 🙂 - polopad z flax/baluga, impuls light green, cotton - Chocochip,creme i z kolekcji moon ten biały 🙂

A co do asortymentu to była kupa cottonów creme z kolekcji Chocochip DL i chyba VS oraz kolor Chocochip , były tez z kolekcji Monn te białe cottony ale ostatniego Dl chyba ja zabrałam reszta to głównie VS ew. VSD. Widziałam również impulsa/brilianta (bo nie jestem pewna - nie macałam) VSD lub ew VS biały z kolekcji Aqua/brown/white.
był impuls beluga, chyba ten oliw na wystawie właśnie, mnóstwo eurostarów - kolory różne niebieskie zielone itp. Był jakiś ładny też eskadron chyba coś z pomarańczowym ale PD niestety. Anek też troche było kolory różne naprawdę .. średnio nawet umiem sobie przypomnieć bo tam normanie oczoplonsu dostałam. Owijki wiem że akieś były ale czy to byly anky eurostar czy np. Eskadron tego niestety nie wiem ..

Oczywiście oprócz tego ciuchów itp. - wieeeeeeeeeeeeeeele!
Bardzo żałuje, że niestety rodzinka się większą sumą nie rzuciła bo nabyła bym z chęcią coś dla siebie  😉

Tak więc dziewczyny - JECHAĆ JUTRO ! 😉 coś na pewno wybierzecie !  :kwiatek:
wątek zamknięty
medziiik wstawiaj foty ~!!!  😀 😀 w trybie szybkim  😅 😀
wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
06 marca 2010 17:15
Niestety z szybkością będzie krucho :P .. bo czapraki leżą w samochodzie, a ja nie jestem teraz u siebie lecz u mojego faceta xD ..
Ale obliczając czasowo zdjęcia będą (1-1,5h) tutaj na KRM
wątek zamknięty
dziewczyny, nie wiecie może czy w końskim świecie zostały jakieś eskadrony pony??
wątek zamknięty
to czekamy z niecierpliwoscia 🙂
wątek zamknięty
majeczka   Galopem przez życie!
06 marca 2010 17:43
Medziiik,nie o to chodzi, ja się pytałam parę dni temu, bo wszystkie pisały że tego już nie ma tego już nie ma to jedna sztuka została itd wyglądało na to że już nic nie ma (Likier zresztą podobnie zareagowała bo tak to zostało przedstawione) a popisałam sobie z Panią maile i okazało się że te mega zakupy to trochę czapraków 🙄
Napisała żebym przyjechała i na pewno nie będę żałować, zerwałam się z zajęć i wylądowałam w Końskim Świecie, pierwszy raz zresztą ale na pewno nieostatni super fajna obsługa baaardzo duży asortyment, pokupowałam fajne rzeczy w fajnych cenach i kantarek Nici Starlightblue który baaardzo mnie uszczęśliwił. I zakochałam się na zabój w różowych żarówiastych Pikeurach z nowej kolekcji za siedemset cośtam złotych 😍
Sklep naprawdę godny polecenia 🙂
edit. Medziiik zmieniła treść postu i ma się to jak ...do..  mniejsza o to Sklep super warto jechać
wątek zamknięty
Majeczka, to mamy taki sam kantar😉)
wątek zamknięty
majeczka   Galopem przez życie!
06 marca 2010 17:53
Kiedy robimy fotki? 🤣
wątek zamknięty
i bardzo dobrze , że go macie w 2 , bo jest śliczny :P i zazdroszczę , że go macie w rozmiarze COB i to jeszcze za ile ? 40zł ?
wątek zamknięty
ja mam FULL 😉 Ale jeszcze w drodze 🙂 z uwiązem 64;]
wątek zamknięty
65 🙂
wątek zamknięty
tfu, wlasnie 65 ;p
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
06 marca 2010 18:09
Fantazja  🤬  🤦 za link do cottona navy  😤 Jest przepiękny, właśnie przepadłam. Dorwę go i obmacam na Torwarze i jak rzeczywiście jest taki śliczny jak na tym zdjęciu,to już jest mój  😀iabeł: A jak będzie mój, to mogę pakować walizki i wracać do mamusi  😁
wątek zamknięty
no to nawet full ;p Ja mam P2 i na najmniejszego kuca na jakim jeżdżę jest ledwo 🙂 65 zł to ładna cena za komplet
wątek zamknięty
to ja pochwalę sie  fotami  😉  niestety nie są tak ładne jak bym chciała ale było pochmurno , koń sie wiercił i aparat nie dał sobie rady  🙁
derka chocochip/pink/creme

kantar chocochip/pink

derka lavender

kantar lavender/stone


derka w serca hkm ciemny róż

derka hkm fioletowo szara  🤔

Anky kreta blue- owijki waldhausen stahlblau
wątek zamknięty
Taniej niż na wyprzedażach w equi,  w dodatku bedzie mi pasował do derki ;PPP
wątek zamknięty
majeczka   Galopem przez życie!
06 marca 2010 18:18
Mój też full z uwiązem
ciska mam taką samą różową dere w serca i niebieską w serca śliczne one są
wątek zamknięty
pawda , są piękne. to moja ulubiona derka  🙂
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
06 marca 2010 18:24
ciska do pyska rudej w derce i kantarze chocochip/pink/creme  😍
długo się czaiłam na tą derkę i jak byłam zdecydowana na nią, to nigdzie jej już nie było  😂 Nie ma to jak szybka decyzja  😉
wątek zamknięty
w konik.com.pl  została jedna taka rozmiar 145  😁
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
06 marca 2010 18:37
ciska w okserze chyba tez jest, ale cena mniej przyjemna  😉
Troche żałuję, że nie kupiłam jej jak były promocje w InterApi  😉
Jakbys chciała się kiedys jej pozbyć, to wal do mnie  jak w dym 😎
wątek zamknięty
Pursat   Абсолют чистой крови
06 marca 2010 18:51
Pursat, 4 do szmatocholików !
W szmatoholikach jest już dużo Posmana w różu, ale może zamienimy jakieś zdjęcie. 😉 :kwiatek:
wątek zamknięty
ciska pięknie się twoja kobyłka prezentuje, chyba mamy podobny gust co do szmat 😉
Pursat koniecznie wstaw jakieś do szmatoholików bo zdjęcia są obłędne 😍
wątek zamknięty
Dziewczynka  jak patrzyłam na Twoje szmatki to chyba mamy baaardzo podobny gust  😉
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.