Uprawnienia Istruktorskie po THK

Kończąc technikum hodowli koni otrzymuje się dyplom a do niego certyfikat na którym jest zaznaczone ze uprawnia nas on do wykonywania zawodu jako instruktor rekreacji ruchowej ze specjalizacja jazda konna... Rozmawiałam juz z kilkoma osobami czy dzięki temu certyfikatowi pełno prawnie można prowadzić jazdy czy nie. i niestety nie otrzymałam zgodnych odpowiedzi. Może wy wiecie cos na ten temat.
a to ci numer! i sedziami tez mozna byc 😀😀 kolejny blad- sedzia jezdzieckim mozna byc tylko i wylacznie po kursie, spelniajac wszystkie warunki podane przez pzj, po zdaniu egz i oplacaniu licencji wiec pewnie podobnie jest z instruktorem- czy w trakcie technikum byl kurs instr honorowany przez ministerstwo?
bo taki tytul jaki jest w tym smiesznym dokumencie jest nadawany przez ministerstwo edu
w ogole to smiech na sali do czego upowaznia ten papier- wszytsko to mozna robic nie konczac technikum h k
moja koleżanka kończyła w Udorzu i wyraźnie było powiedziane, ze trzeba ukończyć kurs instruktorski, który odbywał się w trakcie (ale nie był obowiązkowy) aby mieć uprawnienia. Tak samo mieli prawko, bodajże z przyczepką.

Ale z tego co widzę na tym dyplomie, trzeba wpisać co należy, to co jest drobnym drukiem to sa chyba propozycje, co można wpisac?
hej ja jestem po THK ten dyplom jedynie wskazuje jakie dalej mozesz uprawnienia zdobywac konczac odpowiednie kursy sam dyplom jest tylko i wylacznie potwierdzeniem kwalifikacji technika hodowcy koni cala reszte trzeba dorabiac kursami


Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się